Цвірінь• 15 июня в 09:28

Черговий переїзд, а нічого не хочу, якесь дно…

Я просто понити. 20 років на оренді. Вчора перевезли речі на чергову квартиру (при тому, що чоловік страшний плюшкін, і все ним «нажите», треба перевозити з місця на місце). Я прокидаюсь, і , курва, якось так задовбало це все… нема свого житла, всі родичі проросійські в кацапстані, всі друзі повідвалювались, бо в них діти, про що їм з бездітними спілкуватись? Чоловік теж та ще паскуда, нарц і соціопат, мене вже рідко чіпає, бо в мене тактика «сірого каменя» 24/7, але на інших зривається. Робота наче є і подобається, але зп так і не повернули на довоєнний рівень, майже всю за треба віддавати за оренду. Нова квартира дохріна дорогуща, з плюсів - ремонт 2000-х, не бабушатнік. В першу ж ніч відчула мінуси: поруч залізниця, і сусіди зверху не затикаються. Квартиру з чоловіком купили ще до шлюбу, забудовник вже дофіга років затримує здачу, я все чекаю, коли ж добудують, щоб принаймні було що поділити при розлученні. В квартиру вклали 50/50, але довести це майже неможливо. Зроблено купу помилок і фігні, все це висить важким грузом на душі. Я вже не знаю, чого хочу. Хоч би щось, а не оце от все. Сьогодні треба їхати прибирати попередню квартиру, здавати хазяям. Настрій - дно. Я все. Дякую, всім, хто дочитав.
Клин_Кляйн• 15 июня в 10:14
Ответ дляMs. Dolly
Розумієте, ваша ситуація парова. Навіть якщо суд візьме до уваги свідчення спільного проживання і цивільного шлюбу, навіть якщо призначить вам 50% майна, і якимось дивом ви виділити вашу частку, ніщо не змусить чоловіка продати це майно і поділити кошти. Продати за безцінь чорним ріелторам? Пустити циган? Ви надто слабодуха для цього.
Тому ви будете жити далі як сусіди, платити половину комуналки і дивитися на нього.
Скільки кімнат, яка площа?
Такого не буде. Зроблять ремонт в ЙОГО квартирі і він її покине голу/босу.
Та прям багіня• 15 июня в 10:15
Ответ дляБелочкой зови
Дітей нема.чоловік гімно. Що ви тут робите? За валізи і закордон. Чи не все рівно де знімати? Там хоч нормального знайдете і будете жити як людина а не як 3 сорт. Я виїхала з дітьми до Англії. Звідси розлучилася.Знайшла чоловіка, вийшла заміж і просто щаслива. І я з 2 дітьми. А вас що тримає? Нас британець обожнює. Все нам, платить за все. Я жінка а не кобила.тут я вперше за 44 роки дізналася як о бути за чоловіком і коли ти кохана
Харе фантазировать
автор Цвірінь • 15 июня в 10:15
Ответ дляMs. Dolly
Скільки кімнат, яка площа?
94 квадрати, 4 кімнати.
автор Цвірінь • 15 июня в 10:16
Ответ дляУжгород
Автор ви пишете що вже рік зранку так почуваєтеся Можливо у вас депресія А що у вас психолог каже?
І що з лікуванням від безпліддя ви проходите якесь лікування?
В мене і є депресія, але я важко переношу антидепресанти, тому не можу їх пити. Безпліддя поки не вдається вилікувати.
Белочкой зови• 15 июня в 10:16
Ответ дляБритоножка
откуда миф что за границей всех ухватили буквально на границе с чемоданами?
хорошо что у вас так сложилось, но это не аксиома
У мене 2 подруги в Англії вийшли заміж. 3 - тя в Іспанії.4- та в Італіїї. Усі з дітьми. У всіх чоловіки були ледарі і аб´юзери. А жінки впахували на 3 роботах. Одна вже народила спілтне
Руда ліса• 15 июня в 10:16
Ответ дляБритоножка
В будь-якому разі краще, коли не бачиш ненависного чоловіка. Нове оточення, нові знайомства, і гроші зовсім інші за роботу.

