Бяки-козяки• 11 июня 2025
Дочка 18 років повинна їхати з Польщі в Україну (подовжений паспорт)
Дочка в липні їде в Україну, маршрут Ірландія -Польща-Україна. Паспорт подовжений нашим консулом.
Сьогодні перевізник надав таку інформацію
Польський кордон накладає штраф на перевізника, за продовжений паспорт в розмірі 3000 євро. Тому по продовженим паспортах ми не перевозимо
Я в шоці. Хто стикався?
Ух яка ж Я• 11 июня 2025
Ответ дляСкользкая
Польща скоріш за все не пропустить, Молдова в Україну - так
Можливо. Тоді треба шукати авіакомпанію, яка візьме з таким паспортом. Це точно не всі роблять, а можливо жодна, тут не впевнена.
Але цілком можливо, що дівчина вже має квитки. Так, автор?
Скользкая• 11 июня 2025
автор, а розгляньте варіант дійсно отримати білий паспорт в Польщі, якщо на літак пустять, та й все. Це не дорого, протягом пари годин роблять
Бяки-козяки
• 11 июня 2025
Ответ дляСкользкая
Хтось знає, це можливо в Кракові?
Бяки-козяки
• 11 июня 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Звісно має
Ух яка ж Я• 11 июня 2025
Ответ дляБяки-козяки
Звісно має
Тоді в тій авіакомпанії узнайте в першу чергу, чи дозволять летіти
Ух яка ж Я• 11 июня 2025
Ответ дляСкользкая
Ще має значення, в який день і час дівчина прилетить в Польщу. Якщо це вечір чи вихідні, доведеться ночувати/чекати
Бяки-козяки
• 11 июня 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Вечір понеділка
Ух яка ж Я• 11 июня 2025
Ответ дляБяки-козяки
Вечір понеділка
Значить вона цю довідку лише зранку зможе взяти, у вівторок
Бяки-козяки
• 11 июня 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Вона в Краків прилетить. Там є консульство?
Ух яка ж Я• 11 июня 2025
Ответ дляБяки-козяки
Цього я не знаю, можливо підкажуть дівчата з Польщі. Або знайдіть інфо на сайті консульства
А ось і я• 11 июня 2025
Дівчата, а дитину з подовженим паспортом теж можуть не пустити? Їдемо в липні з сином, хотіла зробити паспорт дома, тут не встигаємо
Я погнала• 11 июня 2025
Ответ дляБяки-козяки
Дівчата, якщо хтось буде на кордоні - спитайте будь ласка, або мав таку реальну ситуацію - напишіть
Зачем вам девочки, если все можно самой узнать?!
Служба «Довіра» Державної прикордонної служби України
+38(044)527-63-63 (цілодобово)
1598 (для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого та мобільного зв’язку на території України).
Также можно написать им на электронную почту свой вопрос
dovira@dpsu.gov.ua
+38(044)527-63-63 (цілодобово)
dovira@dpsu.gov.ua
Ух яка ж Я• 11 июня 2025
Ответ дляА ось і я
Так, можуть не пустити.
Бяки-козяки
• 11 июня 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Ніби є
Дякую, я просто на роботі і у мене ступор через ці новини
Ух яка ж Я• 11 июня 2025
Ответ дляБяки-козяки
Ви почніть з авіакомпанії. Почитайте їх сайт і напишіть їм запит. Далі будете вже орієнтуватися , що робити
Бяки-козяки
• 11 июня 2025
Зараз намагаюся скласти план:
1. Зв´язуємося з авіакомпаніями, якщо все окей, нехай робить білий паспорт в Кракові
2. Купити білет Ірландія -Молдова, але прямий рейс не стикується по часу, +2 доби виходить, туди ж мінус за білет в Польщу, це піп.. по грошах
Бяки-козяки
• 11 июня 2025
Ответ дляПіна
Кілька разів перетинали кордон з подовженим паспортом (Польща), ніколи не було проблем
Як давно?