Цвірінь• 15 июня 2025

Черговий переїзд, а нічого не хочу, якесь дно…

Я просто понити. 20 років на оренді. Вчора перевезли речі на чергову квартиру (при тому, що чоловік страшний плюшкін, і все ним «нажите», треба перевозити з місця на місце). Я прокидаюсь, і , курва, якось так задовбало це все… нема свого житла, всі родичі проросійські в кацапстані, всі друзі повідвалювались, бо в них діти, про що їм з бездітними спілкуватись? Чоловік теж та ще паскуда, нарц і соціопат, мене вже рідко чіпає, бо в мене тактика «сірого каменя» 24/7, але на інших зривається. Робота наче є і подобається, але зп так і не повернули на довоєнний рівень, майже всю за треба віддавати за оренду. Нова квартира дохріна дорогуща, з плюсів - ремонт 2000-х, не бабушатнік. В першу ж ніч відчула мінуси: поруч залізниця, і сусіди зверху не затикаються. Квартиру з чоловіком купили ще до шлюбу, забудовник вже дофіга років затримує здачу, я все чекаю, коли ж добудують, щоб принаймні було що поділити при розлученні. В квартиру вклали 50/50, але довести це майже неможливо. Зроблено купу помилок і фігні, все це висить важким грузом на душі. Я вже не знаю, чого хочу. Хоч би щось, а не оце от все. Сьогодні треба їхати прибирати попередню квартиру, здавати хазяям. Настрій - дно. Я все. Дякую, всім, хто дочитав.
Ms. Dolly• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Зараз будівництво відновилося, є прогрес, обіцяють на кінець цього року здачу. Але вони так вже 6 років обіцяють) саме так і було, як ви казали, плюс в шлюбі довиплачувався кредит за нього.
Кредит платився пополам? Довести зможете?
Який дохід у чоловіка?
На якому році життя він почав вас бити і чому ви все-таки вирішили купляти спільну нерухомість, ще й таку величезну?
Поддакиваю иногДА• 15 июня 2025
Автор, я думаю самый главный шаг- это уйти от мужа! Вот самое главное . Ведь это трудно сделать морально, все таки как не жили, но прожили 17 лет.
Поэтому многие и не решаются. Это какая то созависимость.
Если Вы в голове имеете планы, хочете это, то, и вот это, поехать туда, сделать многое, это очень хорошо, Вы живая! У вас многое может получиться.
За квартиру больше не держитесь, сколько можно.

Я не понимаю, как многие так просто уезжают от мужей в Европу, взяли и уехали. Так легко получается у всех.
Ms. Dolly• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Для цього в 16 років треба було заробляти зайві 100 баксів. Як ви собі це уявляєте 20 років тому?
В 25 ви заробляли так само мало, що не могли почати відкладати?
Ви реально собі уявляєте подальше життя до смерті з цим чоловіком і в таких умовах?
Це добре, що ви знаєте термінологію аб´юзу. Але також зазвичай , якщо ви вже сірий камінь, вони розлучаються і шукають нову жертву. Бо від вас вже нема вигоди. Чому він досі з вами ?
Б´ю байдики• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Взагалі я б залюбки не будувала ніяких стосунків. Поки що. Бо наїлась «штанів в хаті» за 17 років.
Т е дом не сдается уже 17 лет? По-моему, вам надо о квартире уже забыть.
Руда ліса• 15 июня 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА

Так у автора хіба є за кого триматися?
За того, кого ледве терпиш?
Поддакиваю иногДА• 15 июня 2025
Я не вижу выхода, кольцо захлопнулось. Уйдет, ему как по башке/ нож в спину.

Автор, может вам ближе к земле, заниматься огородом, а не эти квартиры.
Ms. Dolly• 15 июня 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА

