как тебе такое илон маск• 11 июня в 16:54

Як боротись з тривожністю?

Я такою раніше не була . Останні роки мене добили і тривожність просто керує мною , моїм станом і моїм життям. Моє життя руйнується від цього 😭що робити? Нажаль коштів на психологів я немаю
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 июня в 16:55
йога, пранояма, свежий воздух, пивония
Грибной_Дождик• 11 июня в 16:56
Пить и танцевать)
автор как тебе такое илон маск • 11 июня в 16:57
Ответ дляГрибной_Дождик
Пить и танцевать)
І те і те іноді роблю та легше не стає
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 июня в 16:58
еще медитация, конечно, же.
можно даже секс, но по любви.
Борщичок• 11 июня в 16:58
Боролась у психиатра, успешно. Психотерапию проходила бесплатно, думаю, еще остались такие организации с помощью в Украине
Швидка Настя• 11 июня в 17:00
Ответ длякак тебе такое илон маск
І те і те іноді роблю та легше не стає
Воно може навіть загостритися. Був атаракс, але пропав з аптек. Курс 14 днів. Але є замінники, вони накопичувальної дії.
Гладиолус• 11 июня в 17:03
Бухаю
Муркамурковна• 11 июня в 17:03
Йдіть до невропатолога, він вам випише ліки, призначе масажі, замість психолога чат джипіті
Грибной_Дождик• 11 июня в 17:04
Ответ дляШвидка Настя
Вы его только на ночь пили?
Швидка Настя• 11 июня в 17:09
Ответ дляГрибной_Дождик
Вы его только на ночь пили?
Ні,3 рази на добу.
Плекаю думи• 11 июня в 17:10
Це ваш характер, нічого не зміните.
Электричка• 11 июня в 17:22
Идти к бесплатному психиатру.
ЯкаКраля• 11 июня в 17:31
Ответ дляМуркамурковна
Тривожні розлади лікує психіатр, а не невропатолог
Муркамурковна• 11 июня в 17:33
Ответ дляЯкаКраля
Мене направили до невропатолога, який виписав мені Габану і масаж, можна зразу йти до психіатра, чому ні? Але краще спочатку до гастроентеролога, невропатолога....а вже потім до психіатра
ЯкаКраля• 11 июня в 17:35
Ответ дляМуркамурковна
Але автору потрібні антидепресанти, а не габана та масаж
Алина-1240• 11 июня в 17:39
Да делать что надо и идти куда надо...есть и есть, пофиг
Продаю витрішки• 11 июня в 17:39
Проверить поломки фолатного цикла , принимать нужные по анализу добавки чтоб улучшить метилирование.
Муркамурковна• 11 июня в 17:44
Ответ дляЯкаКраля
Ви впевнена, що їй потрібні зразу АД ? Точно? Я ні
ЯкаКраля• 11 июня в 17:45
Ответ дляМуркамурковна
ʼʼ…. тривожність просто керує мною , моїм станом і моїм життям. Моє життя руйнується від цього….ʼʼ

Ничего не надо. Просто масаж. Ок
Та легко!• 11 июня в 17:48
Мені лікар призначив транквілізатори, поки без АД. Покращення є, але зовсім не відпустило ще. Приймаю тільки 3 тижні, дуже розраховую на накопичувальний ефект
Муркамурковна• 11 июня в 17:50
Ответ дляЯкаКраля

Ничего не надо. Просто масаж. Ок
Ви знаєте, що таке Габана чи похідні, які назначить лікар?))) ні..то не пиз..ть, ну реально...напочатку треба гарні заспокійливі , які майже ад але ще не ад і зняти напругу в тілі, далі добре працювати з психотерапевтом, але грошей нема, тому замінюємо на чат джипіті і виконуємо все, що він каже, пишемо, медитуємо, робимо практики
Ні, краще впасти на АД, які з 1 , 2 разу можуть не підійти, жити потім на них і зловити відміну..а Через 3 місяці повернутись до них з новою силою
ЯкаКраля• 11 июня в 17:55
Ответ дляМуркамурковна
Что значит «похідні»?😂
Похідні прегабаліну😂

Майже ад, але ще не ад? - це що?😂
Муркамурковна• 11 июня в 18:01
Ответ дляЯкаКраля
Что значит «похідні»?😂
Похідні прегабаліну😂

Майже ад, але ще не ад? - це що?😂
Це мабуть те, що не...лише масаж
Грибной_Дождик• 11 июня в 20:00
Ответ дляШвидка Настя
Ні,3 рази на добу.
ого, я от 2х сонная была, оставили на ночь только
Швидка Настя• 11 июня в 22:13
Ответ дляГрибной_Дождик
В кожного по різному! А, що зараз приймаєте?
Грибной_Дождик• 11 июня в 22:35
Ответ дляШвидка Настя
Теанин
Чемодан-Вокзал-Майами• 12 июня в 21:09
Ответ дляЯкаКраля

Ничего не надо. Просто масаж. Ок
ну давайте всіх посадимо на АД! Це ж такий вихід!
Чемодан-Вокзал-Майами• 12 июня в 21:14
Автор, це комплексна проблема. Передусім треба розуміти причину вашої тривожності і подумати як ви можете це змінити.
Ну і звісно ж працювати з самим станом. Для мене гарно зайшли засоійливі збори - просто трави аптечні, але нон стоп, магній, дихальна гімнастика, вон під білий шум, медитації, записування власних страхів та поганих думок.
Але поки я не вийшла з почуття провини, яке мені нав´язували близькі люди - тривожність не почала зменшуватися. Тут вже терапія гарно допомогла. На АД я не заходила.