Почемучка• Изменено 14 июня 2025
Дитина приїхала з табору та каже краще б вона поїхала на море
13 років вже
Програма в буковелі не змінюється. Ходили туди куди і минулого року
порахувала що на трансфер та табір витратили разом із страховкую 35000 грн
А на море на одного виходить 48000 грн з перельотом в Туреччину
Каже краще море
В гости звали?• 14 июня 2025
Ответ дляПочемучка
Так немає
Ось в чому справа
Відгуки вони видаляють в інстаграмі
І сторінки на гугл немає
Ось в чому справа
Відгуки вони видаляють в інстаграмі
І сторінки на гугл немає
Гугл карты там можно отзыв и сайт vidhuk.ua.
Мы там первым делом смотрим. Можно еще видео обзор сделать и канал на ютубе открыть с хештегами названия - будет хорошо гуглиться
Тут можно
Аноним ФЕЯ• 14 июня 2025
Ответ дляЗадолбулька
Звичайну нормальну їжу. Омлет можна було зробити, бутерброди якось ліпше, ну овочі нормальні, нехай.
Кто вам сказал, что на фото - весь ассортимент, и что омлета или яичницы не было?
Мама Никитки-2• 14 июня 2025
Ответ дляПочемучка
Ну таке.. ви мабуть іншого рівня не бачили харчування та готелі за ці гроші
Хммм. У вас 30 тис путівка з повноцінним 5 разовим харчуванням, розвагами для дітей. . Ви розумієте фразу за ніч зі сніданком? Чи ви хочете нам розказати, що дитину тільки сніданком годували і все?
В гости звали?• 14 июня 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
За такие деньги с КАЖДОГО можно каждый день шашлыки и барбекю жарить. И возить по два раза в день куда то и анимацию пригласить
Это воры и причем наглые
Вы же учитывайте оптовую закупку продуктов.
Я в разные лагеря ездила в конце 80-х но и там нормально кормли практически везде.
Это смешно и грустно как и кусок курицы за 190 грн в укрпоезле. В кфс и красивее и дешевле, хоть бы сколабились и не позорились укржд
Это воры и причем наглые
Мама Никитки-2• 14 июня 2025
Ответ дляВ гости звали?
Это воры и причем наглые
Невеликі гроші як для рівня готелю в якому проживали діти. Табір арендує 2 готелі. Обидва добряче за 100$ нічь коштують
Почемучка
• 14 июня 2025
Ответ дляВ гости звали?
Это воры и причем наглые
Дауж
Я ще раз переглянула те відео та заскрінила щоб прославити Дрім Лайф Супер Кемп
Вони позиціонували саме цей дрім лайф як найкращий з усіх таборів, найкращий готель, найкраще харчування
Почемучка
• 14 июня 2025
Ответ дляВ гости звали?
Тут можно
О дякую
Не бачила
Напишу
Не бачила
Напишу
Почемучка
• 14 июня 2025
Ответ дляВ гости звали?
Тут можно
Ага в пошуку не знаходить табір
Це треба тоді першому створити
Почемучка
• 14 июня 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Не було
То ж виставила фото - те шо було
Ще вода була і масло
То ж виставила фото - те шо було
Ще вода була і масло
В гости звали?• 14 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
И кто назначил конские цены 100$?
Сами придумали сами написали. Это не сезон, что б так драть.
Но вы едьте, вам стоит😏
Мама Никитки-2• 14 июня 2025
Ответ дляВ гости звали?
И кто назначил конские цены 100$?
Но вы едьте, вам стоит😏
Букінг вам в допомогу. Це 5* готелі
Почемучка
• 14 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Букінг вам в допомогу. Це 5* готелі
То це норм сніданок по вашому?
Бутери і ковбаса? Масло і вода
Ми з вами різного рівня. Я таке не їм
Бутери і ковбаса? Масло і вода
Ми з вами різного рівня. Я таке не їм
Зубожиння• 14 июня 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
В пик солнечной активности после обеда полежать, посидеть в Интернете. По сути, свободное время - не вижу ничего плохого. Ну и вожатые тоже имеют право на перерыв
По суті не розумію чому примусово... Чому примусово в дитсадках чи 1-2 класах роузмію. А для дітей 13-16 років -не розумію... Ок, хто хоче нехай спить, але питання що змушують УСІХ, хоча це абсолютно не потребує організм примусовому порядку за віком. Більш того навпаки денний сон може потім порушувати нічний сон.
Те що це зручно вожатим - розумію. Але вони там не благодійністю займаються... В них позмінна робота, звичайна для підприємств/установ з безперервним графіком роботи (тобто котрі не можуть фізично припинити процес виробництва чи надання послуг) і тому поки частина робітників відпочиває працює інша.
В гости звали?• 14 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Букінг вам в допомогу. Це 5* готелі
И еда треш какая пятизвездочная
меню и фото еды хозяева выложили в инсту?
В гости звали?• 14 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Букінг вам в допомогу. Це 5* готелі
Уверена в Украине это не реально. Разве что западная фирма, там поверю
Зупка_цем• 14 июня 2025
Ответ дляПочемучка
Просто я до того, що ці табори не варті тих грошей, краще сім’єю поїхати на море
Ось розклад табору і їжа яку вони на сніданок їли
День 2: Пригоди в горах!
