Байрактарна• 14 июня 2025
Краків. Аеропорт. Ранейр. Маленька сумка
Скажіть якщо взяти рюкзак більший по розміру, але не заповнювати повністю. Тобто зім´яти щоб він ввійшов в габарити . Можна так?
Лика-прилипка• 14 июня 2025
Можна. Але скільки літаю в межах ЕС - на розміри рюкзака не дивляться.
От якщо пріоріті і валіза більше норми - там можуть казати доплатити.
А рюкзак- головне щоб один був.
Я тертий жук• 14 июня 2025
Я летіла з Кракова ренейром, вони дуже сильно прискіпувалися і до рюкзаків у тому числі, всі підряд вставляли у рамку, доплачувало пів літака. У Іспанії всім абслолютно пофіг було. Чому так звірствують у Польщі не знаю
Вимагаю спілкування• 14 июня 2025
девочки, кто пишут, что главное, чтоб в рамку влез - вы вообще давно летали?
Автор, райанэйр озверели в последнее время, они очень сильно придираются, чтобы содрать дополнительную оплату.
Байрактарна
• 14 июня 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Дякую. На жаль. Чула