Пишу_граммотно!• 11 июня 2025
Віктор Павлік має цікавий пункт у своєму райдері.
Він має потримати у роті кукурудзяну олію перед виступом. Організатори мають йому забезпечити цю олію. Цікаво,а цілу пляшку олії потім він додому забирає чи лишає? Це ж можуть фанати потім битися за ту пляшку. Чи йому наливають в чашечку 50 грам олії. Ну,якось несолідно-зірці пропонувати якісь чашки-склянки.
Ангел-предохранитель• 11 июня 2025
Знаем мы его райдеры, в номере должны ждать малолетние поклонницы