Дюйм оф о4ка• 14 июня 2025

Гей парад. Як таке можливе в умовах

військогового стану.
В Україні
Kittaa• 14 июня 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Значить не все так погано.
Коли батьки не протестують
Серйозно? Ви новини про кривий ріг ніколи не бачите? Все про геїв читаєте?
Kittaa• 14 июня 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Шо манзючка против Данилка имеет?
Руські пісні, позор і все таке
автор Дюйм оф о4ка • 14 июня 2025
Ответ дляКросівки оригінал
То був сарказм.
Не ображайтесь.
Знаю. Там родичі . Софіївка. То зовсім недалеко від пекла.
Я просто свою дитину залишила б дома. Аби вона не була присутня на тій дурний лінійці
Ясамаякрасивая)• 14 июня 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Руські пісні, позор і все таке
То да . А Данилко при чому
Путающаяся• 14 июня 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Тот же вопрос, если бы вышли мужики гетеро с парадом на любую тематику - всех бы уже запаковали в бус
Так там были мужики с парадом за традиции, семью и ценности
Кукусики• 14 июня 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Вони отримали офіційний дозвіл
То російськомовні не такі, то геї не такі
Як ви забембали
крестный ход греко католикам не разрешили, а этим даже движение перекрыли.
Запароленое одеяло• 14 июня 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Що тут гидкого, ану поясніть? Передовичка ви наша

Головні вимоги цього прайду? Де ви бачите непотрібний пункт?
1. Прийняття закону про цивільні партнерства
Це дозволить одностатевим парам отримати юридичне визнання стосунків, включаючи права на спадщину, медичні рішення та соціальні гарантії.
2. Внесення змін до законодавства для посилення відповідальності за злочини на ґрунті ненависті
Зокрема, йдеться про розширення Кримінального кодексу, щоб злочини, вчинені через нетерпимість до сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності, кваліфікувалися як обтяжуючі обставини.
3. Забезпечення рівних прав для ЛГБТК+ військовослужбовців
Учасники Прайду наголошують на необхідності надати партнерам ЛГБТК+ військових ті ж права, що й гетеросексуальним парам, зокрема щодо відпусток, медичних рішень та соціального захисту.
4. Гарантії безпеки та захисту прав ЛГБТК+ осіб
Вимагається створення механізмів для ефективного розслідування злочинів на ґрунті ненависті та забезпечення безпеки під час мирних зібрань і заходів ЛГБТК+ спільноти.
Откуда злочинцю знать что перед ним лгбт-шник, если оно не будет свою инаковость выпячивать, не подскажете?

Ну а по остальным пунктам ясно - про бабки на захоронение + 15 лямов и разные способы уклониться от службы.

Не собираясь где либо не выставляйте на показ свою лгбтКшность и будет вам безопасно всегда и везде, украинцы - все нормальные доброжелательные люди.
Но если судить во вашим активистам типа будьмогею, то основная задача выпячиться, оскорблять всех вокруг и при этом верещать что вас ненавидят...
Запароленое одеяло• 14 июня 2025
Ответ дляязззззь!!!
А мне казалась, наоборот, что агрессивные гомофобы создают здесь темы о гей-парадах. Тем, которые бы восхваляли парады и призывали идти, я еще не видела.
БудьмоГей создает их регулярно. Будьте внимательнее ;)
Запароленое одеяло• 14 июня 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Скрепы скрепят?😂
Не, законы природы. Из-за невозможности к воспроизводству некоторые виды людей естественным образом отмирают.