Глаза_в_3_карата• 14 июня 2025
Кто у вас инициатор отдыха на выходных, каких то похождений и т.д?
Глаза_в_3_карата
• 14 июня 2025
Ответ дляГубки-уточкой
я, муж инетрный
Теж саме.
Вже звикли до цього? Бо мене до сих пір дратує це
Губки-уточкой• 14 июня 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Теж саме.
не привыкла, все равно тяну куда-то, вместе 10 лет. он ворчит, и потом соглашается
Видна міленіалка• 14 июня 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Теж саме.
Если он идет, то какие ваши претензии?) не делайте, если вас бесит. Будете сидеть на диване, отдохнете по-его, я так подозреваю. Или мужа найдите активного, нового. Но вам не понравится, думаю, вы ж любите все на себе тянуть…
Проработник• 14 июня 2025
Пройшли ті часи.Дочка виросла,і ми з чоловіком вже кожен відпочиває в своє задоволення.Хтось на дачу,хтось на рибалку чи виставку, хтось на шопінг,хтось з подругами зустрічається
Кожному своє.
Раніше вирішували разом.Ініціатом був чоловік здебільшого.
Зараз настав час кожному займатись тим,чим він бажає.
Кожному своє.
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Теж саме.
Почему? Если бы у моего мужа было на этот счет своё мнение, то оно могло бы отличаться от моего, а я не хочу никаких компромиссов.
Поэтому всё идеально - мы всегда делаем так как нравится мне.
Я-ваш шанс• 14 июня 2025
У меня муж всегда инициатор. Если бы он не тянул я бы из дома и не выходила.
Басноплетка• 14 июня 2025
Чоловік.
Раніше я була дуже активна, а так я вже була в 40 країнах і мені елементарно влом і лінь))
Тим паче, я працюю керівником, закінчую другу вище і для відпочинок це спа/ресторан.
В активні тури теж їздимо, але я останнім часом більше нервую, ніж радуюся.
А чоловік любить спорт, ліс, прогулянки в гори. А я домашній кіт)
Крижана бурулька• 14 июня 2025
Завжди я)). Вже звикла
Але він підтримує в 99%. Я просто тревел агент в минулому тому він навіть не напрягається. В молодості був в мене мч - то був він постійно організатором, при чому декілька варіантів на вибір...було класно
НеКонец-Света• 14 июня 2025
В семье я или дети. У мужа как обычно в выходные дни ещё куча работы по дому)) так что он не активничает с отдыхом.
А если не из семьи, то друзья. Частенько собираемся у нас. Мы не любители ходить в гости, но зато любители принимать у себя. Друзья звонят и говорят, мы приедем. А мы всегда рады видеть.
Глаза_в_3_карата
• 14 июня 2025
Ответ дляБасноплетка
Чоловік.
Скільки вам років?
Всюди влазю• 14 июня 2025
Муж. Я уже боюсь выходных. Хочу просто полежать, а не все эти: походы, рыбалки, игры, соревнования....
Леди_в_ночи• 14 июня 2025
Ответ дляПроработник
Кожному своє.
Ви стільки років разом й у вас немає спільних вподобань щодо відпочинку? Навіщо ви разом, якщо кожен займається чим хоче окремо ?
Проработник• 14 июня 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
31 рік разом.
Як можуть бути однакові вподобання в двох різних людей?В кожного свої інтереси.Разом,тому що цілі були одні,бажали створити сім´ю і створили.Народили дітей,виростили і відправили у самостійне життя.Сімейний відпочинок то завжди компроміс.Але навіщо його робити коли вже скоро старість?Кожен робить своє,і це супер.Навіщо чоловіку ходити на шопінг зі мною,чи з моєю подругою,чи мені на його художні виставки?Він там спілкується з авторами,мають спільну мову.А я там ні до чого.Так само і все інше.Якщо зараз не робити що хочеш,то коли його робить?
Жена брата Админа• 14 июня 2025
Я. Спасибо, хоть перестал орать перед каждым походом и стонать, как это невыносимо тяжело. Даже полюбил и оплачивает все расходы)
Леди_в_ночи• 14 июня 2025
Ответ дляПроработник
31 рік разом.
Ну, може , коли буде 31 рік разом, я й зміню думку, але завтра 26 років й поки що нам цікаво разом відпочивати. Завжди робила те, що хочу, й зараз роблю . Ваш чоловік вам забороняв ?
Проработник• 14 июня 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Не забороняв.Але відпочинок частіше був з дітьми,і він завжди був компромісним.Бо там де цікаво дорослим,не завжди цікаво дітям.Тобто підлаштовувалися під те,що приблизно влаштує всіх.А тепер настав час,коли я можу робити що хочу на 100%.Те ж саме і чоловік.Він дуже любить подорожувати,природу,десь поїхати світ за очі і спати може прямо в авто серед лісу.Годинами може сидіти в човні.Я більше люблю комфортний відпочинок, більше люблю місто,шопінг.А йому це все байдуже.От в поглядах виховання і відпочинку дітей,ми були єдині.Діти нас об´єднували.Об´єднувпла ціль-збудувати затишне гніздечко,забезпечити старість.Тепер ми вже вільні.І хочеться пожити трохи для себе.Здійснити мрії,яких не вдавалося здійснювати протягом життя.Тобто кожен живе в своє задоволення