Пустощі-веселощі• 13 июня 2025
Хлопець повинен? ТРЕШШШ
Побачила відео в ютубі, де наших молодих дівчат в Україні питають: до якого віку у хлопців має бути своя машина і своя квартира.
90+% відповідають, що машина до 20-22 років, а квартира до 23-25 років. І далеко не будь які.
Я в шоці!
І вони навіть не задумуються, що до 21-23 хлопці тільки вчаться у ВНЗ. І коли йому до 23 заробити на машину хоча б за 5000 долларів? Про квартиру однушку за 30000 я вже і не кажу. При тому, що дівчата в відео називали дорогі марки машин типу мерседес, порше.
Як можна очікувати від молодого хлопця того, що твій батько за свої 50+ років не зміг досягнути?
Раніше було значно легше купити своє авто та житло, тому що були інші часи. Ціни не були такі високі і за одну зарплату можа було значно більше собі дозволити. + не було ніякої війни та мобілізації.
Хотілось би вірити, що вони просто жартували, але ж нажаль ні.
Що Ви думаєте с цього приводу?
До якого віку на Вашу думку, хлопець має мати своє авто та свою квартиру, в наш непростий час?
Я в шоці!
Що Ви думаєте с цього приводу?
рукиЖимолости• 14 июня 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Ьез девушки может спокойно жить себе.Заработает- заведет.У левушки в 20 лет самый перспективный возраст.Ы 35 она уже так не поумничает.
Поэтому рейтинговые самцы пооучают самых красивых самок.
Ваш ведь на крокодила тоже не согласен в 20 лет?Вот и красивой молодой подавайте побогаче, а не стареть рядом, пока он 10 лет будет 5 тысяч зарабатывать.
Там если в 20 у мальчика офигенное тело, то найдёт отличный секс с милфой, у которой свое авто и квартира
БершкомангоЗар• 14 июня 2025
Ответ длярукиЖимолости
У моего сына есть уже квартира , машина будет в 18. Мы можем себе это позволить.
Муж был голодранцем в 18. Но у моего мужа было огромное желание грести лапами и чего-то достичь , поэтому в 23 он купил первую квартиру. Вот этого стремления у сына нет, у него и так сытая жизнь . И честно, я не знаю , что хуже
Розумію про що ви.
Але я всеодно вважаю, якщо батьки можуть дати дитині старт - нехай дають.
Не факт, що ваш син був би ініціативний , не маючи квартири.
Можливо зараз такий вік у нього, чи оточення, яке не стимулює. Та все може змінитись.
Сундучок с каникулами• 14 июня 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Простий хлопець, який навчався в торгово-економічному, працював з 17 років, у 19 мав машину, в 20- дохід 500$, в 23- відкрив сто.
Дай Бог, щоб всі були такі «прості»)))
Розумію, що вам нічого не дали й ви своїм дітям теж, але кожному своє)
Дай Бог, щоб всі були такі «прості»)))
Тобто - все сам !
Не з заможної родини ? Не з батьківською квартирою і машиною …
Чому ж тоді такого не бажаєте дочці ?
Сегодня не целуюсь• 14 июня 2025
Ответ дляНу ниче се
А що дівчата мають відповісти, що мріють собі про хлопця, який у 20 років на морозиво у мами гроші бере?), звичайно вони хочуть іншого
Нещодавно зібралися 20 річні однокласники доньки провести час разом, не весь клас, а десь чоловік 15. Моя перейшла в іншу школу з 7 класу, тож не бачились давно. По розмовам дійсно багатьом хлопцям мами дали гроші на погуляти в ресторані)))
Панна Кота• 14 июня 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
За пустую бутылку не убивали ни раньше ни позже.
Ну незнаю, мой зять до 23 заработал на квартиру, правда без машины.
Да не ловят до 25, ну не надо сказок.
Вам самой сколько?
Да не ловят до 25, ну не надо сказок.
Вам самой сколько?
Мой зять в 23 не работал. Сейчас ему 25 и вчера отклонил предложение работьі онлайн на 1200 Дол.Не айти. Я реально не понимаю, зачем мальчику бьіло вкальівать с детства, чтобьі что? Есть родители , которьіе кормили и учили
БершкомангоЗар• 14 июня 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Тобто - все сам !
Чому ж тоді такого не бажаєте дочці ?
Ну почнемо з того, що в торгово-економічний не поступали діти просто так.
