Почемучка• Изменено 14 июня в 13:46

Дитина приїхала з табору та каже краще б вона поїхала на море

13 років вже
Програма в буковелі не змінюється. Ходили туди куди і минулого року
порахувала що на трансфер та табір витратили разом із страховкую 35000 грн
А на море на одного виходить 48000 грн з перельотом в Туреччину
Каже краще море
Вишиванка• 14 июня в 15:32
Ответ дляСільський ансамбль
Ми не можемо сім´єю поїхати на море. Тому син вже третій рік їде в табір на морі. Цього року це Італія
А який бюджет?
Даха-сваха• 14 июня в 15:33
Ответ дляПочемучка
Я вже все написала що хотіла. Кому потрібно той прочитає і зробить висновки
Щасливо!
Не переймайтесь так. Вам ще заробляти і заробляти на літній відпочинок.

Всі розумні люди вже давно вас вичісліли шо ви засланий казачок для чорного піару табору. Троль з ворованими фото
Сіточка• 14 июня в 15:39
Ответ дляДаха-сваха

Ви вважаєте, шо табори потребують чорного піару, вони його самі створюють.
Даха-сваха• 14 июня в 15:42
Ответ дляСіточка
Вникните в тему для начала.
Амбасадор щастя• 14 июня в 15:44
Зрозуміти не можу: звідки такі гроші в людей? У той час, коли комусь на їжу навіть грошей немає та купа боргів... Таке відчуття, що вони і не в Україні взагалі живуть.
Злюсь до кипіння• 14 июня в 15:44
Ответ дляСкоро_вчера
А пишут тут некоторые типа, та сколько тем детям надо, на них немного денег уходит. Ага)))
у всех по разному уходит
Мама Никитки-2• 14 июня в 16:02
Ответ дляПочемучка
Щасливо!
Ви ж мені обіцяли фото обідів і вечері
Зубожиння• 14 июня в 16:12
Ответ дляМама Никитки-2
Ви ж мені обіцяли фото обідів і вечері
ви така душна ппц просто...
Сільський ансамбль• 14 июня в 16:13
Ответ дляВишиванка
А який бюджет?
790 євро, 12 днів
Сільський ансамбль• 14 июня в 16:14
Ответ дляСадоводница
Цікаво що це вибір вашої родини і ваші кошти , але мудрі порадниці могли купити тільки клоуна якого і наліпили
Давно на це не реагую. І все рідше сюди заходшу. Білішість людей тут - це заздрісні жаби
Оно само купилось• 14 июня в 16:14
А моїй краще табір .
Програма кожну зміну різна .
Автор , а чому Буковель ? Є класні курорти як Мигове , Трускавець . Нічим не гірше . І ціна на 10 ночей 16т грн (живу в будиночках по 3-4 дітей в номері , чудові умови , 4х разове харчування , походи , на конях , лазанки , рафтинг по бажанню ) )
За 35т і одне те саме - звісно що не сподобається !
Мама Никитки-2• 14 июня в 16:14
Головне що ви легка. Ідіть черговий допис про тиху годину сварганьте
Оно само купилось• 14 июня в 16:16
Ответ дляЛокшина на вухах
Автор, моя дочь тоже выбрала море. Ей 13.
Мы вдвоем съездили в Турцию,в Бодрум за 50 тыс + дорога в Кишинев 2900(туда-обратно)
В номере убирали, кормили отлично с утра до вечера, бассейн, аквапарк, пляж (песчаный, бетонная плита и пирсы), анимация.
Не понимаю я цен на наши лагеря. Уборка комнаты в лагере вообще выше моего понимания при такой стоимости. Ну и дневная тишина для подростков это перебор.
Ми теж їздили в бодрум в тому році з дочкою . Але ціна була 82т + трансфер до Кишинева . І готель мʼяко кажучи був дуууже середнім .
Дочці тобір більше сподобався . Якось вік 13 років більше хоче з однолітками
Оно само купилось• 14 июня в 16:19
Ответ дляМама Никитки-2
Авторка, а як так вийшло, що перша зміна табору закінчується 19 червня, а ваша дитина вже не перший день вдома?
Цікаво, вам грошей на відповїчинок дитини не вистачає, що це вже не перша спроба полити гімно цей табір?
В Буковелі більше 30 різних таборів .
Так , Артек один , але є схожі назви і тд .
Жерица ночи• 14 июня в 16:19
Ответ дляПочемучка
Дауж
Я ще раз переглянула те відео та заскрінила щоб прославити Дрім Лайф Супер Кемп
Вони позиціонували саме цей дрім лайф як найкращий з усіх таборів, найкращий готель, найкраще харчування
Так а що не так, на вибір сирники, піца (чи то гарно. бутер), омлет, сир+ковбаса, овочи.
Ви хотіли 10 блюд?
Моя донька була в Артек Прикарпаття (Трускавець) та Карпати (санаторій Карпати), все сподобалось, без негативу.
Сіточка• 14 июня в 16:21
Ответ дляДаха-сваха
Вникните в тему для начала.
Вникла, хоча все не читала. Автор шкодує витрачені кошти за поганий табір.
Сіточка• 14 июня в 16:23
Ответ дляАмбасадор щастя
Працюють, заробляють.
Мама Никитки-2• 14 июня в 16:27
Ответ дляЖерица ночи
Ви хотіли 10 блюд?
Там у автора ще гарячі гастройомкості є. Так шо є каша. А з урахуванням того, шо то окремий стіл з втопленими катрюлями, то явно не одна.
Я дуже сумніваюсь, що для табора готують інші кухарі ніж ті, що працюють в готелі.
автор Почемучка • 14 июня в 16:29
Ответ дляМама Никитки-2
Сумнівайтесь далі і не вірте
Я ж кажу, кому треба той зробить висновки і не поїде
Навіть то шо взяти ціну 31000 потім вони зменшили до 27000, а зараз взагалі 19000
Але тим хто заплатив по повній програмі вони не перерахували дешевше
Нашо я тут вам щось доказую.. скріни бачили? Робіть висновки . Чи ви представляєте інтереси табору?
Мама Никитки-2• 14 июня в 16:34
Ответ дляПочемучка
Сумнівайтесь далі і не вірте
Ви ж мені тут пообіцяли фото обіду і вечері.
Даха-сваха• 14 июня в 16:35
Ответ дляСіточка
Пока не вникли. Но вы продолжайте пытаться
Доктор Варвар• 14 июня в 16:40
Ответ дляЛялькодзьоб
Ого цены. До войны моя дочь отдыхала в Сергеевке, в лагере ( одесская область)
Потолок 16 тысяч был, за 2 недели
Ну вы сравнили цены до 22 года и сейчас
Ирина_Б_• 14 июня в 16:42
я не понимаю лагерь не на море
Локшина на вухах• 14 июня в 16:48
Ответ дляПочемучка
А можете назвати назву готелю
Дякую вам
Бодрум Холидей резорт.
Мы брали горящий тур. Сейчас цена выше намного. Но если ловить горящий, с выездом завтра то все возможно.
Там объективно уставшие номера, но виды на миллион, пляж отличный, кормят хорошо, но без изысков. Рыба, телятина, курица, индюшатина, баранина, фрукты,сладости есть всегда. Возле моря готовят пиццу, бургеры, пекут картофель, гезлеме, бар с фруктами, закусками и овощами... В ресторан можно не ходить.
На фото номер, вид из номера, пляж и ужин в ресторане.
Локшина на вухах• 14 июня в 16:48
Ответ дляНеместная Я
Підкажіть, будь ласка, в якому готелі були в Бодрумі?
Бодрум Холидей резорт
Локшина на вухах• 14 июня в 16:52
Ответ дляОно само купилось
Видите, каждому свое.
Моя дочка после лагеря в прошлом году сказала, что больше ни в какой лагерь не поедет.
Наш отель по раннему бронированию стоил 74 тыс. Люди были удивлены, что мы так дёшево словили тур.
Отель тоже не вау, он имеет кучу недостатков, но они с лихвой компенсируются достоинствами.
Мастер Пис• 14 июня в 17:06
Ответ дляПочемучка
Просто я до того, що ці табори не варті тих грошей, краще сім’єю поїхати на море

