Звезда в шоке• 12 июня в 07:56

Для чого так роблять в Києві?

Невловимий Джо• 12 июня в 08:24
Ответ дляМуркошечка
Приезжает отдельный мусоровоз с командой чтоб убрать после ярмарки.

Продавцы это оплачивают.
Знаете, это как в отелях
Один срач до потолка оставит
Другой посуду в посудомойку сложит

Разное воспитание
Невловимий Джо• 12 июня в 08:25
Ответ дляУгадайс
Зачем?
Чтоб дворникам было легче и быстрее убирать
Угадайс• 12 июня в 08:25
Ответ дляЛюблю джаз
То чому ж так не прибрали зразу
Чи приємно ходити по такому ? Жесть
Так это вечер, судя по фото, ну не успели еще приехать, киев это ж не село на 5 домов, город большой, пробки.
Невловимий Джо• 12 июня в 08:25
Ответ дляМісячне Сяйво
Так ніде такого не має
Навіть в королівській Англії після великих фестивалей
Да
Свини везде есть
Угадайс• 12 июня в 08:26
Ответ дляНевловимий Джо
Вы уверены, что им так легче будет?
Невловимий Джо• 12 июня в 08:27
Ответ дляУгадайс
Вы уверены, что им так легче будет?
Нет конечно
Забрать пакеты очень сложно
Гораздо проще по одному собирать
И клубнику. Лучше всего на коленках
Онжедворник
Невловимий Джо• 12 июня в 08:28
Ответ дляУгадайс
Вы уверены, что им так легче будет?
Вы наверное и мусор, если в контейнер не попали, не поднимаете ибо дворнику так легче будет?
Місячне Сяйво• 12 июня в 08:28
Ответ дляНевловимий Джо
Да
Свини везде есть
Таке є в розвинутих країнах - Велибританія, В Парижі таке після масових заходів, в Інших.
Але ставка на вчасне кваліфіковане прибирання.
Я бачила як працює у нас бригада після ярмаки і їх техніка, наші працюють добре
А фермери складають ящики, куди їм показано
Невловимий Джо• 12 июня в 08:30
Ответ дляМісячне Сяйво
Необразованых понаехов и там хватает, согласна(

Но в основной массе люди более ответствены
Котомафия• 12 июня в 08:31
Ответ дляКручу хвости
Та не, в Києві завжди в усьому винні були понаєхавші.
Ті, хто не втратив житло, навіть не розуміє, як тим ’понаехавшим’ боляче дивитись, що вони стали заручниками війни, а інші ,як мінімум мають своє житло, речі, одяг, взуття роботу . Якось, на емоціях, хотіли ,вжеї, хати..і не змогли.Чоловік каже, поки в нас є де жити, будемо вдома. Хоча, вибухи, побиті вікна,переживали не раз Теж, втратили, свій другий будиночок на Херсонщині , в який вкладались років 10. Тому, ’понаехавши’, це біль українців, а не злоба.
Вредняжка• 12 июня в 08:31
Ответ дляУдальонка
Не переживайте. Наступного ранку буде все чисто.
В мене коло дому теж два рази на тиждень проходить продовольчий ярмарок. Просто вздовж вулиці.
Доречі, продавці - фермерські господарства з регіонів та перекупи (теж явно не кіяни).
Ввечері після активної торгівлі ось так. Ранком - все чисто.
Чисто не там де прибирають, а там де не смітять
Могли б на поставити там контейнери для сміття а муніципальну варту з кийком по хребту, якщо сміття так лишатимуть
Місячне Сяйво• 12 июня в 08:32
Ответ дляНевловимий Джо

У дому свого- так.
Домашнє сміття в Києві багато сортують і все окремо.

А на масових - оно навіть на скачках Дербі, Англія, потім там гори мусору і ніхто нічого не сортував, в пакети не запихував. і достатньо контейнерів організатори не придумали
Бабуся мороз• 12 июня в 08:37
Ответ дляНезнакомлюся
Знайома картина, Героїв Дніпра.

