Видна міленіалка• 11 июня в 14:56

Ваше ставлення змінилось до апаратних процедур після 40 років?

Що почали робити регулярно, а від чого відмовились?
БезникаЯ• 11 июня в 14:57
До 40 я ими не интересовалась особо😁
Мию вікна у мороз• 11 июня в 14:59
Стоатосферу роблю регулярно і люмека
Ms. Искренность• 11 июня в 15:07
Делаю с 35 постоянно
Все то же делаю и в 40+
В 50 + точно сделаю подтяжку. Чтобы на было это деньги откладываю сейчас на пластику и думаю на липосакцию надо будет, но чтобы не допустить этих трат -спорт и чистое питание держу 10 лет
Гореотума• 11 июня в 15:08
Нічого не робила і не роблю, боюся. Вчора вперше пішла до косметолого, ніякого вау ефукту немає.
Дую на вітер• 11 июня в 15:10
Не змінилося. Це щось на багатому.
Кавуся• 11 июня в 15:15
Народ думает, что можно 50 лет нифига не делать, а потом пойти разово на микротоки и увидеть вау эффект))))
Сусідка зверху• 11 июня в 15:20
Не змінилося. Не бачу вау ефекту. Собі трохи спробувала - вирішила далі не витрачати кошти.
Але от нещодавно відкриваю фейсбук, одна з моїх колишніх одногрупники була медсестрою, тепер як впо переїхала до Києва (з зони бойових дій), довчилася, і стала косметологом. Їй, звісно ж, респект і уважуха, вона велика молодець, що у свої за45 не побоялася починати щось нове. Але ...
Але їй не повезло, обличчя дуже зарано стало мммм страшненьким - саме через вікові зміни, осунулося, запало. І ось вона має доступ до всього цього - А обличчя за два роки не покращилося........
Але вона все одно молодець
Ms. Искренность• 11 июня в 15:38
Ответ дляСусідка зверху
Але вона все одно молодець
Дело в том что если много лет ничего не делал надо пластика и много денег . Очень много
parele• 11 июня в 16:03
Ответ дляMs. Искренность
52. Нічого не робила. Пластику не потребую. Річ точно не в грошах.
Сусідка зверху• 11 июня в 16:18
Ответ дляMs. Искренность
Ну от вище пареле не робила і все гаразд. А так би викидала гроші на вітер, і думала б, що то від процедур. Так само і моїй знайомій - не повезло від природи. І всі ці процедури - до одного місця.
І, до речі, це чудово, що у неї не обличчя обколотої алкашки. Ефект би був все одно печальним.
Гореотума• 11 июня в 16:46
Ответ дляСусідка зверху
Для мене яскравий приклад - дружина Шевченка. Вона ще молода жінка, в такому віці без процедур ще красоики, а їй навіть гроші не допомагають. Я не знала скільки їй років, думала за 50. Була дуже здивована, що їй 45.
Адюла• 11 июня в 16:52
Ответ дляparele
Ви красуня
parele• 11 июня в 16:58
Ответ дляАдюла
Ви красуня
Дякую. Я просто спокійно відношуся до вікових змін.
Сусідка зверху• 11 июня в 16:58
Ответ дляГореотума
Так, є жіночки яким не везе. От саме їм і треба - а до сраки то все.
Ms. Искренность• 11 июня в 18:04
Ответ дляparele
У нас с вами разный тип старения скоре всего.и планка разная по внешнему виду 🙂 и если вы вдруг захотите в 60 поможет только скальпель. Я про это , в 50-60 уже сияния точно нет у меня у кожи зачастую
МаксХмара• 12 июня в 09:21
Ответ дляГореотума
Крістен Пазік 47 років, наче норм вона виглядає, але ж вона дуже суха (худа).