Ромашкинная• 14 июня в 18:33
Допоможіть знайти професійну маску для нейтралізації жовтизни
Купувала маску на розпив на пробу, і не запамятала назву бренда. Коричнева літрова пляшка з дозатором. Не дешева, за маленьку пляшечку заплатила 350 грн. Дуже сподобалась, не можу знайти в інтернеті щоб замовити(
Ромашкинная
• 14 июня в 18:45
Ответ дляЛгин
Фанола може
Дякую, але не воно. Там велика була коричнева пляшка. Я ще здивувалась бо пляшки таких засобів від жовтизни в основному сині, фіолетові , а ця коричнева.
Ромашкинная
• 14 июня в 18:49
Ответ дляАнти-анонім
Там где покупали там и узнавайте.
В магазині купувала в іншому кінці міста( Я там рідко буваю, легше знайти в інтернеті і замовити в когось.
Ромашкинная
• 14 июня в 18:54
Ответ дляЛгин
Надпис яким кольором
Не памятаю. Памятаю лише що коричнева велика пляшка з дозатором. Купувала в стаціонарному магазині, а туди далеко їхати, хотіла замовити десь.