Ноунэйм• 13 июня в 01:04

Що подарувати племінниці на 11 років?

Дівчатка, чим цікавляться ваші доньки в 11 років?
На питання - що подарувати - сестра випендрюється, каже "нічого" (нащо так робити, не знаю, чому просто не сказати, дитина ж полюбому щось хоче...).
В мене дітей нуль, тож поняття не маю, що в такому віці - ще іграшки чи вже косметика?
Порадьте щось на бюджет 2-3 тисячі.
Цветов Мне срочно• 13 июня в 01:07
Моя любить як дарують гроші, тоді купує що захоче. А так любить настольнф ігри, активні.нещодавно купили вейвборд, вона в захваті. М´яч футбольний просила. В ляльки вже не дуже грає. Подаруйте щось маленьке і гроші
Лгин• 13 июня в 01:07
Деньги
Цветов Мне срочно• 13 июня в 01:08
Так, вже косметика теж піде.
Докладальниця• 13 июня в 01:42
Велосипед, набор косметики
Лабубу🤔
Чупокабра• 13 июня в 01:57
Если у нее ушки проколоты, то можете серьги ей купить , например, серебрянные и деньги подарить
Чупокабра• 13 июня в 01:58
Или наушники
Или цветочек и деньги )
Чупокабра• 13 июня в 02:02
Смарт часы
Love_Love_Love_• 13 июня в 03:27
Косметика,фарби для волосся різнокольорові, чохол на телефон, планшет, лабубу
Танго утрьох• 13 июня в 07:48
Все залежить від захоплення дитини.
Найкраще - сертифікат! І подарунок, і дитина може обрати на свій смак.
Лама_мама• 13 июня в 08:47
У меня сейчас дети собираают на прокол ушей и первые серёжки. Сын даже сестре всю свою копилку отдал, но с условием, что у него тоже будет серьга в ухе.

Так всегда нужны пеналы, краски, наушники, настольные игры, мячи.
Ms. Откровенность• 13 июня в 10:24
В такому віці вже дарували першу косметику з дорослої, для експериментів вдома.