Тумба-юмба• 13 июня в 16:37
Дитячий психіатр Київ, порадьте
Доброго дня дівчата
Порадьте будь ласка дитячого психіатра, для дитини 4р, є інвалідність по неврології, до цього ще не були, лікарі запевняли що рано 🤷♀️
Бажано державного, бо скоро закінчується інвалідність, а заключення приватних не беруть до уваги
Инста_Богиня• 13 июня в 16:43
Несколько лет назад самые популярные были Кузнецов, Бикшаева, Марцинковский. Может сейчас ещё кто-то добавился.
Тумба-юмба
• 13 июня в 16:46
Ответ дляИнста_Богиня
Кузнецов це той що в Павловке? Не знаете, до нього довго чекати прийому?
Инста_Богиня• 13 июня в 16:55
Ответ дляТумба-юмба
Да. Недолго. Но дозваниваться к нему долго )
Тумба-юмба
• 13 июня в 16:56
Ответ дляtarveldy
Мені сподобався Крикун , приймає в лікарні на Богатирській
О, ми як раз будемо там у центрі реабілітації
Ви довго чекали запису? І чи правда що на прийом потрібно щоб були обоє батьків?
Ответ дляТумба-юмба
Так, до психіатра треба присутність обох батьків, якщо нема одного з батьків то треба звернутися у опіку
Ми не чекали, були на стаціонарі в неврології, потім само звернення, домовлялися з лікарем на певний час. Грошей не взяв