Лінива, не каюсь• 13 июня в 11:54
Що обрати?
Юрфак,чи психологію?
З метою подальшого працевлаштування за фахом.
Диверсификация• 13 июня в 12:00
А до чого душа лежить? До чого є хист? Це ж совсім різні направлення
Мотористка• 13 июня в 12:00
Ни то, ни другое. Уже наштамповали этих юристов с психологами в каждой подворотне.
Сама не знаю• 13 июня в 12:11
Для мене - ні те, ні інше. А ви обирайте те, що вам ближче, як уже тут написали, це ж зовсім різні напрямки, в усіх сенсах,якось дивно обирати між ними.
ИМХОля• 13 июня в 12:12
Якщо може запам´ятовувати великі обсяги інформації плюс аналітичні здібності - юр. Психологи то більше розмовний жанр без зобов´язань.
Лінива, не каюсь
• 13 июня в 12:20
Ответ дляСама не знаю
У близькому колі нашого спілкування,ті,що мають повну юридичну освіту навчались ще на магістратурі з психології.
Враховуючи ситуацію в країні,постає питання,чи можливо буде так все спланувати.Чи обрати лише психологію і працювати одразу на себе?