Жінка з перцем• 14 июня в 16:47
Чоловіку подобаються жінки з формами
Чоловіку, з яким я у стосунках, подобаються жінки розміру L приблизно. Я знала про це ще з перших днів знайомства, та я була худа (XS), а між нами вже були почуття, тому не звертала увагу. Якось так склалося, що я набрала вагу (M), хочу худнути, він проти, очі горять, коли дивиться на мене. Збентежена. Худнути чи ні?
Жінка з перцем
• 14 июня в 18:10
Ответ дляr25-1
скіільки вам. яка вага і зріст
Мені 41, зріст 164, вага 60
Жінка з перцем
• 14 июня в 18:12
Ответ дляr25-1
а...ну і ще чи груди стають більшими і на скільки
Так, значно більші. Був 1 розмір, став між 2 та 3
Жінка з перцем
• 14 июня в 18:14
Ответ дляr25-1
ну це дофіга. У вас вага на 170+ см може звісно воно у вас у попі та грудях. то це інше
Воно скрізь))
PORKA• 14 июня в 18:24
Ответ дляЖінка з перцем
Тому й збентежена, не знаю, чого хочу. З одного боку я звикла до того, що мініатюрна була все життя, з іншого - цікаво бачити себе з грудьми, з попою, але я вже не мініатюрна і мені це незвично. Тому не можу визначитися. Ще й подобається, як він з захватом дивиться на мене.
Автор від мініатюрок мало хто в захваті хіба що Ви сама
Як_наготую...• 14 июня в 18:38
Ответ дляМрії у вирії
вы просто боитесь, что никто вам не предложит
и опережаете события, будто вам самой ничего не нужно
зеленый виноград
нет, я после четырех браков окончательно поняла, что это не мое
Жінка з перцем
• 14 июня в 21:20
Ответ дляКу-кусик
Ні, добирайте до ххl. Заоади любові. Що за херь) зовсім фантазії 0
Якісь у вас трохи крайності. Ми ж не говоримо про критичну вагу, що шкодить здоровʼю або про те, що якщо я схудну, то ми не будемо разом.
Це була просто розмова, що йому подобається як є, і худнути не треба. Що значить «заради»? У парі так чи інакше кожен хоче зробити приємне партнеру. А якщо не хоче, то нащо така пара?
Звичайно, якщо я точно захочу худнути, він сприйме це як факт. Бо почуття важливіші вподобань. Його перша дружина була такої комплекції, як йому подобається, тільки це не зарадило, бо кохання не було.