Бензопирен• 13 июня в 23:33

Що хорошого сьогодні у вас було за день?

Як пройшов день, чим відмітився?
Уси Пуси• 13 июня в 23:54
Я каталась на тарзанке(безопасной)))). Никогда не пробовала, было круто.
Зрадорозганячка• 13 июня в 23:55
Ответ дляБЦАшка
Лінтяйка
100%
Білка в колесі• 13 июня в 23:59
а у нас воды в городе 2е сутки нет...поэтому ничего не мыла, не стирала, не готовила) купили на ужин готовый шашлык и овощи на гриле + лаваш и поужинали)
Як_наготую...• 14 июня в 00:03
А у Вас, авторе?
Поторописька• 14 июня в 00:10
нарешті приїхала моя електрона читалка Кіндл, лежу, читаю
Доктор Варвар• 14 июня в 00:11
Зробила манікюр, купила комод, наробила окрошки. Зранку зроблю запіканку, чекаю дітей, приїдуть снідати.
Неместная Я• 14 июня в 00:13
Приїхав куплений робот для вікон. Я його на вікно, дитині (майже 4) в руки пульт до робота. Один вікна помив, інший награвся, я спокійно посиділа годину.
ТАЗератти• 14 июня в 00:14
Сходила в ТЦ з донькою, купили їй футболку на гімнастику, потім сходили на пробне заняття акторської майстерності, там гарно провели дві години часу, приготувала смачну вечерю, забрала оливкову олію на розетці по супер ціні, забрала посилочки з пошти - нові книжки. Клас, задоволена, що встигла все, що планувала. Один мінус - не встигла попрацювати, треба буде наганяти за вихідні
ТАЗератти• 14 июня в 00:15
Ответ дляНеместная Я
Супер!
90x60x90• 14 июня в 00:32
Духи получила, чизкейк спекла. Сын стал возмущаться, почему это спекла, когда он к девушке своей уехал. Оказалось, что мои чизкейки самые вкусные, что он пробовал))).
Мальчижка• 14 июня в 00:49
Перенесли рейс Хургада-Бухарест на 10 часов. +самолет был не очень исправен. Больше 13 в пятницу не летаю.
Рубаю олівлє• 14 июня в 00:50
Ответ дляПоторописька
С Амазона ? Почём ? Все никак не решусь
Рубаю олівлє• 14 июня в 00:51
Ответ дляМальчижка
Вон упал самолёт не в пятницу 13. Так ,что у Вас ещё обошлось
Поторописька• 14 июня в 01:06
Ответ дляРубаю олівлє
С Амазона ? Почём ? Все никак не решусь
ціна 160 дол, але у мене були знижки і рефанди, то заплатила 116 дол., дуже довольна, нижче додала фото
Поторописька• 14 июня в 01:09
ВсеПроВсехЗнаю• 14 июня в 01:15
Закрила першу банку власних огірочків
І 5 півлітрових баночок горошку.
автор Бензопирен • 14 июня в 01:28
Ответ дляЯк_наготую...
А у Вас, авторе?
Цілий день працювала, з дому не виходила(( взагалі нічого. Надіюсь доробити один проект і мати свободу, а покищо вкалую
автор Бензопирен • 14 июня в 01:29
Ответ дляПоторописька
Теж хочу купити Кіндл. Але читала там проблемно з форматами. Я зазвичай fb2 скачую.
автор Бензопирен • 14 июня в 01:29
Ответ дляДоктор Варвар
Окрошечка💚
Рубаю олівлє• 14 июня в 01:38
Ответ дляПоторописька
фото
Класс! Пусть радует
Як_наготую...• 14 июня в 01:45
Ответ дляБензопирен
В наш час мати роботу, це теж непогано. Але розумію Вас, відчуття наче житя проходить повз.
Поторописька• 14 июня в 02:31
Ответ дляБензопирен
fb2 можна в txt переробити і все, сьогодні як раз так і зробила, купила книгу на Якабу