Те, що він захотів довести батькам і довів, що може все сам - повністю його заслуга.
Якщо у 20 років у хлопця є голова на плечах, зможе зацікавити дочку - будь ласка. Але я теж бачу її бажаний рівень. Вона побувала у 20 країнах, а деякі діти не знають, які моря в Греції.
Та зараз у неї оточення, де їй цікаво, я за неї рада.
БершкомангоЗар• 14 июня 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Тобто - все сам !
Чому ж тоді такого не бажаєте дочці ?
І чого вас дивує, що я бажаю тільки кращого своїй дитині?)))
Виправлялочка• 14 июня 2025
Ответ дляМолчалка
Мой первый бм первую машину купил в 20 дом построил в 23. Правда, это давно было, сейчас 20 лет это - дети
Удалено администрацией...
Корсет_на_шурупах• 14 июня 2025
Ответ дляПанна Кота
Ну и я бы отказалась, имея более высокооплачиваемую работу.
Хм, а где он успел за 2 года на квартиру заработать? Или где они с вашей дочкой живут?
Виправлялочка• 14 июня 2025
Ответ дляБабуся мороз
Наркотой торговал? Или где можно заработать в 20 лет на дом и машину?
Ще було модно гаманці по тролейбусам і метро з сумок витягати, за чужі кошти легко мабуть купувати квартири та машини у 20 років
Пургену мне• 14 июня 2025
Ответ дляБорщик
Заработать на квартиру и машину можно было только торгуя на рынке. Сама увидела на примере знакомых, которые из нищеты лет за 10 поднялись. Купили машину и 3-комнатную квартиру. Потому что были на рынке 3 магазина, своя швейка. А начинали с продажи кепок в чужом ларьке сбоку))
Только дело не в этом, если все пойдут в торговлю, кто производить-лечить-учить будет?!
Бюджетник никогда на машину не заработает, хоть расшибись... Это можно только в бизнесе.
А то, что девочки что-то требуют.... Так это девочки сейчас такие, ничего из себя не представляют, а понтов... Те девочки, что цельные натуры, такую пургу не несут.
Начнем с того, что не всем дано идти в бизнес. Вы привели удачные примеры, но сколько людей полностью прогорело? Так же как и не всем дано идти в айти. Это жизнь. У каждого свой путь.
Кто-то и на науке умудряется прилично зарабатывать. А кто-то и с хорошими знаниями этого не умеет.
рукиЖимолости• 14 июня 2025
Ответ дляБабуся мороз
В 90х появилось такое слово , как ’евроремонт’. Муж сначала подрабатывал сам , потом организовал несколько бригад. В 23 купил себе первую квартиру. Сейчас занимается еще и системами отопления , электрикой , сигнализация, системы ’ умный дом’.
FleurDeLyse• 14 июня 2025
немає такого, що ’повинна’ бути, комусь машина потрібна, комусь ні. загалом вважаю що до 25 років хлопець міг би мати машину, це ж не обовязково мерседес, можна купити умовний ланос, а потім поміняти на краще авто. З квартирою все складніше, серед моїх знайомих ніхто не купував квартиру сам ’з нуля’, всім батьки допомагали, допомагали кредит виплачували, щось продавали, або повністю купували квартиру.
Володарка мрій• 14 июня 2025
Ответ длярукиЖимолости
У меня подружка завела себе такого ’мальчика’ . Отличный секс . Кайфует . Ей 40
Панна Кота• 14 июня 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
В своем смарте, взяли по е- оселі под 3 процента, одна из работ у обоих в бюджете
FleurDeLyse• 14 июня 2025
І ще, вже маючи життєвий досвід, вважаю, що треба дивитися в першу чергу на працьовитість хлопця, його бажання працювати, чогось досягати в житті, взагалі на життєві цінності, а не на квартири-машини. Він може мати квартиру і машину від батьків, але якщо воно ліниве і самозакохане, щастя з таким не буде.
