Попихтю та й годі• Изменено 12 июня в 14:43
Подушка під голову для подорожей - яку краще взяти в літак?
Не розумію чк вибирати
По якому принципу
Бо летіти 6 годин(
По якому принципу
Бо летіти 6 годин(
Попихтю та й годі
• 12 июня в 14:43
Ответ дляMrs.Sexuality
Пробовать нужно. Это индивидуально. Как и любая подушка в принципе
Надувна вона має бути?
УраганнаЯ• 12 июня в 14:45
Ответ дляПопихтю та й годі
Надувна вона має бути?
Так, надувна зручніша. Купіть любу, за які кошти не шкода, спробуйте.
ЗновЗдоров• 12 июня в 14:45
Хтось купує тільки наволочку такої подушки. Всередину складають свої речі, що не влізли в чемодан)
А взагалі підіть в магазин і пробуйте яка зручна
ЕлькиПальки• 12 июня в 14:49
Я купила одну в юск іншу надувну в території мінімальних цін, юск зручніша наче. Але в подорожі буде видно
Капризуля• 12 июня в 14:51
У меня надувная, отличная вещь. Главное потом дома не приткнуть куда-нибудь где сложно найти в следующий раз😂
дякую аж підскакую• 12 июня в 15:08
Ответ дляПопихтю та й годі
Надувна вона має бути?
Мне надувная была очень неудобной, есть подушка из юска, она лучше
Кидстаффовка• 12 июня в 15:39
Ответ дляПопихтю та й годі
Надувна вона має бути?
Не раджу надувні для літака.