Бесбардак• 14 июня в 18:11
Клімакс.
Знаю що у всіх проходить по-різному. Але в мене просто зникли місячні, жодних симптомів, вагу набрала, але то я нажрала просто.
Узд норм, по аналізам каже лікар що ще мають бути. Немае вже 5 місяців. В когось так було? Щоб просто зникли без ""гойдалок"" і неприємних симптомів??
Ніколи не збрешу• 14 июня в 18:13
У сестри то пропадають, то зникають, і так вже декілька років.
Бесбардак
• 14 июня в 18:18
Ответ дляНіколи не збрешу
Пропадають на півроку? Я знаю що 2-3 місяці пауза може бути, але щоб 6 , не чула.
Я вже думаю може гінеколога змінити
Ніколи не збрешу• 14 июня в 18:20
Ответ дляБесбардак
Я вже думаю може гінеколога змінити
Не слідкую скільки, але декілька місяців. Але якщо лікар каже, що фолікули ще є, то скоріш за все, це ще не кінець. У мене знайома завагітніла в 52 роки, бо була впевнена на 100%, що у неї клімакс вже декілька років. То ж...
Янка-угомонись• 14 июня в 18:21
У мене вже 2 роки немає місячного. Також ніяких симптомів, живу як і раніше. А що Ви хочете, стрес, їжа, зрозуміло, що менопауза буде раніше. Мені 47.
Ніколи не збрешу• 14 июня в 18:24
Ответ дляБесбардак
Я вже думаю може гінеколога змінити
Вам лікар УЗД все розкаже, зробіть фолікулометрію. Для певності кров ФСГ.
Бесбардак
• 14 июня в 18:26
Ответ дляЯнка-угомонись
Та я то все розумію, що вже вік такий, просто зникли раптово, без усіляких змін циклу і симптомів. Цикл був як годинник, 25 днів, просто останні пройшли як
зазвичай по графіку , і все , тиша. Дивно мені, бігаю на узд щомісяця, вона мені кожного разу каже що ось-ось підуть, що ще не кінець
Вічний двигун• 14 июня в 18:28
Ответ дляБесбардак
Для чого щомісяця бігаєте?
жар-птица Нюра• 14 июня в 18:33
Ответ дляБесбардак
А нашо бігати кожного місяця?
Бесбардак
• 14 июня в 18:41
Ответ дляВічний двигун
Для чого щомісяця бігаєте?
Неспокійно мені якось. Думала що менопауза це поступовий і довгий процес.
У племінниці ось так зникли місячні, вона тест на вагітність зробила, не вагітна, то і заспокоїлася, на стрес списала, а там кіста виявилася. Піду мабуть до іншого лікаря схожу, ця якась не уважна, не слухає мене, прийом 15 хвилин (це разом з узд), зато бадів на 1500 понавиписувала
ИМХОля• 14 июня в 18:58
Ответ дляБесбардак
Кроме аменореи что то беспокоит?? Фсг какой ?
Вічний двигун• 14 июня в 20:07
Ответ дляБесбардак
Іпохондрія ваш діагноз. Це до психіатра.
Бесбардак
• 14 июня в 20:11
Ответ дляВічний двигун
Дякую за пораду
Бесбардак
• 14 июня в 20:12
Ответ дляИМХОля
Нічого. Зараз подивлюся, знайду аналізи
Треба підробіток• 14 июня в 21:41
Ответ дляБесбардак
Я вже думаю може гінеколога змінити
У меня были в октябре, следующий раз в июне
Квітка папороті• 14 июня в 22:48
Мне 50, и второй год такие качели. Разница между месячными 4-5 мес. В том году было получше, с мая по сентябрь шли каждый месяц.
Карамбулкул• 16 июня в 18:41
Ответ дляБесбардак
Я вже думаю може гінеколога змінити
Можуть знову піти. Мене гінеколог попереджала. Але я і аналізи здавала
Карамбулкул• 16 июня в 18:44
Ответ дляБесбардак
А навіщо бади,якщо ви почуваєтесь нормально? В мене припливи. Від гормонів відмовилась, виписала 2 бади, допомогають ттт поки що.