Федорино Горе• 23 мая 2025

Що вам дає життєві сили, щоб надалі жити в Україні?

Питання до тих,хто в Україні. Чим далі війна,тим більше немає ні на що ні сил,ні бажання,просто страшні думки. Як ви себе заспокоюєте, що дає сили?
Arctic777• 23 мая 2025
Батьки, праця
Ласковая_львица• 23 мая 2025
невыездной муж
автор Федорино Горе • 23 мая 2025
Ответ дляЛасковая_львица
невыездной муж
у нього є бронь? чи він воює?
Ласковая_львица• 23 мая 2025
Ответ дляФедорино Горе
у нього є бронь? чи він воює?
пока есть бронь
Кручу хвости• 23 мая 2025
Семья
Злюка бобер• 23 мая 2025
Якось воно само просто живу і все. Звичайні повсякденні справи, зараз сад/город, все росте, то полити, то посапати...
Попадалочка• 23 мая 2025
А в якому Ви місті, що нема сил? Ми просто живем. Кілька днів тихо, вже чудово. Харків.
Що цей клоун означає? Хоч напишіть у коментарі. Дивні люди.
Хочу наколоти губи• 23 мая 2025
Віра в нашого найкращого у світі президента
Фіфачка• 23 мая 2025
Ответ дляЛасковая_львица
невыездной муж
Аналогично. Был бы выездной, давно бы уехали
Украиночка• 23 мая 2025
Особовий займенник, який використовується для позначення першої особи множини
Мудрецыха мира• 23 мая 2025
Перший раз за весь час почала задумуватись про виїзд.Чоловіка забрали тцк,в свекрів дачу сьогодні впав шахед.Ні кінця ні краю…Чоловік кричить забирай дитину та тікай,тут життя не буде.Хоча і він і я завжди надіялись на краще (()
ФруктЕщеТот• 23 мая 2025
Здесь мой дом, мой родной город. Просто хочу жить в Украине под украинским флагом.
Малинка Алинка• 23 мая 2025
чоловік який воює, хлопці з якими постійно на зв’язку, бо я волонтер.
я була там і розумію як їм складно і як вони не хочуть цієї війни, але повинні, бо це наша земля
МадамОхмури• 23 мая 2025
Информация мне даёт жизненные силы.
Моя родня уже много лет живёт в разных странах и я прекрасно информирована о реалиях жизни там.
Мне в Украине даже в войну во многом лучше
Я такая наивная• 23 мая 2025
Виїзд нічого дасть, а то ще гірше. Там треба пахати і пахати. Ніхто не їде в чудові умови: зйомні кімнатушки, чорні роботи, ставлення як до чужих.
Проте ще треба дотримуватися правил, законів, не те що в нас. Навіть сміття елементарно не сортують, а собак вигулюють будь-де і багато навіть не прибирають за твариною.
Кумедний ґудзик• 23 мая 2025
Я ще не вивчила англійську
Хочу наколоти губи• 23 мая 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Дай я тебе, сестро, обійму
автор Федорино Горе • 23 мая 2025
Ответ дляПопадалочка
Київ. Але хвилює ситуація за всю Україну,особливо за прифронтові міста і наших чоловіків
автор Федорино Горе • 23 мая 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
це жарт?
Регионщица• 23 мая 2025
Досвід життя за кордоном:
Я не хочу одвічно бути там другим сортом, я не прибиральниця, не сракомийниця, не вантажник, я не об´єкт для жалості або самоствердження інших. В мене одне життя і соціально-побутові умови, рівність, можливість бути на своїй землі дуже важливі для мене, як виявилось.
ФруктЕщеТот• 23 мая 2025
Какая то матрёшка рот от мух прикрывает, ротяку раззявила, что украинцы любят свою страну
автор Федорино Горе • 23 мая 2025
Ответ дляФіфачка
аналогічно
Хочу наколоти губи• 23 мая 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Да. Треба лишатися тут. Де народився - там і згодився. Нам повезло народитися у самому найкращому місці на світі - в Україні
ФруктЕщеТот• 23 мая 2025
Ответ дляХочу наколоти губи
Дай я тебе, сестро, обійму
❤️
Фіфачка• 23 мая 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Так готовы люди пахать, если есть где и есть достойная оплата, которую хватает на элементарные вещи.
Особенно мужчины, которым найти в Украине работу все труднее. Да тупо на улицу выйти не реально уже
МадамОхмури• 23 мая 2025
Ответ дляФедорино Горе
Вы как-то не логичны.
Почему те, кто выехал не могут не иметь жизненных сил от переживаний за Украину?
Хочу наколоти губи• 23 мая 2025
Ответ дляФедорино Горе
це жарт?
Весь світ його поважає. А як він напихав старому маразматику у Америці
КохайтесьЧорнобровi• 23 мая 2025
То что за границей мы никому не нужны, как и тут. Ботрачить там без выходных и проходных и привет депрессия, родных там нету общения тоже нет
Ласковая_львица• 23 мая 2025
Ответ дляФіфачка
Да. Причем нам не надо никаких пособий, только выехать, а там сами

Вся семья уехала, только мы сидим
ФруктЕщеТот• 23 мая 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Наконец то пошли честные коменты. А то прям как будто за границей эльдорадо