Кіма кепка• 11 июня в 23:23
Алергія на більшість анестетиків
Маю алергію на все сучасне, крім лідокаіна і новокаіна. Вже багато років не можу знайти стоматологію , де б полікуватися. Чомусь лікарі відмовляються колоти мені лідокаін. В мене вже зʼявляються ідеї шукати окремо анестезіолога, щоб мене вколов, і йти тоді в любу стоматологію. Або вичитала, що є спрей з лідокаіном по рецепту , може б то його купити.. Пʼять зубів треба робити, вже нема куди тягнути(. Порадьте щось хороше,будь ласка, дівчата
Дама-мадама• 11 июня в 23:27
Не розумію, що це за лікарі, які знають про алергію і відмовляються колоти ваше знеболюване? Купуйте ампулу і йдіть з нею
Кіма кепка
• 11 июня в 23:27
Ответ дляНамазюкана нішою
Йти у державну де є анестезіолог. Спрей не знеболить нормально
Боюсь в державну, ніколи там не була, боюсь санітарної частини(, хочу в приватну
Всміхайлик• 11 июня в 23:28
Ультракаин и лидокаин - самые распространенные анестетики в стоматологии. Они там всегда есть, почему вам отказывают?
Кіма кепка
• 11 июня в 23:29
Ответ дляПокорительная
По якій причині вам відмовляють в чистому лідокаїні?
Я не знаю. Я звоню в стоматологію, кажу що маю алергію, що треба колоти лідокаін, у відповідь чую-ми з ним не працюємо і нічим вам не допоможемо. Це при тому що я обзванюю і Київ, і Львів, і Вінницю
Намазюкана нішою• 11 июня в 23:30
Ответ дляВсміхайлик
Ультракаином завжди користувалась, але він вже застарілий по словам стоматолога, тому купую його в аптеці
Покорительная• 11 июня в 23:30
Ответ дляКіма кепка
Дуже дивно
Кіма кепка
• 11 июня в 23:33
Ответ дляAlex_Kri
Стоматологи обычно пользуются анестетиками в карпулах. Лидокаина в карпулах нет
Я помню, що Ви стоматолог, дякую що зайшли в тему. Що скажете з приводу моїх ідей? Щось з них може спрацювати , як гадаєте?
Кіма кепка
• 11 июня в 23:34
Ответ дляПокорительная
Дуже дивно
Ага, і я так думаю , ну от яка їм різниця чим мене вколоти..
Кіма кепка
• 11 июня в 23:36
Ответ дляAlex_Kri
Спрей не поможет. Анестезиолог местной анестезией обычно не занимается
Клас(
Може у Вас є якісь ідеї, куди мені податися з цією проблемою? Я вже тягну 4 роки з зубами, тільки на чистку хожу
Всміхайлик• 11 июня в 23:36
Ответ дляAlex_Kri
Та понятно, имелся ввиду анестетик на основе лидокаина.
Ответ дляКіма кепка
Клас(
Тяжело сказать. Не интересовался этим. Раньше (давно) лидокаин в гос использовали. В частных тоже кто-то использовал, но это слышал только по результатам трагических случаев...
Кіма кепка
• 11 июня в 23:43
Ответ дляAlex_Kri
Мені вистачило власного трагічного случая, коли мене вкололи септонестом , після чого я рік відновлювала пошкоджені нерви. Хто ж знав що в мене на нього реакція
Кіма кепка
• 11 июня в 23:43
Ответ дляAlex_Kri
Так, раніше було кругом , а тепер нема
Ответ дляКіма кепка
Клас(
Автор, у меня тоже похожая проблема и тоже 4 года не могу полечить зубы .Просто как пришла лечить , пробу сделали и я начала отключаться и дышать нормально не могла .Еле в чувства привели ,всем остальным у которых была ,все эти симптомы рассказала .Никто не хочет браться .Бояться что я там умру в кабинете .Сдала кучу анализов на совместимость с кровью ,была у самого лучшего аллерголога .Не даёт он разрешения ( у меня ещё проблемы с сосудами(ангиодистония).Теперь посылает ехать в Астану ( я сейчас живу в Казахстане) в институт алергологии и пусть там мне делают тесты и подбирают то что подойдёт .Там и реанимация есть ,Никто на себя ответственность не берет ,так как по анализам может вызвать некоторые лекарства анафилактический шок .
Кіма кепка
• 12 июня в 00:00
Ответ дляtori35
Забыла добавить ,имею ещё особенность, очень низкий порог боли .Так и живу ,жевать нормально не могу ,зубы разрушены .
Капец(, співчуваю Вам!
В мене реакції трохи інші, у Вас митттєва, у мене відложена, але все рівно треба щось з цим робити , бо без зубів в 40 років якось не солідно;)
Кіма кепка
• 12 июня в 00:03
Ответ дляtori35
Так а яку анестезію Вам можна? Ви пакет алергопроб здавали? Чи ніякої ніззя?
Ответ дляКіма кепка
Капец(, співчуваю Вам!
А ещё пейте сорбенты чтоб снять аллергическую нагрузку перед приемом за несколько дней.Энтеросгель ,Полисорб .Я пью много много лет МКЦ( она дешевле в разы) снимает у меня приступы аллергии и чистит организм.Чем чище организм ,тем меньше аллергии .
Вам желаю найти хорошего стоматолога и безопасно вылечить зубы )
Ответ дляКіма кепка
Капец(, співчуваю Вам!
Кіма кепка
• 12 июня в 00:11
Ответ дляtori35
Дякую)), навзаєм!
Анонім-ка• 12 июня в 22:30
У меня у ребенка на все анестетики аллергия,как дальше лечить я не знаю.У вас с детства?
Кіма кепка
• 13 июня в 19:34
Ответ дляАнонім-ка
Співчуваю, це той ще квест по життю(
Я не знаю, чи з дитинства, насправді, бо я завжди лічила без анестезії, ловила на перших стадіях карієсу, а це десь пропустила, і мусили її вколоти. Отак і дізналися
До речі, тільки зараз я вичитала , що алергічні реакціі бувають двох! типів, і аналізи на анестетики показують реакцію тільки 1 типу, тобто миттєву.
Ось тут в описі про це написано