празники не помню• 14 июня в 14:52
Порадьте, будь ласка, гарної якості велосипед з алюмінієвою рамою для хлопчик!
Птица секретарь• 14 июня в 14:56
Для дитини неважливо чи алюміній чи сталь На вагу вони майже однакові.А от для дорослого різниця є.
Також для дитини не потрібен дорогий.А от для дорослого найнижча ціна від 500$.Там буде найпростіший обвіс за таку ціну.Чим дорожче-тим краще.
Кнопкотиць• 14 июня в 14:59
Можна взяти підлітковий бу в гарному стані за півціни, але алюміній, менший сам тягає в ліфт і на невеликі сходи, ардіс не так легко було піднімати. Ми якраз продавали бергамонт підлітковий за півціни - забрали за тиждень
Шпондєр• 14 июня в 15:01
Ответ дляКнопкотиць
Щоб брати б/у велосипед, то треба добре розбиратись. При активній експлуатації там усе зношується. Якщо є людина яка все ретельно перевірить, тоді так, можна брати
Шпондєр• 14 июня в 15:12
Якщо будете брати новий ардіс, попросіть у магазині перевірити що все прикручено і налаштувати гальма та перемикач швидкості. У мене склалося враження що на виробницві вони це не завжди роблять
сладкий_ноябрь• 14 июня в 15:12
Ответ дляПтица секретарь
Залежить від того, як будуть його експлуатувати.
Птица секретарь• 14 июня в 15:16
Ответ дляШпондєр
На виробництві їм платять за кількість зібраних.Збирають різні люди.Хтось вміє якісно налаштувати,хтось ні.Найкращий варіант,це під´їхати до веломайстра,щоб він налаштував вам новий.
Або на Берковецьку,де ті Ардіси збирають.Там по перше можна зібрати крокодила.Тобто на більш дешеву раму вам поставлять більш якісний обвіс(за додаткові гроші).По друге,при купівлі там є кому підлаштувати все.
Птица секретарь• 14 июня в 15:21
Ответ длясладкий_ноябрь
В сенсі?Якщо це дитячий,то між алюмінієвим і сталевим різниці немає.Вони майже однакові на вагу,бо мала рама.
сладкий_ноябрь• 14 июня в 15:24
Ответ дляПтица секретарь
Ні, вага різна і вона відчувається.
сладкий_ноябрь• 14 июня в 15:26
Ответ дляПтица секретарь
Якщо дитина буде кататися по стадіону, то рвшниці так, ніякої.
Якщо дитина активно буде кататися по різній місцевості, то вага має дуже велике значення.
Птица секретарь• 14 июня в 15:31
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, вага різна і вона відчувається.
На дитячому не відчувається.Коли обирали велосипеди дочці чи племіннику,то прямо в магазинах піднімали різні.Вона майже однакова.Консультант нам навіть показав дорогі велосипеди,де сталева рама легша за алюмінієву в дешевих.Секрет в тому,що там тонкостінна рама і легка вилка,а алюмінієвий з товстого профілю,плюс дешева важкелезна вилка.І в підсумку сталевий виявився легший за алюмінієвий.
Птица секретарь• 14 июня в 15:41
Ответ длясладкий_ноябрь
В мене є дешеві позашляховики,і дорогий А також є легкий шосейник.З мого досвіду,мала вага більш відчувається коли ти як раз на шосейнику їдеш по рівному,а не на кросс кантрі по горбах десь у лісі.В лісі іноді вага дає плюси.А от на рівному чим легше,тим швидше ти прискорюється і легше їхати.
Ну й якщо вже покласти руку на сердце,то головне для мене у велосипеді це не вага рами,а якість всього загалом.Тобто і втулки,і підшипники і все інше.Саме це дає легкість в пересуванні.Ми на старі велосипеди в селі поставили сучасний обвіс(б/у),то баба вже на новий простий Ардіс не сідає,бо ’важче їде’,як вона каже.
сладкий_ноябрь• 14 июня в 16:39
Ответ дляПтица секретарь
Так ардіс це груда металу і тільки.
Там про якість можна не говорити.
Навіщо давати в приклад таке барахло?
Там про якість можна не говорити.
Навіщо давати в приклад таке барахло?
БершкомангоЗар• 14 июня в 16:57
Ответ дляПтица секретарь
Ви б краще вже нічого не раділи чим так
БершкомангоЗар• 14 июня в 16:58
Ответ дляШпондєр
І що там зношується?
Шпондєр• 14 июня в 17:09
Ответ дляБершкомангоЗар
І що там зношується?
Головне це рама. Якщо пошкоджена чи із тріщинами - велосипед тільки викинути. За три роки у мене: зламана та замінена перекидка, замінені підшипники, замінені гальмівні троси, ремонт втулки, гальмівні колодки замінені раза чотири, ланцюги замінені не скажу скільки. Лопнув гвинт на якому седло трималось
Птица секретарь• 14 июня в 17:43
Ответ дляБершкомангоЗар
Ви б краще вже нічого не раділи чим так
Що саме не так?Автор не написав вік ,розмір рами і тип велосипеду.Я надала загальну відповідь.Рама в дитячих велосипедах не впливає на вагу в більшості випадків.
Птица секретарь• 14 июня в 17:46
Ответ длясладкий_ноябрь
Так ардіс це груда металу і тільки.
Там про якість можна не говорити.
Навіщо давати в приклад таке барахло?
Там про якість можна не говорити.
Навіщо давати в приклад таке барахло?
В них є пристойні моделі для невибагливих користувачів. Є легкі якісні рами.Це не топ,але для тих,хто хоче середньої якості велосипед,цілком можливо підібрати собі щось.
Обвіс в них стандартний,такий як і на вдвічи дорожчих.Є і металолом.Все є.
Не знаю цінові рамки автора,і вимоги.