Лінива, не каюсь• 11 июня в 09:30
Вам допомогла блокада при болях у попереку
Страждаю третій місяць. Був простріл і після нього як у пеклі живу.
Спочатку були крапельниці Л Лізіну + нестероїдні + віт Б + міорелаксант. Не допомогло. Потім крапельниці з дексаметазоном + нестероїдні + міорелаксант + таблетки. Не допомогло. Лікар додатково прописав Габану по 0,75 на ніч. П"ю тиждень, але не бачу покращення. Сказав якщо не допоможе то робити блокаду. Але лікар поїхав у відпустку на місяць, а я місяць просто не витримаю. Сьогодні випила німесил з ранку, бо треба працювати, а я як тухлий зомбі.
По мрт дві невеликі протрузії (4мм) та невелика грижа Л5С1 4 мм у попереку.
Inconvenient• 11 июня в 12:14
Ответ дляЛінива, не каюсь
Дякую. В мене показань до операцій нема, нейрохірург сказав, що взагалі дивно що в мене болі не проходять, бо невеликі протрузії/грижі.
Якщо причина болю - дійсно грижа, то операція - це лікування лише симптому за рахунок травмування попереку і призводить вона до рецидиву і до інвалідності. В вас, можливо, причина болю - не грижа, а міофасциальний синдром, синдром грушевидного мязу, чи щось інше. В Україні мені теж приписували грижу, в країні , в якій я знаходжуся, сказали , що причина інша. І допомагають перш за все спеціальні вправи, які вивільнюють нерв, який був защемлений, остеопат (якщо знайдете професіонала), і дотримання спеціальних правил - треба правильно ходити, спати, вставати після сну, нахилятися, і т. і. Блокада може допомогти, але вони бувають різні, і в них теж свої недоліки.
Единая страна!• 11 июня в 13:05
Ответ дляЛінива, не каюсь
А що вам кололи?
Я раз на рік колю віт Б та препарати для сосудів, бо маю проблеми з головними болями і підтримую себе так.
Тоже витамины группы б и еще что-то доктор прописала
Глаголиця• 11 июня в 14:41
Ответ дляЛінива, не каюсь
А що вам кололи?
може краще в таблетках, зараз такий вибір, одних бадів з айхерба на будь-який смак та комбінацією. Вітамін б та магній вже давно на них перейшла, для судин теж комплексів вистачає. Так і підтримка йде набагато частіше, а не раз на рік та й без коливань і всплесків. Але про басейн таки подумайте, він і для судин і для спини, особливо аквааеробіка дуже відчувається.
Света С Приветом• 11 июня в 17:11
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну мой ’массажист’ врач. Еще никому из знакомых не навредил. А вот улучшения были у всех.
Если автору ничего не помогает, может и стоит обратиться к остеопату.
Массажист - это не врач. 4 - 6 мес. курсов не делают из него (любого желающего) врача. Что это за курсы? Помацать один другого и оттянуться после, в ближайжей кафешке.
А если перевозбудишся - массаж можно продолжить (подсмотренно).
Кумедний ґудзик• 11 июня в 18:21
Ответ дляСвета С Приветом
Массажист написано в кавычках. Я писала про остеопата.
У Вас может остеопат не врач. Мой остеопат врач-невропатолог с 20-летним стажем.