Не цілуюсь з бодуна• 11 июня 2025
Ліки у потязі, літаку. Скільки?
Моя донька з мамою через Варшаву будуть летіти далі. РАНЕЙР. Мама звичайно без ліків ніяк. Тиск, серце..в основному це таблетки . кільки можна брати? В коробках. Без коробок . Є призначення кардіолога. Але деякі базові і для дитини теж
Що брати як бути. Де читати офіційно цю інформацію
Головний кошак• 11 июня 2025
Скільки хочете, головне , щоб не рідини більше 100 мл.
У потязі - якщо ви маєте на увазі перетин кордону, то не більше 5 упаковок одного препарату найменшого розміру на людину
Белочкой зови• 11 июня 2025
Ответ дляГоловний кошак
И можно везти несколько препаратов ?
Луноходик_Ик• 11 июня 2025
На сайте таможни кажется раньше читала. Раньше переживала, но после многих поездок успокоилась, свои личные лекарства пропускают всегда, даже если брать для подстраховки на всякий случай разные. Строго рецептурные не возила, но с рецептом для себя тоже можно читала
Головний кошак• 11 июня 2025
Ответ дляБелочкой зови
И можно везти несколько препаратов ?
звісно , можна
Луноходик_Ик• 11 июня 2025
Ответ дляБелочкой зови
И можно везти несколько препаратов ?
У меня спрей для носа всегда должен быть с запасом, я могла и штук 7 взять , основная аптека в чемодане, всегда без вопросов
Головний кошак• 11 июня 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Звісно , пропускають, але ж ви не знаєте , може , авторка хоче товарну партію провезти.
Смурфетта• 11 июня 2025
Я везла лекарства много , так меня на каждой рамке трусили и переворачивали рюкзак
Смурфетта• 11 июня 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
И чемодан не вытряхивали на таможне ?
Луноходик_Ик• 11 июня 2025
Ответ дляСмурфетта
И чемодан не вытряхивали на таможне ?
Нет))
На таможне при переезде автобусом открывали кажется, в аэропорту только на ленте смотрели
Смурфетта• 11 июня 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
Нет))
У меня и на таможне открывали и в аэропорту на ленте
Не цілуюсь з бодуна
• 11 июня 2025
Ответ дляГоловний кошак
Дякую
Малинка• 11 июня 2025
Ні разу не дивилися ліки. Я вожу всю аптечку. Але трусили з приводу косметики, бо було більш литра дорожними версіями. Пропустили бо все везла від них - європейського виробництва.