Це не кияни, це все ’понаїхали’!
Та понятное дело )))
Рожайтретьего• 12 июня в 08:37
Це ймовірно після с/г ярмарку в цьому районі. Не виправдовую. У нас так, але одразу приїжджають комунальники то всьо вивозять, чистять і відкривають вулицю.
КучМала• 12 июня в 08:39
Ответ дляКотомафия
Слухайте, ну, якщо не реагувати, не писати скарги, значить вас все влаштовує. І владі зручно керувати тими, хто, навіть, не намагається вістоювати свої права. Ми, вже проходили це все з виборами. ’Там всьо решили за нас’. Ось, маємо війну і таку ’красу’. Навіщо, тоді ці теми? Пройшли мимо, якщо нічого не можете змінити, навіть не намагаєтесь. Он, вже синєлиці наліпили,замість того, щоб, щось зробити.
В том и дело что делаем всем жк, а это 3000 квартир. Но менты для понта приедут и те ложили свои пожитки, а через ццчас снова стоят. После прилета правда, 2 дня не видно
Ку-кусик• 12 июня в 08:40
Ответ дляНевловимий Джо
Самое страшное не то что люди так сделали
А то, что другие считают это нормальным
Типа уберут
Те,кто торгует на ярмарках,оплачивают уборку тем,кто уберёт.
Замурмишка• 12 июня в 08:41
Ответ дляНевловимий Джо
Нет конечно
Забрать пакеты очень сложно
Гораздо проще по одному собирать
И клубнику. Лучше всего на коленках
Онжедворник
Пакеты им тягать надо, а так лопатами закинули и все
Незнакомлюся• 12 июня в 08:42
Ответ дляКотомафия
Скиньте фото райадміністрації і міській владі на їх сайти. Хай, вони дивляться за що гроші отримують
Як раз за це вони й недооотримали, бо поруч ринок, в якому за місце треба платити, а це наслідки стихійної торгівлі
Замурмишка• 12 июня в 08:43
Ответ дляВредняжка
Вы не понимаете, что контейнеры это дорого и их вообще нет на балансе города?
Ку-кусик• 12 июня в 08:44
Ответ дляНевловимий Джо
Ну тогда просто в пакеты
Это как-то нормально.
Как после вылазки за собой убрать
Вы пишете максимально странные вещи.
ОбережнаЯ• 12 июня в 08:45
Ответ дляУгадайс
Это после ярмарки, от стихийной торговли не будет столько ящиков и коробок.
Это не ярмарка, я здесь живу. У нас возле Оазиса ярмарки не проводятся
Котомафия• 12 июня в 08:47
Ответ дляКучМала
Молодці! От, хай ,поліція і працює, їзде,хоч кожен ень. А не каву п´є і на машинах катається.
КучМала• 12 июня в 08:47
Ответ дляКотомафия
Вы не поняли, полиции эти приезды на руку, они еще плюсом с них имееют бабки, кроме участкого
Ку-кусик• 12 июня в 08:47
Ответ дляВредняжка
Ви у себе вдома ніколи не прибираєте?
Рожайтретьего• 12 июня в 08:48
Ответ дляКотомафия
Тримайтеся Все минає, і це мине.
Не слухайте образи від злих людей, хороших українців набагато більше. Обіймаю вас.
Бабуся мороз• 12 июня в 08:49
Ответ дляМісячне Сяйво
Так ніде такого не має
Та везде такое есть. В любой стране.
Котомафия• 12 июня в 08:53
Ответ дляРожайтретьего
Тримайтеся Все минає, і це мине.
Дуже дякую! Навзаєм! Теж, так вважаю і не раз переконувалась ,що українці ,то найкращі, а сміття скрізь повно.Тримаймося, допомагаємо захисникам (не кивая на владу), бо це звичайні люди, які нам дарують життя! Обіймаю
Фиктивная• 12 июня в 08:59
у нас после ярмарки чистота- все убирают,я специально хожу смотрю на следующий день. тоже Киев
Панна Кота• 12 июня в 09:07
Ответ дляЗвезда в шоке
Це ранок
Все прибрали вже. Прибігла, пукнула , але вонь на декілька сторінок рознесла
автор Звезда в шоке • 12 июня в 09:07
Ответ дляПанна Кота
Не пукайте