Форточка• 13 июня 2025

Львівʼяни, я вас обожнюю!

Щомісяця приїжджаю до Львова на прийом до стоматолога - брекети, як-не-як, потребують регулярної уваги. І ось, сиджу я у приймальні, чекаю своєї черги, нічого особливого не відбувається… Аж раптом виходить хлопець із кабінету, і з цього моменту починається справжнє львівське кіно. Мене, абсолютно несподівано, починають сватати з цим хлопцем. Виявляється, він айтішник — серйозний, перспективний, із зарплатнею, яка, мабуть, має окрему прописку в Швейцарії. Але апогей моменту - це фраза: «Та ті айтішники не вміють залицятись, там усе дівчині треба в свої руки брати» Все це відбувалося з такою легкою, живою енергією, що мимоволі захотілося просто подякувати. Ми посміялися, а мій настрій, який із самого ранку був десь на нулі суттєво покращився. Щоразу, коли приїжджаю до Львова - навіть якщо це не подорож заради естетики, а просто похід до лікаря - я все одно повертаюся додому з приємним післясмаком. Тут особлива атмосфера: відкриті люди, добрий гумор, душевність, яка проявляється навіть у дрібницях
Коник-стрибунець• 13 июня 2025
да, авторе, тут на Порадниці вам не Львів - оно вже панянки напхали повну панамку компліментів

Прилипало• 13 июня 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Хорошее настроение было у автора, пока не зашла на советчицу Наши женщины самые позитивные, всегда доброе слово найдут
Ага, вміють створити ’позитивну атмосферу’, підтримати і порадіти.
Прилипало• 13 июня 2025
Ответ дляБяки-козяки
Типичная советчица - человек написал что-то хорошее, но его зафейспалмили и диагнозов наставили.
Зате в темі про якусь мудотню тупу стонадцять коментів, типу хто скільки разів після походу в туалет миє дупу і то нікого не дивує.
Бяки-козяки• 13 июня 2025
Ответ дляПрилипало
Там тоже можно оторваться - посоветовать как правильно мыть, по ходу поливая всех ядом)
Прилипало• 13 июня 2025
Ответ дляБяки-козяки
Це мабуть замість покурити чи бухнути, таке собі злиття емоцій на інших, люди від цього отримують моральне задоволення.
Бяки-козяки• 13 июня 2025
Ответ дляПрилипало
Вот спасибо вам! Теперь мне есть чем оправдать свое курение и периодическое подбухивание) я от этого становлюсь добрее🤭