Цвірінь• 15 июня в 09:28

Черговий переїзд, а нічого не хочу, якесь дно…

Я просто понити. 20 років на оренді. Вчора перевезли речі на чергову квартиру (при тому, що чоловік страшний плюшкін, і все ним «нажите», треба перевозити з місця на місце). Я прокидаюсь, і , курва, якось так задовбало це все… нема свого житла, всі родичі проросійські в кацапстані, всі друзі повідвалювались, бо в них діти, про що їм з бездітними спілкуватись? Чоловік теж та ще паскуда, нарц і соціопат, мене вже рідко чіпає, бо в мене тактика «сірого каменя» 24/7, але на інших зривається. Робота наче є і подобається, але зп так і не повернули на довоєнний рівень, майже всю за треба віддавати за оренду. Нова квартира дохріна дорогуща, з плюсів - ремонт 2000-х, не бабушатнік. В першу ж ніч відчула мінуси: поруч залізниця, і сусіди зверху не затикаються. Квартиру з чоловіком купили ще до шлюбу, забудовник вже дофіга років затримує здачу, я все чекаю, коли ж добудують, щоб принаймні було що поділити при розлученні. В квартиру вклали 50/50, але довести це майже неможливо. Зроблено купу помилок і фігні, все це висить важким грузом на душі. Я вже не знаю, чого хочу. Хоч би щось, а не оце от все. Сьогодні треба їхати прибирати попередню квартиру, здавати хазяям. Настрій - дно. Я все. Дякую, всім, хто дочитав.
Железобетон• 15 июня в 09:48
Ответ дляБабуся мороз
Вам би зняти кімнату. Пожити самій у спокої. По іншому подивитесь на життя.
Ага. В кімнаті з чужими людьми в квартирі так спокійно, якщо автору навіть голоси сусідів заважають
І то в неї хороші умови ..
Железобетон• 15 июня в 09:49
Ответ дляЦвірінь
На жаль, уже не така вже й молода) 35 +…
Багато. Залишайте, все як є
У вас все нормально, я так розумію, чоловік не ображає вас
Просто надоїв
автор Цвірінь • 15 июня в 09:49
Ответ дляВсміхайлик
Якщо вклалися до шлюбу то вона ваша
Як дошлюбне збираєтеся ділити ?
Довести можна тільки вкладення фінансів чоловіка. Я працювала неофіційно з зарплатою «в конверті».
Всміхайлик• 15 июня в 09:50
Ответ дляЦвірінь
До шлюбу придбане не ділиться в шлюбі
На кого квартира оформлена ?
Железобетон• 15 июня в 09:50
Ответ дляВсміхайлик
Якщо вклалися до шлюбу то вона ваша
Як дошлюбне збираєтеся ділити ?
Так, там хто інвестор, тот і власник
Якщо до шлюбу
автор Цвірінь • 15 июня в 09:50
Ответ дляБритоножка
сегодня не успела еще глаза открыть, а уже тоже все бесит как и вас
может марс в каком то нептуне
еще вчера все было отлично, сегодня - все не так
надо как то пережить этот период
чего и вам желаю
Сподіваюсь, у вас минеться. У мене вже так доволі довго, особливо останній рік.
Железобетон• 15 июня в 09:51
Ответ дляЦвірінь
Хто інвестор до шлюбу ?
Рогнеда Карповна• 15 июня в 09:51
Ответ дляЦвірінь
Через квартиру, в яку вклалися в котлован ще до шлюбу. Через звичку. Через страх шукати іншого і будувати стосунки. Все-таки я вже не першої свіжості та і особливо бажання немає знайомитись з кимось іншим.
Ничего не понятно. Ваш застройщик 20 лет дом сдать не может?
автор Цвірінь • 15 июня в 09:52
Ответ дляЖелезобетон
Багато. Залишайте, все як є
Просто надоїв
Він ображав раніше, потім зрозумів, що мене це більше не зачіпає і йому стало просто не цікаво.
Всміхайлик• 15 июня в 09:52
Ви реально 20 років чекаєте здачу квартири
Думаю , приключка щоб не розлучатися - її вже не здадуть ніколи
І хто купив її до шлюбу ?