🕗 08:00 — Підйом
🤸 08:05 — Руханка
🍽 09:00 — Сніданок
📣 09:25 — Збірка
🚌 09:30–12:40 — Прогулянка по БУКОВЕЛІ.
Озеро МОЛОДОСТІ.
Гуцул Ленд.
🍛 13:30 — Обід
😴 14:00 — Денна тиша
🍪 15:30 — Підвечірок
🚠 16:00 — Оглядовий витяг
🎢 17:30 — Родельбан
🧹 18:30 — Прибирання в кімнатах
🥘 19:00 — Вечеря
🎬 19:30 — Перегляд фільму
🔥 21:10 — Вогники
🚿 22:30 — Купання та підготовка до сну
🌙 23:00 — Нічна тиша
День 2: Пригоди в горах!
🕗 08:00 — Підйом
🤸 08:05 — Руханка
🍽 09:00 — Сніданок
📣 09:25 — Збірка
🚌 09:30–12:40 — Прогулянка по БУКОВЕЛІ.
Озеро МОЛОДОСТІ.
Гуцул Ленд.
🍛 13:30 — Обід
😴 14:00 — Денна тиша
🍪 15:30 — Підвечірок
🚠 16:00 — Оглядовий витяг
🎢 17:30 — Родельбан
🧹 18:30 — Прибирання в кімнатах
🥘 19:00 — Вечеря
🎬 19:30 — Перегляд фільму
🔥 21:10 — Вогники
🚿 22:30 — Купання та підготовка до сну
🌙 23:00 — Нічна тиша
А в інші дні які розваги? Бо тут перелічені майже усі головні розваги Буковелю.
Ну ще один день з´їдять в Яремче в Гедзьопарк.
Мама Никитки-2• 14 июня 2025
Ответ дляПочемучка
То це норм сніданок по вашому?
Бутери і ковбаса? Масло і вода
Ми з вами різного рівня. Я таке не їм
Бутери і ковбаса? Масло і вода
Ми з вами різного рівня. Я таке не їм
На ваших же фото видно і гастроємності з гарячими стравами. Явно каша була і не одна. Омлет? Сухі сніданки? Шо може бути дешевше сухого сніданку?
Виставить обід і її вечерю. Дуже цікаво подивитись
Почемучка
• 14 июня 2025
Ответ дляЗубожиння
Підтримую вас
Почемучка
• 14 июня 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Так, виставлю
Аноним ФЕЯ• 14 июня 2025
Ответ дляПочемучка
Так вы же сами второй раз отправили на такое питание. Надо бы искать лучше, соответствующее вашим высоким запросам
Мама Никитки-2• 14 июня 2025
Ответ дляВ гости звали?
Ну мені пофіг чи вірите чи ні. На букінгу вон 5* готелі. Всі претензії до букінгу
Сіточка• 14 июня 2025
Мої і не хочутт в табір, для них це покарання. Тому звісно, що море краще, це взагалі непорівнбвані речі.
Почемучка
• 14 июня 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я не знала що було перший раз таке( не фоткала вона рік тому їжу
А цей раз попросила сфоткати
Сіточка• 14 июня 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Ну порахуйте море на сім´ю
Мт втрьох з дітьми за 78 тис.їдемо на море.
Почемучка
• 14 июня 2025
Ответ дляSo_so
Удалено администрацией...
А в цю тему ви для чого прийшли? Щоб що?
Я написала про свій реальний досвід, щоб інші батьки знали правду. Якщо вас це дратує — просто не читайте.
Я, навпаки, була б дуже рада, якби свого часу могла прочитати такі відгуки про цей табір і зробити правильний вибір.
Аноним ФЕЯ• 14 июня 2025
Ответ дляВ гости звали?
Это воры и причем наглые
Можно не ездить никуда в поездах и сидеть дома, питаясь в КФС.
Любой бизнес - это про заработать, быть в плюсе по сравнению с расходами. И относительно лагеря это расходы не только на питание, но и на содержание лагеря, зарплаты и т.д. и т.п.
А в поезд вы могли взять домашнюю курочку, взращенную на экологически чистом корме, лично ощипанную и запеченную, а не покупать еду в поезде. Выбор есть всегда.
Вы в заграничных аэропортах бывали? Сендвичи по 10 евро и вода по 3-4 евро вас не смущали? Оставили отзывы в книге жалоб, я надеюсь?
Даха-сваха• 14 июня 2025
Ответ дляSo_so
Удалено администрацией...
Жалко что нельзя ваш коммент тут закрепить - чтоб все этого троля наконец увидели
Она, вон выше здесь, «грозится» еще по интернету на других ресурсах «свои» відгуки написать. Пока ее ума хватало только на советчице кнопки давить чтоб нікчемные темки свои клепать. Дно
Почемучка
• 14 июня 2025
Ответ дляДаха-сваха
Я вже все написала що хотіла. Кому потрібно той прочитає і зробить висновки
Щасливо!