Цвірінь• 15 июня 2025
Черговий переїзд, а нічого не хочу, якесь дно…
Я просто понити. 20 років на оренді. Вчора перевезли речі на чергову квартиру (при тому, що чоловік страшний плюшкін, і все ним «нажите», треба перевозити з місця на місце). Я прокидаюсь, і , курва, якось так задовбало це все… нема свого житла, всі родичі проросійські в кацапстані, всі друзі повідвалювались, бо в них діти, про що їм з бездітними спілкуватись? Чоловік теж та ще паскуда, нарц і соціопат, мене вже рідко чіпає, бо в мене тактика «сірого каменя» 24/7, але на інших зривається. Робота наче є і подобається, але зп так і не повернули на довоєнний рівень, майже всю за треба віддавати за оренду. Нова квартира дохріна дорогуща, з плюсів - ремонт 2000-х, не бабушатнік. В першу ж ніч відчула мінуси: поруч залізниця, і сусіди зверху не затикаються. Квартиру з чоловіком купили ще до шлюбу, забудовник вже дофіга років затримує здачу, я все чекаю, коли ж добудують, щоб принаймні було що поділити при розлученні. В квартиру вклали 50/50, але довести це майже неможливо. Зроблено купу помилок і фігні, все це висить важким грузом на душі. Я вже не знаю, чого хочу. Хоч би щось, а не оце от все. Сьогодні треба їхати прибирати попередню квартиру, здавати хазяям. Настрій - дно. Я все. Дякую, всім, хто дочитав.
Железобетон• 15 июня 2025
Ответ дляБабуся мороз
Вам би зняти кімнату. Пожити самій у спокої. По іншому подивитесь на життя.
Ага. В кімнаті з чужими людьми в квартирі так спокійно, якщо автору навіть голоси сусідів заважають
І то в неї хороші умови ..
Железобетон• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
На жаль, уже не така вже й молода) 35 +…
Багато. Залишайте, все як є
У вас все нормально, я так розумію, чоловік не ображає вас
Просто надоїв
Цвірінь
• 15 июня 2025
Ответ дляВсміхайлик
Якщо вклалися до шлюбу то вона ваша
Як дошлюбне збираєтеся ділити ?
Довести можна тільки вкладення фінансів чоловіка. Я працювала неофіційно з зарплатою «в конверті».
Всміхайлик• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
До шлюбу придбане не ділиться в шлюбі
На кого квартира оформлена ?
Железобетон• 15 июня 2025
Ответ дляВсміхайлик
Якщо вклалися до шлюбу то вона ваша
Як дошлюбне збираєтеся ділити ?
Так, там хто інвестор, тот і власник
Якщо до шлюбу
Цвірінь
• 15 июня 2025
Ответ дляБритоножка
сегодня не успела еще глаза открыть, а уже тоже все бесит как и вас
может марс в каком то нептуне
еще вчера все было отлично, сегодня - все не так
надо как то пережить этот период
чего и вам желаю
может марс в каком то нептуне
надо как то пережить этот период
чего и вам желаю
Сподіваюсь, у вас минеться. У мене вже так доволі довго, особливо останній рік.
Железобетон• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Хто інвестор до шлюбу ?
Рогнеда Карповна• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Через квартиру, в яку вклалися в котлован ще до шлюбу. Через звичку. Через страх шукати іншого і будувати стосунки. Все-таки я вже не першої свіжості та і особливо бажання немає знайомитись з кимось іншим.
Ничего не понятно. Ваш застройщик 20 лет дом сдать не может?
Цвірінь
• 15 июня 2025
Ответ дляЖелезобетон
Багато. Залишайте, все як є
Просто надоїв
Він ображав раніше, потім зрозумів, що мене це більше не зачіпає і йому стало просто не цікаво.
Всміхайлик• 15 июня 2025
Ви реально 20 років чекаєте здачу квартири
Думаю , приключка щоб не розлучатися - її вже не здадуть ніколи
І хто купив її до шлюбу ?
Железобетон• 15 июня 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Тут незрозуміло нічого
І 20 років будують і автор жде, хоча жде на щось дошлюбне куплене не її
Бритоножка• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
будь у каждой из нас по 500 тыщ тыдыщ - многие проблемы, были бы не проблемы
Железобетон• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Як ображав ? Бив ? Кричав ?
Рогнеда Карповна• 15 июня 2025
Ответ дляЖелезобетон
Тут незрозуміло нічого
И с 15 лет она на аренде судя по ее возрасту.
Понабирают тролей, котрые даже считать не умеют...
Цвірінь
• 15 июня 2025
Ответ дляВсміхайлик
До шлюбу придбане не ділиться в шлюбі
На кого квартира оформлена ?
До шлюбу був укладений попередній договір про купівлю житла. Формально, житла тоді ще не було. Житло зʼявилось тільки зараз і ще не передано забудовником у власність.
Цвірінь
• 15 июня 2025
Ответ дляЖелезобетон
Хто інвестор до шлюбу ?
Чоловік( на нього всі папери.
Рогнеда Карповна• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Автор, вы в 15 лет ипотеку брали?
Всміхайлик• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Плюс мінус 35 років
20 років оренди ? - пішли в 15 років з дому ?
Троль
Примарочка• 15 июня 2025
У вас ещё хорошая ситуация, у нас двое детей, впо, сама не вытяну, жилье потеряно. Муж стал раздражать до чёртиков, но вдвоем еле тянем. У старшего инвалидность, пенсия мизер, раз сходить в магазин, в следующем году 18, но работник из него никакой.
Цвірінь
• 15 июня 2025
Ответ дляВсміхайлик
І хто купив її до шлюбу ?
Не 20. Ми живемо як співмешканці 17 років, з них в офіційному шлюбі всього 5. Забудовник будує 6 років.
Всміхайлик• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Чоловік( на нього всі папери.
Що ділити зібралися ?
От такі вони підліткові інвестори
Ms. Dolly• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
В такому разі це ціна вашого спокою.
Сходіть до психолога, спробуйте ставитись до чоловіка як до друга . Або як до сусіда. Він ці 20 років теж терпить. Думаєте, він не розуміє? Дві співзалежні людини. Сумно.
Всміхайлик• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
17 років живете але оренда 20 років
Це як ?
Железобетон• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Что это за ЖК?
Цвірінь
• 15 июня 2025
Ответ дляВсміхайлик
Плюс мінус 35 років
Троль
Мені 36. Поїхала з дому в 16 на навчання. Пішла в 1 клас в 6 років. Тепер складається?
Цвірінь
• 15 июня 2025
Ответ дляВсміхайлик
17 років живете але оренда 20 років
Це як ?
Отак. Орендувала до стосунків з чоловіком.
Железобетон• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Чоловік( на нього всі папери.
То що ви чекаєте? То не ваша квартира, навіть якщо здадуть чи не здадуть ніколи
Розслабтесь
Наивная Хо• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Ні, не утримує. Але заробіток удвох більше, ніж заробіток однієї людини.
Ага, таки їсть він більше, ніж ви -це сто відсотків. І скоріш за все, готуєте і прибираєте також ви.