Успокойся_Успокойся• 22 июня в 22:14
Ізіклін, відсутній ефект, колоноскопія
Доброго вечора. Чи стикався хтось з тим, що після прийому Ізікліна відсутній ефект спорожнення.
Дозування на прийом ввечері і зранку. Прийнято з 17 до 18 дозу з флакону , потім ще 1 літр рідини. Потроху пили рідину ще. Навіть через 5 годин немає жодного ефекту. Вранці знову пити. Болі і взуття теж відсутні. З лікарем зв´язку немає.
Що робити? Дякую.
Щебетушка• 22 июня в 22:26
У мене був ефект , я пила по схемі яку дав лікар. Скажу не приємна штука, пити гидко і з туалету не злазила ніч і потім вранці як пила.
Викликаю на дебати• 22 июня в 22:30
Трижды готовилась им по схеме, которую давал врач, очень эффективно: один флакон изиклина разводим + отдельно бутылка полтора литра воды, это всё вечером, утром повторяем.
Всегда очень эффективно.
Викликаю на дебати• 22 июня в 22:36
Ответ дляЩебетушка
Подивіться схему!!
У меня также, только воды 1.5
Успокойся_Успокойся
• 22 июня в 22:48
Ответ дляЩебетушка
Подивіться схему!!
Дякую
Так і пили по схемі- флакон у мірному стакані до 500 мл, потім ще 1 літр води.
Щебетушка• 22 июня в 23:09
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Дякую
Дуже дивно, чому вас не бере ця штука.
Успокойся_Успокойся
• 23 июня в 08:14
Дієта була
Почало діяти після 23, 1 раз
Ранішня доза дала кращий ефект.
Всім дякую за відповіді
Почало діяти після 23, 1 раз
Ранішня доза дала кращий ефект.
Всім дякую за відповіді