Красота неземная• 2 часа назад
Хто худнув після 40, які помилки на старті були найбільші?
що б ви зробили інакше, якби починали заново?
Шмоточницаца• 2 часа назад
А як можна худнути? Знаю єдиний метод-менше їсти. Обмін речовин з віком сповільнюється і порції треба зменшувати. Купила менші тарілки і все. Працює.
сама себе прекрасная• 2 часа назад
Люди худнуть по одній єдиній причині, там немає що починати чи не починати заново. Існує одна єдина схема і все.
Братья Капли• 2 часа назад
Низкоуглеводное питание в районе 50 грамм, через пару месяцев превратилась в реального зомби, мозг отказывался воспринимать любую новую информацию, физически тоже ослабела.
Кидстаффовка• 1 час назад
Ответ длясама себе прекрасная
Помилка думати що після 40 і до 40 худнуть по різному.
Так , а где разницу, тут постоянно пишут, что после 40 тяжело худеется. Вообще не заметила разницу в прецессе похудения до 30 и после 40
Горня капучіно• 1 час назад
Думать что после диеты можно будет опять вернуться к привычному режиму питания.
сама себе прекрасная• 1 час назад
Ответ дляКидстаффовка
Тут багато інйух пишуть
ПампушОК• 1 час назад
Самая большая ошибка была рассчитывать на о, что я смогу жить своей жизнью прежней и худой 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Уговаривать себя , что булки будут и конфеты.
Все изменилось, когда я решила, что меня булки и конфеты совсем не радуют или радуют 5 минут . и я постоянно живу в депрессии из за веса. И выбрала жизнь другую и себя иную.
Завтра не пью• 1 час назад
Ответ дляКидстаффовка
Тяжело худеется тем , кто не двигается, а если сохранена подвижность на протяжении дня и худется будет нормально
Я Вас не боюся• 56 минут назад
Ответ дляШмоточницаца
метод не менше їсти, а правильно харчуватися, контроль порцій, правильне наповнення, підрахунок білку та води, інтервал між прийомами їжі
Шмоточницаца• 54 минуты назад
Ответ дляЯ Вас не боюся
Для мене не існує правильно/неправильно. Їм все що хочу без обмежень. Просто меншими вдвічи порціями. Життя одне, щоб я ще забороняла собі щось смачненьке.
Я Вас не боюся• 53 минуты назад
авторе - Вам, які помилки? мене на це вчили спеціально, я тренер з ПП, але за війну наїла на стресі. стало пофігу на фігуру, бо раптом мене ракета вб´є, а я булку не з´їла
восени 2024 озирнулася - 66 кг, а на початку війни була 54, вирішила, що війна затягується, а мені не подобається вже моя фігура яка весь час щось жере
до травня 54 кг, зараз 52 але це випадково) але окрім контролю порцій та всього іншого ще курс ендосфери та пресотерапія - розганяє метаболізм
щоб довго не текти думкою - дієта стіл №8 по Певзнеру для діабетиків ну й сила волі, удачі! у ВАс все вийде!
Я Вас не боюся• 53 минуты назад
Ответ дляШмоточницаца
воно існує для всіх) ви це або приймаєте, або ні) це вибір кожної людини індивідуальний, бажаєте їсти чіпси з колою? на здоров´я) це Ваш вибір
Шмоточницаца• 46 минут назад
Ответ дляЯ Вас не боюся
Їм і чіпси,і колу п´ю.Чіпси можливо раз на рік,колу на новий рік обов´язково,і може ще раз чи два Це не приносить ніякої шкоди.Все треба робити в міру,і все буде ок.
Якщо я нічого не підраховую ,то це не значить що я харчуюсь виключно харчовим сміттям.Я їм все,і корисне,і не дуже.Корисного більше,не корисного обмежено.Але без заборон.