Доставучая• 01 июня в 20:06

У кого дети уже сдали НМТ в этом году

Как сдали? Сложно было? И вообще какова вероятность завалить экзамен? Сын сдает во вторник, готовился так себе, переживаю
Засомневаю• 01 июня в 20:09
Вірогідність завалити напряму залежать від знань дитини. Зливи 2х сесій нмт, які відбулися, вже в ютубі.
Ms. При теле• 01 июня в 20:11
завалити не завалить. А вже далі - як пощастить. Але нехай пощастить)
Засомневаю• 01 июня в 20:16
Ответ дляMs. При теле
Ну, минулого року не здали нмт 15% учасників. Більшість мужиків 80го року народження, але тим не менше діти теж, буває, не здають.
СкрипяСердцем• 01 июня в 20:39
Ответ дляЗасомневаю
Можно ссылочку?
Звожу з розуму• 01 июня в 20:46
цьогорічні випускники ще не здавали.то здавали випускники минулих років.
СкрипяСердцем• 01 июня в 20:52
Ответ дляЗвожу з розуму
оно проходит одновременно по всей стране?
у меня сын в 10-м, пытаюсь понять)
Звожу з розуму• 01 июня в 20:53
ні
Засомневаю• 01 июня в 20:55
Ответ дляСкрипяСердцем
Можно ссылочку?
На 15% чи на мужиків? 15% офіційна статистика, але розріз за статтю і віком не робився, але це було видно неозброєним оком.
СкрипяСердцем• 01 июня в 20:56
Ответ дляЗасомневаю
Вы написали о сливе сессий на ютуб
Засомневаю• 01 июня в 20:56
Ответ дляСкрипяСердцем
у меня сын в 10-м, пытаюсь понять)
ЗНО проходить одночасно один варіант, але під час війни замість зно - нмт, проходить групами в 15 різних днів приблизно і з різними варіантами.
Засомневаю• 01 июня в 20:59
Ответ дляСкрипяСердцем
Вы написали о сливе сессий на ютуб
А. То кожен предмет окремо розбирають школи підготовки до нмт чи репетитори. Так і шукаєте: злив нмт 25. Мене цікавить математика, наприклад. https://youtube.com/@desiddpua?si=n4iHDjoiNzxUtVLR
СкрипяСердцем• 01 июня в 20:59
Ответ дляЗасомневаю
спасибо
hrystia• 01 июня в 21:10
Ответ дляСкрипяСердцем
Можно ссылочку?
Укр мова - завдання 2024 р. Один в один
hrystia• 01 июня в 21:13
Я вже писала. Здавала 24 травня. Абсолютно без рідготовки. Школу закінчила у 1999 р. Математика-123 б, укр мова, історія та укр літ по 146,148 та 143 б. Саме більше переживала за математику. З усіх завдань була впевнена тільки в одному.
автор Доставучая • 01 июня в 21:32
Ответ дляЗвожу з розуму
В смысле? НМТ начались с 14 мая
Засомневаю• 01 июня в 21:42
Ответ дляДоставучая
В смысле? НМТ начались с 14 мая
Так, але для випускників минулих років. А цьогорічних випускників з завтра.
Зайченя• 01 июня в 21:49
Ответ дляДоставучая
В смысле? НМТ начались с 14 мая
Цьогорічні випускники ще не здавали.
Вірогідність завалити є, у мене донька знайомої завалила математику в минулому році.
автор Доставучая • 01 июня в 22:05
Ответ дляЗасомневаю
Спасибо, я значит не так поняла
автор Доставучая • 01 июня в 22:06
Ответ дляЗайченя
Цьогорічні випускники ще не здавали.
И получается год поступления пропустила?
Зайченя• 02 июня в 13:13
Ответ дляДоставучая
Поступила в коледж, но они выехали в другую страну и будет там поступать.
Екатерина27• 02 июня в 17:48
Ответ дляhrystia
А с какой целью сдавали? И куда с такими баллами можно поступить?
Зараз на дієті• 06 июня в 22:14
Ответ дляЗасомневаю
Підкажіть по укр мові та анг....дивлюся в ютубі багато,але саме щоб толково розв´язували(по історії знайшла)Дякую
Засомневаю• 07 июня в 07:06
Ответ дляЗараз на дієті
Укр.м. саме завдання поганенько діти запам´ятовують, тому там завдання частково. А англ.м. взагалі неможлмво запам´ятати. От чисто випадково дівчина на очі попалася, чітко пояснює
натуська-капуська• 22 июня в 16:16
Ответ дляЗараз на дієті
Вітаю.Якщо можна, надішліть,будь ласка,посилання на історію,заздалегідь вдячна