Ушла и Пришла• 13 июня в 10:12

Дівчата, які приймаєте вітаміни для краси та здоров´я?

Ось купила Астаксантин, віт.Д ( в аналізах не вистачає), думаю ще Омегу пропити.
Поділіться своїми знаннями , хто що приймає курсом, щоб підтримати шкіру та загалом організм
Питання до дівчат 40+
Меня много• 13 июня в 10:13
омегу, мирифику, биотин и бакопу со всякими кью 10 пью
автор Ушла и Пришла • 13 июня в 10:14
Ответ дляМеня много
Міріфіка та бакопа це що, розкажіть. Для чого приймаєте
автор Ушла и Пришла • 13 июня в 10:21
Ответ дляМеня много
Прочитала. Міріфіка це підтримка пременопаузи, бакопа для пам´яті. Теж таке треба
Капуста Маша• 13 июня в 10:21
Віт Д, Омега, колаген, вітаміни для очей курсами.
ДлинноНожка• 13 июня в 10:21
Приймаю амінокислоти: Л-пролін, Л-лізин та гліцин + вітамін С. Це крім омеги та віт Д (коли потрібно було)
Ласую колобками• 13 июня в 10:25
До д3 додала к2. Ще лецитин. Хочу спробувати для очей, бо відчуваю втому
Мальдивирую• 13 июня в 10:26
Ответ дляДлинноНожка
Глицин для нервной системы?
Меня много• 13 июня в 10:26
Ответ дляУшла и Пришла
Экстракт корня Пуэрария Мирифика воспроизводит эффект действия женских гормонов: вместе с поддержанием гидробаланса кожи повышается ее эластичность и разглаживаются морщины.
Капсулы Бакопа, снижение страхов и тревожности, повышение серотонина и дофамина – гормонов счастья, повышение энергии и улучшение памяти
ТихоЯ• 13 июня в 10:27
Омега, д, магнезиум
Пилосмок працює• 13 июня в 10:27
Ответ дляКапуста Маша
От коллагена нет запора?
ТихоЯ• 13 июня в 10:28
Ответ дляМеня много
Можно такое без анализа на гормоны?
автор Ушла и Пришла • 13 июня в 10:28
Омегу ,бачу, п´ють всі
Меня много• 13 июня в 10:29
Ответ дляТихоЯ
Можно такое без анализа на гормоны?
можно, если есть желание, это же натуральные травы, я стала пить, когда приливы замучали - живу без них теперь. ттт
Пилосмок працює• 13 июня в 10:29
База для всех это - омега, Д, Лецетин, магний.
Это все можно без анализа.

Далее по потребности.
Меня много• 13 июня в 10:29
кстати да, коллаген еще пропила, только позавчера закончила 2 пачки
ДлинноНожка• 13 июня в 10:37
Ответ дляМальдивирую
Глицин для нервной системы?
Не тільки. Має вплив на вироблення власного колагену, впливає на якість волосся та нігтів. Може зменшувати запалення в організмі, збільшує вироблення білка, який регулює рівень глюкози і жировий обмін. Ще помітила, що з ним в мене більш глибокий сон. Почитайте в цілому про амінокислоти, зрозумієте що саме вони дають. Мій косметолог порадила приймати саме амінокислоти, а не колаген, наприклад.
автор Ушла и Пришла • 13 июня в 10:37
Ответ дляМеня много
Я минулого року 3 місяці пила. Поскільки він впливає на те, де його нестача, то вирішила більше не пити. На обличчя не пішло. А для суглобів купила хондопротектори
ДлинноНожка• 13 июня в 10:39
Ответ дляМеня много
Ви радилися на рахунок цього препарату з гінекологом?
Пусин Кукин• 13 июня в 10:43
Генератор колагену, магній
П´яна вишня• 13 июня в 10:43
П´ю омегу на постійній основі.
Віт Д з жовтня по квітень
Селен
Залізо, віт.c
Нормаменс
Магній
Ну і аодзіру
Наполеон Бонапарт• 13 июня в 11:12
Прегна-5
Меня много• 13 июня в 11:34
Ответ дляДлинноНожка
Да
автор Ушла и Пришла • 13 июня в 13:34
Ответ дляП´яна вишня
П´ю омегу на постійній основі.
Віт Д з жовтня по квітень
Селен
Залізо, віт.c
Нормаменс
Магній
Ну і аодзіру
Ого, рекордсмен
Капуста Маша• 13 июня в 13:35
Ответ дляПилосмок працює
От коллагена нет запора?
Ні
Зоряний Шлях• 13 июня в 22:27
Ответ дляПилосмок працює
Это все можно без анализа.

Далее по потребности.
А зачем лецитин пьете?
автор Ушла и Пришла • 14 июня в 22:48
Ответ дляЗоряний Шлях
А зачем лецитин пьете?
Теж цікаво