Звезда в шоке• 12 июня в 07:56
Для чого так роблять в Києві?
Крем для арбуза• 12 июня в 09:08
Ответ дляКотомафия
Навіщо розганяти теми про ’понаехавших’ Типа в Києві всі мають нащадків в 5 поколінні відмінників КНУ і ніхто не ходе в шльопках з семками і пляшкою в трусах, аля шортах Таке, є в кожному місті України.
Потому что не поверите, но мы существуем.Именно по 5 поколений.У меня вообще никого не из Киева не было никогда.Я даже в детстве завидовала, как одноклассники ездили в ’ село’ на лето.
Братья Капли• 12 июня в 09:09
Фу, мерзость. 1 раз оштрафовать за такое на 5 тыс гривен, и больше никто не решится. Когда карман страдает - всем сразу всё резко понятно становится.
Як ухурделю• 12 июня в 09:10
Ответ дляБабуся мороз
Та везде такое есть. В любой стране.
У нас у місті такого не має. Україна
Угадайс• 12 июня в 09:13
Ответ дляНевловимий Джо
Вы наверное и мусор, если в контейнер не попали, не поднимаете ибо дворнику так легче будет?
Не судите всех по себе.
Аня+Федя=Данил• 12 июня в 09:14
Ответ дляКотомафия
Справа в тому,що Киянин в (справжній)цього б собі не дозволив.
Але я не маю нічого проти тих хто приїхав.Люди прагнуть кращого життя,за це їм респект!
Котомафия• 12 июня в 09:15
Ответ дляКрем для арбуза
І? Що це доводе? Ніхто,з вашого роду не зробивпомилки? То чому, ви , з таким історичним потенціалом, розумні, виховані і освічені,не боретесь за своє місто, як це робили представнки ’шестидесятниківі розстріляного відродження’?
КаРаКаТиЦа• 12 июня в 09:21
Ответ дляЗвезда в шоке
Так
Во Франции тоже так делают. Выездные рынки. Потом коммунальщики все убирают и через час уже убирают помойку.
Может и в Киеве такой принцип. Рынок же платит налог местной администрации. Уборка тоже туда должна входить.
Бабуся мороз• 12 июня в 09:23
Ответ дляЯк ухурделю
У нас у місті такого не має. Україна
У вас нет больших ярмарок или фестивалей? День города как проходит?
Котомафия• 12 июня в 09:23
Ответ дляАня+Федя=Данил
То, ви і встановлюйте правила, хай ілада ’виховує’ і працює з таким сміттям. В нас, на Херсонщині був будинок в селі...так там сільрада, ’аинних’ не знаю ,вже по яким справам, змушувала прибирати вулиці в селі. В всі знали, хто ’свиня’. Тому, не все так ’однозначно’
MacOS-ница• 12 июня в 09:23
Ответ дляУгадайс
Это остатки после проведения ярмарки, после того как все разъедутся, мусор уберут. Он не лежит там днями, вопрос пару часов.
Ні, це стихійна торгівля через дорогу від ринку на Героїв Дніпра.
Як ухурделю• 12 июня в 09:27
Все прибирають зразу з асфальту
На день міста ставлять додаткові контейнери в парку
І це ж взагалі ( на фото ) міська зупинка
Там мають люди ходити, тротуар
Яка ярмарка там ? Хто її дозволить ?
Жах
Там мають люди ходити, тротуар
Яка ярмарка там ? Хто її дозволить ?
Жах
Бабуся мороз• 12 июня в 09:38
Ответ дляЯк ухурделю
Все прибирають зразу з асфальту
Там мають люди ходити, тротуар
Яка ярмарка там ? Хто її дозволить ?
Жах
Там мають люди ходити, тротуар
Яка ярмарка там ? Хто її дозволить ?
Жах
А какой у вас город? Прям интересно, что за уникальность такая, что ни соринки у вас
Невловимий Джо• 12 июня в 09:39
Ответ дляКу-кусик
Вы пишете максимально странные вещи.
Люди так живут
Но многим странно
Тирамісу на терасі• 12 июня в 09:47
Ответ дляУгадайс
Так там практически одни коробки, зачем их паковать в мусорные пакеты? Которые потом будут разлагаться 100 лет)))
Там глухо, не тратьте час, все одно до здорового глузду не достукаєтесь)
Сокодавка ще та• 12 июня в 09:47
Ответ дляКотомафия
Скиньте фото райадміністрації і міській владі на їх сайти. Хай, вони дивляться за що гроші отримують
+++++ и пусть закроют эти ярмарки, ато устраивают мусорки.
Сокодавка ще та• 12 июня в 09:51
Ответ дляОбережнаЯ
Это не ярмарка, это стихийная торговля, которая запрещена. Но деньги на лапу , видимо решают.
На дружбы народов, лыбедской, та и по всему Киеву участковые на лапу берут, подходишь, договариваешся за цену и торгуют.
Наивная Хо• 12 июня в 09:51
Ответ дляУгадайс
Это после ярмарки, от стихийной торговли не будет столько ящиков и коробок.
