Стопясят раз обсуждала• Изменено 11 июня 2025
На скільки ваші діти здали НМТ 2025
Хто вже здав. 200 хтось набрав?
Знаю хлопчика, який здав географію на 200 , а математику 3 б - тест провалений.
Стопясят раз обсуждала
• 11 июня 2025
Ответ дляШкала Радощів
4 предмета было? История обязательно?
Так
Скажений гудзик• 11 июня 2025
Ответ дляТихомандражная
Ну, що ж, значить, вища освіта для хлопчика - надто складно
Математику не все понимают
Стопясят раз обсуждала
• 11 июня 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
На вибір англійська
А 185 яка дисципліна?
Королева Сарказма• 11 июня 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А 185 яка дисципліна?
Англійська
Стопясят раз обсуждала
• 11 июня 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Англійська
Добрий результат
Тихомандражная• 11 июня 2025
Ответ дляСкажений гудзик
Математику не все понимают
Ну, щоб здати на прохідний - це вже дуже нерозумним треба бути, щоб не образити цього хлопчика
Стопясят раз обсуждала
• 11 июня 2025
Ответ дляТихомандражная
Я вже думаю, може спеціально завалив
Королева Сарказма• 11 июня 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Добрий результат
Дякую 🙏 та сказав що і краще б англійську написав та вже заморився і пішов на годину раніше)
Не служанка• 11 июня 2025
Як можна здати на 3 б. Моя дитина в 7 класі набрала 130 балів з математики
Стопясят раз обсуждала
• 11 июня 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Репетитор був? Спецшкола?
Оновлена версія• 11 июня 2025
Ответ дляТихомандражная
Може, він неправильно розподілив час і банально не встиг, чи поспіхом натикав неправильні відповіді(
Стопясят раз обсуждала
• 11 июня 2025
Ответ дляНе служанка
Я також не розумію, може, перенервував, або географію наугад тикав- і повезло: все вгадав.
Королева Сарказма• 11 июня 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Репетитор був? Спецшкола?
Так, в нас гімназія (колишня Олександрівська) знаменита в Сумах, з поглибленим вивченням англійської. В них 4 предмети з англ було в останніх двох класах
Дивне створіння• 11 июня 2025
200 математика. Але вона вже студент (було 187, бо техпричини не зарахували завдання в рік першої спроби) і репетитор, тому здала. Треба ще навчити учнів час розподіляти на завдання.
Тихомандражная• 11 июня 2025
Ответ дляОновлена версія
Ну це також означає , що у виші йому було б важко
Стопясят раз обсуждала
• 11 июня 2025
Ответ дляОновлена версія
Не виключено
Та_все_ок_будет• 11 июня 2025
Сьогодні показувала вже в попередній темі. Але це ж неофіційні результати. От чекаєм 4 липня тепер))) В атестаті оцінки за ці предмети від 8 до 10. Просто ліньки було домашки декому робити. Маю розумну ледацюжку. Фізмат клас.
Королева Сарказма• 11 июня 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Репетитор був? Спецшкола?
Без репетиторів
Я тертий жук• 11 июня 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Репетитор був? Спецшкола?
Репетитор не обов´язково. Син в 8 класі, набрав 160 балів по НМТ з англійської, просто цікаво було зробити.
Прокачую сідниці• 11 июня 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
ого, супер
Стопясят раз обсуждала
• 11 июня 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
А , тоді добре взагалі!
Але ж Вас так там небезпечно, тривожно... бідні діти, але такі молодці!
Стопясят раз обсуждала
• 11 июня 2025
Ответ дляДивне створіння
Це згодна. Моїх друзів син також на 200 здав математику- нині вже закінчив КПІ.
Та_все_ок_будет• 11 июня 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Ми з одного міста, 17 школа.
Пацаааааааан• 11 июня 2025
В Фб на днях читала подобную тему. Английский 200 и математику завалил
Бабо-лебідка• 11 июня 2025
Ответ дляТихомандражная
Відкрию вам секрет: нмт це не лише про знання, це ще про міцність нервової системи і досвід розподілу часу та сил. Це не показник інтелекту.
Дорослі з меншими знаннями пишуть нмт ліпше за знаючих дітей, бо як раз досвід і міцна нервова система допомагають.
А діти лише діти.
Пацаааааааан• 11 июня 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Невозможно наугад натыкать на 200.