Працівниця року• 14 июня 2025
Ну, очікувати можна, а от дочекатися) У мене син 30 років, він має квартиру, авто. Заробив сам. Були невдалі стосунки, де він постійно повинен був сплачувати рахункі і виконувати забаганки, боядєвочка. Дівча було дуже гарне собою, але з абсолютно пустою головою. Розійшлися. Тепер він категорично не хоче нічого постійного. Каже, так спокійніше)
Шкала Радощів• 14 июня 2025
Ответ длярукиЖимолости
Несколько раз видела в спортзале как милфы заигрывали с такими 20 летними мальчиками. Мальчики стояли с кислыми лицами и быстро сбегали
Панна Кота• 14 июня 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Кому смешно про смарт - смейтесь дальше, а мьі будем вьіплачивать по 10 следующие 20 лет и жить в своей квартире в Киеве
Бабуся мороз• 14 июня 2025
Ответ длярукиЖимолости
аа, в таком случае молодец, смекалистый. просто тогда было много черных способов подняться, вот и предположила
Панна Кота• 14 июня 2025
Ответ дляПрацівниця року
Шкода. Вдвох легше і краще( слова мого зятя). Щиро бажаю вашому сину таки стріти свою половинку
Корсет_на_шурупах• 14 июня 2025
Ответ дляПанна Кота
Во первых со смехом это не ко мне, а во вторых, ну как бы выплачивать вдвоем и когда жену приводят в уже готовый дом таки разница и не в пользу первого варианта.
Зараз на дієті• 14 июня 2025
Якщо в хлопця в 25 є машина і квартира, то він не шукатиме собі голосраку дівчину.
Тому, щоб виставляти умови, треба собою щось представляти
А так .. можна мріяти
Ненька наша• 14 июня 2025
Лично для меня дать старт ребёнку- оплатить его обучение в рейтинговом ВУЗЕ по желаемой специальности. И это стоит прилично. И да, я не об Украине говорю. А перед тем как в этот ВУЗ поступить, надо оплатить кучу дополнительных занятий. Еще, когда учится, надо помочь оплачивать жилье, это тоже стоит дорого, особенно если учиться в Париже. Поэтому, облезет та девушка без машины и квартиры. Не фиг вообще таких искать прохаванных в 21-23 года. Закончи учебу и сами будут бежать, а пока пусть ищут папиков или лохов. Я считаю, что пока студент учится и подрабатывает то его максимум ресторан и мелкие подарки. Девушка которая учится там же, поймёт. Ну а дура... а кому нужна дура?) Старикам которые ищут молодое тело) все ж просто
Панна Кота• 14 июня 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
На*к нужен тот дом в 25. В 25 надо работать,гулять, отдьіхать,а не газоньі косить и снег грести. Стоит у нас такой закрьітьій бабушкин дом в Боярке- только шашльіки жарить туда ездим. , молодежь категортчески туда не хочет. К тому же мне как маме девочки вьігоднее ,чтобьі жилье бьіло оформлено в Боакен, а не делать ремонтьі в добрачном доме мужа.
Невловимий Джо• 14 июня 2025
Ответ дляТантрический кекс
Дівчата так говорять про хлопців з прицілом на синів забезпечених батьків. Зрозуміло, що машини-кввртири до 25 років ці парубки не зароблять самостійно, а отримають у подарунок. Це не є погано - дівчата ставлять завищену планку, щоби було куди спускатися в пошуках компромісу протягом пошуків принца
Не погано,що мають завищену вимогу,але виникає питання, що вони дадуть у відповідь
Сундучок с каникулами• 14 июня 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Бо ви не знаєте, як краще !
Ви самі собі заперечуєте - у вас склався саме той варіант сміху, про який я й кажу, але ви цього не визнаєте і вважаєте себе вже вищою над тими, ким і ви самі колись були - простими молодими людьми без заможних батьків і спадків !
Корсет_на_шурупах• 14 июня 2025
Ответ дляПанна Кота
Дом образно, мои в квартире живут. Чем выгоднее? Что ваша дочь пол жизни будет выплачивать кредит за жилье?)
Во первых, как правило, приводят в квартиру с ремонтом уже, а во вторых, если все за его счёт, то пусть делает, мне не жалко)
Панна Кота• 14 июня 2025
Ответ дляЗараз на дієті
А так .. можна мріяти
Дочь училась в КНЛУ на бюджете, девочки как на подбор- умницьі и красавицьі, на бакалаврате еще мечтали о вот таких киевлянах, к магистратуре поумнели , вспомнили о домашних поклонниках и почти все вьішли замуж за школьньіх и студенческих друзей. Так что мечтать не вредно
Удальонка• 14 июня 2025
Ну звісно шукають кому сісти на шию
Він все повинен , а в неї піся
Але багато молоді вже на таке не ведеться і хлопці шукають реалізованих теж як і вони а не присосок
Він все повинен , а в неї піся