Ось розклад табору і їжа яку вони на сніданок їли
День 2: Пригоди в горах!

🕗 08:00 — Підйом
🤸 08:05 — Руханка
🍽 09:00 — Сніданок
📣 09:25 — Збірка
🚌 09:30–12:40 — Прогулянка по БУКОВЕЛІ.
Озеро МОЛОДОСТІ.
Гуцул Ленд.
🍛 13:30 — Обід
😴 14:00 — Денна тиша
🍪 15:30 — Підвечірок
🚠 16:00 — Оглядовий витяг
🎢 17:30 — Родельбан
🧹 18:30 — Прибирання в кімнатах
🥘 19:00 — Вечеря
🎬 19:30 — Перегляд фільму
🔥 21:10 — Вогники
🚿 22:30 — Купання та підготовка до сну
🌙 23:00 — Нічна тиша
Шото оно все такое печальное... Бедненько
Престидижитатор• 14 июня в 17:06
В таборі хоч дітей водять кудись, їмт займаються, є програма. А на морі? Перший день ейфорії, другий день так собі, а далі нудно одне й те саме кожен день... Це про дітей. Ну якщо даєте безмежний картбланш на розважалкі то звісно і море не буде нудним, але навіщо тоді їм море😁
Мастер Пис• 14 июня в 17:09
Ответ дляЗубожиння
не розумію НАВІЩО дітям підліткам примусова тиха година (точніше аж півтори)...В мене дитина ненавиділа ці тихі години - бо і поспати неможливо, і душно в кімнаті, і скучно... ще й за такі гроші...
Як навіщо? Згаяти час. Солдат спить- служба йде...
Оно само купилось• 14 июня в 17:10
Ответ дляМастер Пис
Бо літом опівдні жарко , сонце сильно пече .
Краще щоб діти відпочили , інколи навіть з телефоном , але в прохолодному місці і без фізичних активностей .