барабанщица• 14 июня 2025

У кого рідні хворіли на хворобу Паркінсона, зайдіть, будь ласка!

Питання до тих, хто доглядав за людьми з хворобою Паркінсона.
У нашого діда 4 стадія, поставили у січні, до цього лежачий 3 роки.
Останні два дні не їсть, не реагує, не говорить, напуваємо та годуємо дитячим харчуванням зі шприца. Ковтає, але погано..
Це вже термінальна стадія? Як у ваших рідних було? Що робили?
фан L.O.S.T.• 14 июня 2025
При будь якому захворюванні це ознака кінця. Тиждень може більше або менше, це залежить від того скільки він протримається на такому годуванні
Ловлю капці• 14 июня 2025
А скільки років він хворів? 4 стадія через скільки почалась?
Like-995b• 14 июня 2025
У папы Паркинсон , лет 10 уже на леводопе, сейчас лежачий , но глотает нормально, руками держит чашку. У вас еще какие-то может сопутствующие заболевания?
Мона Лиза• 14 июня 2025
У бабушки мужа было нечто похожее. Стала меньше есть, пить. Слегла. Сердце стало плохо прослушиваться. Неделя, две и она ушла. Да наверное неделя даже.
автор барабанщица • 14 июня 2025
Ответ дляЛовлю капці
Діагноз з 2017 року, за рік до цього вже були симптоми, які списували то на погоду то на проблеми з тиском. Дідові 83 роки
автор барабанщица • 14 июня 2025
Ответ дляLike-995b
Ніяких супутніх, за два дні до цього теж тримав чашу, щоправда останній місяць погано сидів коли садили, геть не тримався
Ловлю капці• 14 июня 2025
Ответ длябарабанщица
В мене мама хворіє. Десь три роки.Ще по квартирі ходить, але вже з трудом. І ноги на кровать вже сама не може підняти, треба допомагать.
автор барабанщица • 14 июня 2025
Ответ дляЛовлю капці
Тримайтеся, і дуже слідкуйте, щоб не упала, бо такі хворі стають лежачими через патологічні переломи. Наш дід ходив, але не вслідкували і впав поламав шийку стегна. Операцію не дозволив психіатр, усі лікарі дали добро, а психіатр ні. Так і забрали додому лежачим в гіпсу
Ловлю капці• 14 июня 2025
Ответ длябарабанщица
Дякую! Сил вам!
Сегодня я не я• 14 июня 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
+1. Свекор так протягнув/ промучився 15 днів відносно молодий був, серце здорове... Страшно це все... коли бачиш муки людини а допомогти нічим не можеш(((
Душа компанії• 14 июня 2025
Наша прабаба з паркінсона так відходила(((
Сил вам, а діду вашому відійти без мук
автор барабанщица • 14 июня 2025
Ответ дляДуша компанії
Сил вам, а діду вашому відійти без мук
Дякую..
Працівниця року• 14 июня 2025
Ответ дляLike-995b
Можете коротко розказати про перебіг? Пішло в тремор чи недоумство?
Татові діагностували півроку тому, але я думаю, що вже років 2 воно в нього. Поки більш менш, він на ліках, тільки спина болить - постава не рівна
Оскорбляю всячески• 14 июня 2025
Это тоже,что и деменция?
Оскорбляю всячески• 14 июня 2025
Ответ дляЛовлю капці
Это болезнь не лечится?
Ловлю капці• 14 июня 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Это болезнь не лечится?
Нет, только поддержка лекарствами.
Like-995b• 14 июня 2025
Ответ дляПрацівниця року
Долго путали с депрессией, даже лежал в отделении пограничных состояний , а потом кто-то из очередных неврологов заподозрил Паркинсон и выявили , руки не дрожали, но походка сильно изменилась , шарканье, замирание , в итоге ноги и отказали
Працівниця року• 14 июня 2025
Ответ дляLike-995b
Извините за вопрос, а слабоумие началось или нет?
Працівниця року• 14 июня 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Это тоже,что и деменция?
Ні
автор барабанщица • 15 июня 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Это болезнь не лечится?
Не лікується нажаль, можна затормозити розвиток, але все одно прогресуватиме
Пенек Возмездия• 15 июня 2025
Ответ дляПрацівниця року
А як діагностували? Які симптоми перші були?
автор барабанщица • 15 июня 2025
Ответ дляLike-995b
У нашого діда перші симптоми шаркання ногами і дезорієнтація в просторі, через пару років з´явилися галюцинації і безсонні ночі, то тоді розпочалися справжні тортури. Діда дуже лякали галюцинації, він ще тоді був ходячий, намагався втекти, заховатися, відчиняв вхідні двері... з тих пір його не можна було залишати наодинці
Працівниця року• 15 июня 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Згорблена спина та нахилена вперед голова, зміна ходи, повільні рухи, трохи приторможеність
Невропатолог побачила в приватному житті
Like-995b• 15 июня 2025
Ответ дляПрацівниця року
Нет, вот сейчас только иногда путает сон с реальностью, а до этого нормально соображал
Пенек Возмездия• 15 июня 2025
Ответ дляПрацівниця року
Дякую за відповідь, тобто ні МРТ , ніякі підтверджуючі дослідження, аналізи не робили?
Діагноз тільки на основі огляду невропатолога?
Працівниця року• 15 июня 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Робили звісно мрт, немає змін
Були двічі на консультації вже в однієї з кращих паркінсонологів для діагностики і призначення лікування
Слободін Тетяна Миколаївна
Пенек Возмездия• 15 июня 2025
Ответ дляПрацівниця року
Робили звісно мрт, немає змін
Слободін Тетяна Миколаївна
Дякую Вам!
автор барабанщица • 15 июня 2025
Нажаль сьогодні наш дідусь помер
Царство йому небесне...
Ловлю капці• 16 июня 2025
Ответ длябарабанщица
Нажаль сьогодні наш дідусь помер
Царство йому небесне...
Співчуваю. Царствіє небесне Вашому дідусю!