Железобетон• 15 июня в 09:52
Ответ дляРогнеда Карповна
Тут незрозуміло нічого
І 20 років будують і автор жде, хоча жде на щось дошлюбне куплене не її
Бритоножка• 15 июня в 09:52
Ответ дляЦвірінь
будь у каждой из нас по 500 тыщ тыдыщ - многие проблемы, были бы не проблемы
Железобетон• 15 июня в 09:52
Ответ дляЦвірінь
Як ображав ? Бив ? Кричав ?
Рогнеда Карповна• 15 июня в 09:53
Ответ дляЖелезобетон
Тут незрозуміло нічого
И с 15 лет она на аренде судя по ее возрасту.
Понабирают тролей, котрые даже считать не умеют...
Гимли• 15 июня в 09:53
Ответ дляВсміхайлик
І хто купив її до шлюбу ?
Если автору 35, а ждет сдачу квартиры 20 лет. Она ее с 15 лет ждет что ли? Или я неправильно поняла?
автор Цвірінь • 15 июня в 09:53
Ответ дляВсміхайлик
До шлюбу придбане не ділиться в шлюбі
На кого квартира оформлена ?
До шлюбу був укладений попередній договір про купівлю житла. Формально, житла тоді ще не було. Житло зʼявилось тільки зараз і ще не передано забудовником у власність.
автор Цвірінь • 15 июня в 09:54
Ответ дляЖелезобетон
Хто інвестор до шлюбу ?
Чоловік( на нього всі папери.
Рогнеда Карповна• 15 июня в 09:54
Ответ дляЦвірінь
Автор, вы в 15 лет ипотеку брали?
Всміхайлик• 15 июня в 09:54
Ответ дляЦвірінь
Плюс мінус 35 років
20 років оренди ? - пішли в 15 років з дому ?
Троль
Примарочка• 15 июня в 09:54
У вас ещё хорошая ситуация, у нас двое детей, впо, сама не вытяну, жилье потеряно. Муж стал раздражать до чёртиков, но вдвоем еле тянем. У старшего инвалидность, пенсия мизер, раз сходить в магазин, в следующем году 18, но работник из него никакой.
автор Цвірінь • 15 июня в 09:55
Ответ дляВсміхайлик
І хто купив її до шлюбу ?
Не 20. Ми живемо як співмешканці 17 років, з них в офіційному шлюбі всього 5. Забудовник будує 6 років.
Всміхайлик• 15 июня в 09:55
Ответ дляЦвірінь
Чоловік( на нього всі папери.
Що ділити зібралися ?
От такі вони підліткові інвестори
автор Цвірінь • 15 июня в 09:55
Ответ дляЖелезобетон
Як ображав ? Бив ? Кричав ?
Так.
Ms. Dolly• 15 июня в 09:55
Ответ дляЦвірінь
В такому разі це ціна вашого спокою.
Сходіть до психолога, спробуйте ставитись до чоловіка як до друга . Або як до сусіда. Він ці 20 років теж терпить. Думаєте, він не розуміє? Дві співзалежні людини. Сумно.
Всміхайлик• 15 июня в 09:56
Ответ дляЦвірінь
17 років живете але оренда 20 років
Це як ?
Железобетон• 15 июня в 09:56
Ответ дляЦвірінь
Что это за ЖК?
автор Цвірінь • 15 июня в 09:56
Ответ дляВсміхайлик
Плюс мінус 35 років
Троль
Мені 36. Поїхала з дому в 16 на навчання. Пішла в 1 клас в 6 років. Тепер складається?
автор Цвірінь • 15 июня в 09:56
Ответ дляВсміхайлик
17 років живете але оренда 20 років
Це як ?
Отак. Орендувала до стосунків з чоловіком.
Железобетон• 15 июня в 09:57
Ответ дляЦвірінь
Чоловік( на нього всі папери.
То що ви чекаєте? То не ваша квартира, навіть якщо здадуть чи не здадуть ніколи
Розслабтесь
Наивная Хо• 15 июня в 09:57
Ответ дляЦвірінь
Ні, не утримує. Але заробіток удвох більше, ніж заробіток однієї людини.
Ага, таки їсть він більше, ніж ви -це сто відсотків. І скоріш за все, готуєте і прибираєте також ви.