Живу на Печерске, Киев, так возле ст.м Зверинецкая точно такое же оставляет после себяодна торгашка, постоянно. И эта куча строго за контейнером мусорным. Т.е. это не после ярмарки.
Тирамісу на терасі• 12 июня в 09:53
Ответ дляУгадайс
Так это вечер, судя по фото, ну не успели еще приехать, киев это ж не село на 5 домов, город большой, пробки.
Ви не зрозуміли: то парочка вирішила вигуляти тут своє біле пальто без прив´язки до логіки. Хай пускають одна перед одною бульки, не заважайте)))
Тирамісу на терасі• 12 июня в 09:54
Ответ дляНевловимий Джо
Необразованых понаехов и там хватает, согласна(
Но в основной массе люди более ответствены
А у нас в Європі....
Тирамісу на терасі• 12 июня в 09:58
Ответ дляСокодавка ще та
правильно, в супермаркети хай шурують)))
Сокодавка ще та• 12 июня в 10:00
Ответ дляТирамісу на терасі
В каждом районе рынки, в некоторых и по 2 рынка, вдобавок овощные ларьки.
Мама Чели• 12 июня в 10:04
Ответ дляIsa Dora
Вы киевлянка?
Там приезжает специально мусоровоз и команда дворников.
Господи, а не срать нельзя? Обязательно эиа помятая-подгнившая клубника должна быть вывалена на молодое деревце? Никакие коммунальщики там это мыть не будут, остатки этого добра облюбуют мухи-осы, красота! Ошметки мяса собаки растаскивают, кульки с бумагой потом по всему району летают, все отлично! 🤮
Неужели нельзя организовать специальные контейнеры и туда гниль-ящики-мусор скидывать?
Мама Чели• 12 июня в 10:10
Ответ дляУгадайс
Чисто не там где убирают, а там где не сорят.
Кручу хвости• 12 июня в 10:14
Ответ дляКотомафия
Ті, хто не втратив житло, навіть не розуміє, як тим ’понаехавшим’ боляче дивитись, що вони стали заручниками війни, а інші ,як мінімум мають своє житло, речі, одяг, взуття роботу . Якось, на емоціях, хотіли ,вжеї, хати..і не змогли.Чоловік каже, поки в нас є де жити, будемо вдома. Хоча, вибухи, побиті вікна,переживали не раз Теж, втратили, свій другий будиночок на Херсонщині , в який вкладались років 10. Тому, ’понаехавши’, це біль українців, а не злоба.
Ну, з одного боку біль, а з іншого якщо не злоба, то вічне незадоволення.
Навіть оце слово ’понаєхавшие’ якесь гидке.
Кручу хвости• 12 июня в 10:18
Ответ дляКучМала
Вы не поняли, полиции эти приезды на руку, они еще плюсом с них имееют бабки, кроме участкого
Чому ви при наявності вагомих доказів не подали до прокуратури заяву про хабарництво?
Замурмишка• 12 июня в 10:18
Ответ дляЯк ухурделю
Все прибирають зразу з асфальту
Там мають люди ходити, тротуар
Яка ярмарка там ? Хто її дозволить ?
Жах
Там мають люди ходити, тротуар
Яка ярмарка там ? Хто її дозволить ?
Жах
А где должна ярмарка проходить?)
Котомафия• 12 июня в 10:19
Ответ дляКручу хвости
Все починається зі зневаги. Ми,самі з середини себе руйнуємо. ’Западенці, східняки, селяни, понаєхавшіє...’ А це, наш рівень культури, самоповага, ідентифікація. Ну про мову, то взагалі ,треш. Багато хто, плбквавши за кордоном побачили, як ставляться до своєї мови в інших країнах.... Ого написала, поки піца печеться
Мама Чели• 12 июня в 10:20
Ответ дляМісячне Сяйво
У дому свого- так.
Домашнє сміття в Києві багато сортують і все окремо.
А на масових - оно навіть на скачках Дербі, Англія, потім там гори мусору і ніхто нічого не сортував, в пакети не запихував. і достатньо контейнерів організатори не придумали
Блин, жалко фотки поудаляла. Сортують сміття... та не те що не сортують, на півдороги з смітника вивалене, машині по прибудинковій дорозі не проїхати. Особливо як вихідні, то взагалі швах. Смітників не вистачає, їх навіть за тою купою і не видно, людина виходить викинути сміття, до контейнера не долізти, так і кидає серед дороги. І це новий, бляха, жк, де не алкаші і сявки живуть. Ліс в смітті теж. То кияни звичні до такого. Того і вважають за норму. Людина привикає до всього, до війни, до вибухів, до школ в укриттях, і до життя у смітті також
Котомафия• 12 июня в 10:21
Ответ дляСокодавка ще та
Бо гроші, на прибиральників ’патрачени на другое’. Ярмарки, то ,хай будуть. Життя,повинно тривати. Краще б, владу дерібанщиків поприбирали.
Кручу хвости• 12 июня в 10:23
Ответ дляКотомафия
Пильнуйте, щоб не пригоріла.
Смачного!