палка-копалка• 13 июня в 18:57
тут є такі кому не сподобались весільні фото?
нещодавно віддав фотограф фото, самі фото гарні в плані ракурсів кольорів , але я собі там не подобаюся, саме обличчя, деякі фото взагалі не треба було віддавати бо там скривлена
не можу прийняти що це я і справа не у фотографі, якесь попливше обличчя міміка
злюсь на чоловіка що не зробив мені пропозицію коли мені було 22-23, я була шикарна, а після повномасштабного лице поплило осанка поїхала
дивлюся чужі фото з весіль там наречені такі сексі, а я якесь смішне таке
Срочнокпсихологу• 13 июня в 19:01
Мені завжди не подобаються фото одразу коли отримую з фотосесій.
Бо є певні очікування, які завжди не відповідають реаліям)
Але з часом фото мені подобаються
Фенте Фря• 13 июня в 19:02
Жаль что так, но еще через 10 лет фото станут удачными, гарантирую😁
Мовчу, але хочу• 13 июня в 19:03
Ответ дляФенте Фря
💯
У меня так и было
палка-копалка
• 13 июня в 19:03
Ответ дляФенте Фря
хоч це тішить
палка-копалка
• 13 июня в 19:04
Ответ дляСрочнокпсихологу
8 років чекали пропозицію?
1867 днів
палка-копалка
• 13 июня в 19:05
Ответ дляПилосмок працює
нам дали вибирати. взяла найкращі
так діло не в ракурсах, а моєму обличчі
найкращі там де я зі спини або чоловік сам
Срочнокпсихологу• 13 июня в 19:05
Ответ дляпалка-копалка
1867 днів
Терпляча жінка)
Але це 5 років...вам зараз 30.
Тобто з чоловіком ви разом з ваших 25.
То чому ви сердитесь на нього що не зробив пропозицію в 22, якщо він вас не знав
Але це 5 років...вам зараз 30.
Тобто з чоловіком ви разом з ваших 25.
Мовчу, але хочу• 13 июня в 19:06
Ответ дляпалка-копалка
1867 днів
Вы там крестиками дни не зачеркивали в календарике))
палка-копалка
• 13 июня в 19:07
Ответ дляСрочнокпсихологу
Терпляча жінка)
Але це 5 років...вам зараз 30.
Тобто з чоловіком ви разом з ваших 25.
Але це 5 років...вам зараз 30.
Тобто з чоловіком ви разом з ваших 25.
ми разом 8 років зробив пропозицію в лютому 22го
в 22 роки я її і не чекала
Дівка в намисті• 13 июня в 19:08
Через пару лет вы будете их воспринимать нормально. Можно заказать сильную ретушь на лучшую фотографию, чтоб повесит как портрет.
Анютины ласки• 13 июня в 19:09
Попросить оригиналы цифровые, отдать их на ретушь специалисту. Нарисует вам красивое лицо.
Застряла• 13 июня в 19:22
У мене жахливі весільні фото. Але тому їх цікаво дивитись, бо вони неординарні і не нудні)
Ацетилсалициловая кислота• 13 июня в 23:30
В фейсаппе обработайте))) у меня любые неудачные становятся шедеврами