курасаны• 13 июня 2025

Як жити без "жіночої хитрості"?

От немає її в мене, їй Богу( все, що думаю мушу в лице висказувати і чоловіку, і родичам, налаштовуючи їх проти себе. При сварці не маю сил стриматись і не ляпати зайвого....от дурна і все, як перелаштуватися і бути хитрішою?
аромат Жука• 13 июня 2025
Погано так жити. Неможна так
Кукусикиииииии• 13 июня 2025
закрити рота
Лупаю цю скелю• 13 июня 2025
взрослый человек должен совладать со своими эмоциями и языком
ОливьЕЖечка• 13 июня 2025
Через монитор чую: ой врет автор, ой врет
Solnceya• 13 июня 2025
понять, что вы не пуп земли, чтоб каждому о нем рассказывать, поработайте со своим ЧСВ и всегда всегда всегда начинайте с себя. ищите у себя те же качества, работайте с ними, проговаривайте позитивные слова про себя о себе и других
Лупаю цю скелю• 13 июня 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
а каже не хитра
Обращеница• 13 июня 2025
Авторе, справа не у ’жіночій хитрості’, а у відсутності тактовності ,вірно?
Ноу коммент• 13 июня 2025
Це не відсутність жіночої хитрості, а дурь і нервовість
4есотка• 13 июня 2025
А це єдине, де ви не можете стриматися? Може справа у загальній імпульсивності?
Успокойся_Успокойся• 13 июня 2025
Я такая же. Со всеми перессорилась. Даже свекрови высказала, что она мне не подходит. В гаражах, во дворе. Всем.
Алина-1240• 13 июня 2025
Находить людей, с которыми вам комфортно.при чем тут хитрость или молчание в тряпку.чем более вы удобна-тем больше людей вокруг
Подтяжка• 13 июня 2025
Це не відсутність хитрості, ви просто нестримана, не володієте собою.
Роза в вазі• 13 июня 2025
Автор, з першим розлучитесь, знайдете другого, якого не будете ніколи любити і вам буде пофіг гуляє він десь чи ні, іпеться, не іпеться, колега, не колега, бо ви його просто любити не будете, ви будете дивитись серіал і ходити на манікюр. Все дуже просто кричать коли болить, мовчать коли пофіг, хоч небо хай розпадеться, роби що хочеш...
Подтяжка• 13 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
Нікому не буде комфортно поруч з імпульсивною істеричною людиною.
Роза в вазі• 13 июня 2025
Ответ дляПодтяжка
А з блядуном усім комфортно?)))))
Обращеница• 13 июня 2025
Ответ дляРоза в вазі
А з блядуном усім комфортно?)))))
Оце вам наболіло)
Подтяжка• 13 июня 2025
Ответ дляРоза в вазі
А з блядуном усім комфортно?)))))
Хто блядун?
Роза в вазі• 13 июня 2025
Ответ дляОбращеница
Оце вам наболіло)
Та ну я не знаю чому тоді сваритися і копити в собі злобу, іншого не дано, якщо чоловік норм, то для чого псувати з усіма відносини, а якщо він чмо, то можна б і повпливати, щоб чмо стало людиною.
Роза в вазі• 13 июня 2025
Ответ дляПодтяжка
Хто блядун?
Це як приклад я привела. Ну або нарколига, або алкаш..
Обращеница• 13 июня 2025
Ответ дляРоза в вазі
Ви читали пост автора?
Алина-1240• 13 июня 2025
Ответ дляПодтяжка
Автору про свой комфорт бдить надо.а не про других
КаРаКаТиЦа• 13 июня 2025
Ответ дляРоза в вазі
Это только ваш опыт, не проецируйте его на автора, большинство выходит замуж во второй раз по большой любви
Роза в вазі• 13 июня 2025
Ответ дляОбращеница
Ви читали пост автора?
Так, я їй і сказала, що вона розлучиться з цим бо буде інший, бо її в сім´ї НЕ ЛЮБЛЯТЬ!!!
Подтяжка• 13 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
У автора дискомфорт від її ж істерик.
Роза в вазі• 13 июня 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
🥴🤣🤦
Бо большой нужде!!!!! НУЖДЕ!!! Любовь может быть одна, все остальное вместе, но в душе один... Если первая жена была нормальная, и даже если ужасно испортились отношения с ней перед разводом, но по вине мужчины, то он то знает кто виноват и будет помнить это всегда.. все вторые - это всегда вторые роли, группа поддержки в большой войне против общества как я говорю)))
Подтяжка• 13 июня 2025
Ответ дляРоза в вазі
З чого ви зробили такий висновок?
Обращеница• 13 июня 2025
Ответ дляРоза в вазі
І з родичами розлучитись і взагалі із усіма оточуючими?
З вишневого садка• 13 июня 2025
А что хитрость имеет гендерную принадлежность?
Если вы про то чтобы быть удобной, то оно не нужно
автор курасаны • 13 июня 2025
Ответ дляОбращеница
Ні, я не запальна, і дуже навіть тактовна. Здебільшого мовчу, але, коли зривають, то виговорюю такі речі, про які потім шкодую і вважаю, що це мені шкодить
автор курасаны • 13 июня 2025
Ответ дляНоу коммент
Так, згодна, дурна і нервова...як виправитись?