А може й навпаки, автор подивиться, що там і як, і почне цінувати те, що має вдома.
Ms. Dolly• 15 июня в 10:17
Ответ дляЦвірінь
94 квадрати, 4 кімнати.
Для чого? Як ви плануєте на старості тягти таку площу?
Trye• 15 июня в 10:17
За 20 лет откладывая своих 100 баксов в месяц можно уже было самой себе на гостинку насобирать
Колупалочка• 15 июня в 10:20
Ответ дляЖивунаБагамах
Она написала, что ее не содержит муж, она сама зарабатывает. Это первое. Второе. Съехать можно куда угодно, на меньшую аренду, чем терпеть ненавистного мужа. Время то идет и не вернется, а она тратит его зря.
Автор радуется, что живет не в бабушатнике, а вы ей советуете переселиться в комнату и погрузиться в еще больший депрес от нахождения там)
Железобетон• 15 июня в 10:20
Ответ дляЦвірінь
94 квадрати, 4 кімнати.
На двох 4 кімнати, щоб чекати їх 20 років ? Це потужно
автор Цвірінь • 15 июня в 10:21
Ответ дляMs. Dolly
При купівлі можна було придбати двокімнатну і вона була трохи дешевша за цю, або чотирьохкімнатну трохи дорожче. Різниця була в термінах здачі будинків. Двокімнатну обіцяли раніше. Тому вирішили «трохи почекати», купити більше. От досі чекаємо.
Всміхайлик• 15 июня в 10:22
Ответ дляЖелезобетон
Не 20 років
6 всього
автор Цвірінь • 15 июня в 10:22
Ответ дляTrye
Для цього в 16 років треба було заробляти зайві 100 баксів. Як ви собі це уявляєте 20 років тому?
Гимли• 15 июня в 10:22
Ответ дляБритоножка
Британцы выстроились в очередь за тетками 40+ с двумя детьми. Вы как первый день на форуме)
Цвіпканя• 15 июня в 10:25
Автор, а чим ви думали 20 років, якщо навіть на хату в селі не заробили.
Железобетон• 15 июня в 10:25
Ответ дляВсміхайлик
Не 20 років
6 всього
І що ? На виході що ?
Железобетон• 15 июня в 10:27
Ответ дляЦвірінь
20 років тому був інший курс
Моя зарплатня 20 років тому була десь 200 доларів, то я тільки починала карʼєру, була помічником, плюс підробляла у нічному закладі офіціанткою, там теж можно було непогано заробляти, і добре жила на 100
Такі були часи. Але, до цієї ситуації, то не має відношення
Железобетон• 15 июня в 10:28
Ответ дляЦвірінь
Ви планували двох дітей, з чоловіком, який вас бʼє ?
Пампушечка• 15 июня в 10:31
Ответ дляЦвірінь
Через квартиру, в яку вклалися в котлован ще до шлюбу. Через звичку. Через страх шукати іншого і будувати стосунки. Все-таки я вже не першої свіжості та і особливо бажання немає знайомитись з кимось іншим.
А зачем вам кто-то другой ?
Уйдите ради себя. И тогда на пустое место возле вас, вам вселенная пошлет другого прекрасного человека.
А ещё рекомендую съездить на джерело Святої Анни
Заздрість то погано• 15 июня в 10:38
Ответ дляЦвірінь
На жаль, уже не така вже й молода) 35 +…
Працювати над саомооцінкою!
Жінки і в 60+ заміж виходять за іноземців не бідних.
А тут отаке((
No problems• 15 июня в 10:39
Ответ дляЦвірінь
і 20 років будують квартиру?
Заздрість то погано• 15 июня в 10:41
Ответ дляБритоножка
Не аксиома.
Но попробовать,- никто не запрещает.

Из моих знакомых,- кто хотел устроить личную жизнь с иностранцем заграницей ,- тот устроил.
Слоник-тоник• 15 июня в 10:41
Ответ дляMs. Dolly
І коли це почалося? Вам пару років не вистачило зрозуміти, що діла не буде?
В принципі, у вас ще 30+ років попереду. І він може розлучитись, щойно отримає житло і зустріне молодшу і цікавішу жінку. Ви в прольоті в будь-якому разі.
Лошадь здохла. Вже давно.
Не зразу. Почекає, поки вона йому на ремонт та на меблі заробить. Хату після ремонту відмиє.
Тоді все можна.
Даю справку• 15 июня в 10:41
Ответ дляЦвірінь
Ні, не утримує. Але заробіток удвох більше, ніж заробіток однієї людини.
Значить влаштовує
Бритоножка• 15 июня в 10:42
Ответ дляЗаздрість то погано
Не аксиома.
Но попробовать,- никто не запрещает.

а из моих никто - итого в среднем устраивает каждая вторая
Мила 26• 15 июня в 10:43
Ответ дляЦвірінь
То будете просто жити! Ви не додаток до чоловіка, необов´язково відразу когось шукати. Будете взнавати себе, чого ви хочете і як, що подобається і т.д. Адже те, що ви маєте, це все одно не стосунки.
І саме тому у вас більше немає сил і енергії, ваше тіло і душа відмовляються так жити. Але ви наполегливо намагаєтесь їх примушувати. Ок, наступним кроком переконати вас обрати СЕБЕ буде або важка хвороба, або депрессія

І до речі про котлован. Зараз у війну багатьом прийшлось зробити переоцінку цінностей і вчитись не залежати від звичного матеріального. А ви заради примарної власності жертвуєте своїм життям
Наивная Хо• 15 июня в 10:47
Ответ дляЦвірінь
Саме так…
Ну квартиру він же ще не купив, її немає по факту. Ваш чоловік інвестор. Коли будинок добудується, то лише тоді чоловік стане власником. А ви, як його законна дружина - також, якщо не підписувалось інших документів
Але питання в іншому: чи добудується той будинок взагалі? Його будують чи будівництво заморожене?
Люблю Украину• 15 июня в 10:47
Мой совет,для начала всё-таки подобрать антидепрессанты...Живу сама,правда с дочкой, в комнате съемной,какие отношения...сил на это нет...проблемы даже бытовые, по мелочи,сильно грузят...если ваш муж меняет краны и т п.,советую подумать....
автор Цвірінь • 15 июня в 11:08
Ответ дляНаивная Хо
Зараз будівництво відновилося, є прогрес, обіцяють на кінець цього року здачу. Але вони так вже 6 років обіцяють) саме так і було, як ви казали, плюс в шлюбі довиплачувався кредит за нього.
Наивная Хо• 15 июня в 11:11
Ответ дляЦвірінь
Може дійсно попробувати закордон? Типу грошей на ремонт заробити, і від цього вампіра відпочинете
Справа в тому, що ви маєте право на частку квартири, вам правильно юрист сказав. Оформлення на чоловіка має відбуватися в шлюбі, офіційно розлучатися вам зараз не вигідно