Лінива, не каюсь• 13 июня в 11:54

Що обрати?

Юрфак,чи психологію?
З метою подальшого працевлаштування за фахом.
БезникаяЯ• 13 июня в 11:55
А где есть блат?
ЖующаЯКонфету• 13 июня в 11:58
юрфак
Диверсификация• 13 июня в 12:00
А до чого душа лежить? До чого є хист? Це ж совсім різні направлення
Мотористка• 13 июня в 12:00
Ни то, ни другое. Уже наштамповали этих юристов с психологами в каждой подворотне.
So_so• 13 июня в 12:02
Зависит от способностей ребенка.
КоКоКоКоКоКо...• 13 июня в 12:08
Юрфак- если работать только в Украине
Сама не знаю• 13 июня в 12:11
Для мене - ні те, ні інше. А ви обирайте те, що вам ближче, як уже тут написали, це ж зовсім різні напрямки, в усіх сенсах,якось дивно обирати між ними.
ИМХОля• 13 июня в 12:12
Якщо може запам´ятовувати великі обсяги інформації плюс аналітичні здібності - юр. Психологи то більше розмовний жанр без зобов´язань.
Телепузик• 13 июня в 12:14
юрфак
автор Лінива, не каюсь • 13 июня в 12:20
Ответ дляСама не знаю
У близькому колі нашого спілкування,ті,що мають повну юридичну освіту навчались ще на магістратурі з психології.
Враховуючи ситуацію в країні,постає питання,чи можливо буде так все спланувати.Чи обрати лише психологію і працювати одразу на себе?
Ann_Arbor• 13 июня в 16:49
Краще юрфак