Привіт всім,
Хто обслуговується в Добробуті. Вже довгий час лікуюсь, таке відчуття, що постійно викачка грошей, мало того ні про що не попереджають, тупо виставляють постійно в 2 рази вищу суму, додають супутні послуги, ліки і тд.
Звісно, що послуги на вищому рівні, але часто лікарі з мінімальним досвідом, молоді і тд. Не розумію, чи дійсно така вартість їх послуг чи тупо розводняк.
bespe4na_mavpa• 12 июня в 11:35
Туда возили ребёнка, всегда было ок. А в период ковида поехала туда к терапевту, она как узнала мои симптомы (орви и кашель) выпала в осадок, дрожащими руками зажимала себе маску сто раз, короче осадок у меня остался и до сих пор, хотя понимаю, что там масса и хороших врачей
Добробут це такий собі бренд, викачка грошей.
Були випадки, не в мене. Одну дівчину тиждень тримали, все ніби не могли поставити діагноз, тільки крапельниці ставили, за не малі гроші, а вона по страховій була. Потім вже страхова сполошились, перевели в звичайну держ лікарню, на вечір був відомий діагноз, а на ранок вже призначили операцію. Ще у одного клієнта (по роботі) так долікували дружину, що вона померла. Також лежала в добробуті довго, по його словам 10 тис.дол. витрачено було. Потім перевелись в КМКЛ №1, але вже було занадто пізно. В неї була травма коліна, і якщо б в Добробуті не мурижили, то людитна була б жива
Марика-bf42• 12 июня в 12:39
Хожу до конкретних лікарів. Їх рівень мене влаштовує. А от цінник-ні) Щодо стаціонару враження неоднозначне. З одного боку, начебто роблять по максимуму і стараються. Але, як ти хоть трохи розумієшся на цьому, зразу впадає в очі, що роблять багато непотрібних аналізів.