Федорино Горе• 23 мая в 14:26
Що вам дає життєві сили, щоб надалі жити в Україні?
Питання до тих,хто в Україні. Чим далі війна,тим більше немає ні на що ні сил,ні бажання,просто страшні думки. Як ви себе заспокоюєте, що дає сили?
Федорино Горе
• 23 мая в 14:28
Ответ дляЛасковая_львица
невыездной муж
у нього є бронь? чи він воює?
Ласковая_львица• 23 мая в 14:28
Ответ дляФедорино Горе
у нього є бронь? чи він воює?
пока есть бронь
Злюка бобер• 23 мая в 14:29
Якось воно само
просто живу і все. Звичайні повсякденні справи, зараз сад/город, все росте, то полити, то посапати...
Попадалочка• 23 мая в 14:29
А в якому Ви місті, що нема сил? Ми просто живем. Кілька днів тихо, вже чудово. Харків.
Що цей клоун означає? Хоч напишіть у коментарі. Дивні люди.
Фіфачка• 23 мая в 14:29
Ответ дляЛасковая_львица
невыездной муж
Аналогично. Был бы выездной, давно бы уехали
Украиночка• 23 мая в 14:29
Особовий займенник, який використовується для позначення першої особи множини
Мудрецыха мира• 23 мая в 14:30
Перший раз за весь час почала задумуватись про виїзд.Чоловіка забрали тцк,в свекрів дачу сьогодні впав шахед.Ні кінця ні краю…Чоловік кричить забирай дитину та тікай,тут життя не буде.Хоча і він і я завжди надіялись на краще (()
ФруктЕщеТот• 23 мая в 14:30
Здесь мой дом, мой родной город. Просто хочу жить в Украине под украинским флагом.
Малинка Алинка• 23 мая в 14:31
чоловік який воює, хлопці з якими постійно на зв’язку, бо я волонтер.
я була там і розумію як їм складно і як вони не хочуть цієї війни, але повинні, бо це наша земля
МадамОхмури• 23 мая в 14:31
Информация мне даёт жизненные силы.
Моя родня уже много лет живёт в разных странах и я прекрасно информирована о реалиях жизни там.
Мне в Украине даже в войну во многом лучше
Я такая наивная• 23 мая в 14:31
Виїзд нічого дасть, а то ще гірше. Там треба пахати і пахати. Ніхто не їде в чудові умови: зйомні кімнатушки, чорні роботи, ставлення як до чужих.
Проте ще треба дотримуватися правил, законів, не те що в нас. Навіть сміття елементарно не сортують, а собак вигулюють будь-де і багато навіть не прибирають за твариною.
Хочу наколоти губи• 23 мая в 14:31
Ответ дляФруктЕщеТот
Дай я тебе, сестро, обійму
Федорино Горе
• 23 мая в 14:31
Ответ дляПопадалочка
Київ. Але хвилює ситуація за всю Україну,особливо за прифронтові міста і наших чоловіків
Федорино Горе
• 23 мая в 14:31
Ответ дляХочу наколоти губи
Віра в нашого найкращого у світі президента
це жарт?
Регионщица• 23 мая в 14:31
Досвід життя за кордоном:
Я не хочу одвічно бути там другим сортом, я не прибиральниця, не сракомийниця, не вантажник, я не об´єкт для жалості або самоствердження інших. В мене одне життя і соціально-побутові умови, рівність, можливість бути на своїй землі дуже важливі для мене, як виявилось.
ФруктЕщеТот• 23 мая в 14:32
Какая то матрёшка рот от мух прикрывает, ротяку раззявила, что украинцы любят свою страну
Федорино Горе
• 23 мая в 14:32
Ответ дляФіфачка
аналогічно
Хочу наколоти губи• 23 мая в 14:32
Ответ дляЯ такая наивная
Да. Треба лишатися тут. Де народився - там і згодився. Нам повезло народитися у самому найкращому місці на світі - в Україні
Фіфачка• 23 мая в 14:32
Ответ дляЯ такая наивная
Так готовы люди пахать, если есть где и есть достойная оплата, которую хватает на элементарные вещи.
Особенно мужчины, которым найти в Украине работу все труднее. Да тупо на улицу выйти не реально уже
МадамОхмури• 23 мая в 14:33
Ответ дляФедорино Горе
Вы как-то не логичны.
Почему те, кто выехал не могут не иметь жизненных сил от переживаний за Украину?
Хочу наколоти губи• 23 мая в 14:33
Ответ дляФедорино Горе
це жарт?
Весь світ його поважає. А як він напихав старому маразматику у Америці
КохайтесьЧорнобровi• 23 мая в 14:33
То что за границей мы никому не нужны, как и тут. Ботрачить там без выходных и проходных и привет депрессия, родных там нету общения тоже нет
Ласковая_львица• 23 мая в 14:34
Ответ дляФіфачка
Да. Причем нам не надо никаких пособий, только выехать, а там сами
Вся семья уехала, только мы сидим
ФруктЕщеТот• 23 мая в 14:34
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Наконец то пошли честные коменты. А то прям как будто за границей эльдорадо