Какой огород? Ей 36, а не 66.
По умному еще можно отложить хотя бы на комнату в комуналке. Не скидывать со счетов родительское жилье. Кстати, об этом автор не пишет. Может, есть что наследовать. Тогда все не так печально
Поддакиваю иногДА• 15 июня 2025
Если это взаимно заниматься землёй, это большой плюс, а если нет, большой минус туда же, в копилку.
И что, что ,36.
Работы на земле заставят двигаться, объединяться.
Если партнёр Ваш, все интересно!
Наивная Хо• 15 июня 2025
Ответ дляБ´ю байдики
6 років автор писала
Эт вернячОк• 15 июня 2025
Ответ дляНаивная Хо
6 років автор писала
у автора что-то все время не сходится, то она 17 лет уже терпит штаны, а квартиру купили еще до брака, то потом 6 лет квартира сдается.
Эт вернячОк• 15 июня 2025
Ответ дляMs. Dolly
Какой огород? Ей 36, а не 66.
ей 35+ А это может быть и 50.
Никогда не понимала, зачем так пишут. Зачем тут скрывать возраст, тем более под анонимом, что за странное кокетство
Мелочунь• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
это ваша квартира уже 17 лет строится ?
Аноним ФЕЯ• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Дякую, мені зазвичай радили в шлюбі чекати здачі, щоб безпроблемно розділити її.
думаете вы её ’беспроблемно’ поделите с тем, кто, с ваших же слов, ’паскуда, нарц і соціопат’?
Аль де Барановна• 15 июня 2025
Ms. Dolly• 15 июня 2025
Ответ дляЭт вернячОк
ей 35+ А это может быть и 50.
Та ну, в 50 женщины умнее.
Ей 40 максимум.
Все равно для огорода рано. Что она в селе заработает? Село и Киев. Это уж на совсем безнадёжную старость на село надо откладывать
ЯспАкойнаЯ• 15 июня 2025
авторе, це вам)
Майданщица• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
так а на кого записана квартира? якщо на чоловіка і куплена до шлюба то що ви поділите?
Майданщица• 15 июня 2025
Ответ дляКолупалочка
Вы старпост читали? Автор написала, что практическм всю свою зарплату отдает за аренду, куда ей съезжать?
Автор, я бы попыталась менять работу и тупиковать деньги, дабы иметь возможности для маневров.
Вы еще молода.
Все еще можно перекроить.
сняиь комгату? уехать заграницу?
Стетоскопуло• 15 июня 2025
Так а зачем вам это все?

Жить одной и снимать комнату звучит значительно счастливее, чем ваш рассказ.
Вы сознательно свою жизнь отравляете или так случайно получилось?
Поддакиваю иногДА• 15 июня 2025
Это все понятно, многие из Вас правы. Нравятся многие ответы. Научите, как уйти от человека с которым прожито 15-20 лет?
Затишне кубло• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Довести можна тільки вкладення фінансів чоловіка. Я працювала неофіційно з зарплатою «в конверті».
А на кого оформлена?
Якщо дошлюбу придбав чоловік на себе, то чого ви чекаєте (вашої власності там немає, ваша частка при розлученні = 0)?
парИла я парИла• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
На жаль, уже не така вже й молода) 35 +…
Я думала вам 45+, это же молодость по сути, я в 34 замуж вышла и в 35 ребенка родила. Срочно бегите от мужа, ищите другую работу, не теряйте драгоценные годы. Потом жалеть будете, если не измените сейчас жизнь.
ЗдесяЯ• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Через квартиру, в яку вклалися в котлован ще до шлюбу. Через звичку. Через страх шукати іншого і будувати стосунки. Все-таки я вже не першої свіжості та і особливо бажання немає знайомитись з кимось іншим.
Так Вы же сами говорите что вам там ничего не светит потому что ничего не докажешь. Смысл?
автор Цвірінь • 15 июня 2025
Ответ дляMs. Dolly
Какой огород? Ей 36, а не 66.
Ні, нічого немає. Батьківське житло перейде сестрі. Та й воно в кацапстані. Від бабусь-дідусів теж нічого немає, бо батьки свого часу кожен зі своїми пересварився, тож моїм батькам теж ніякого спадку.
автор Цвірінь • 15 июня 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
авторе, це вам)
Дякую вам ❤️
sim_sims• 15 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Ваш забудовник більше ніж за 17р так і не здав квартиру? Це яке місто? Якийсь жах.
Затишне кубло• 16 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Чоловік( на нього всі папери.
То підіть до адвоката і він вам скаже, що навіть, коли введуть в експлуатацію це НЕ спільне майно, а його особисте
Консультація адвоката в вашому випадку обов´язкова
Затишне кубло• 16 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
94 квадрати, 4 кімнати.
Та ніхто нічого не виділить!
Якщо ви не зможете ДОВЕСТИ крім факту спільного проживання до шлюбу ще і ЧАСТКУ ВАШИХ КОШТІВ, які ви вклали в купівлю цієї квартири. Тобто, якщо б ви внесли кошти з його і з вашого рахунку і потім він придбав з них житло, то це було б підгрунтям
Затишне кубло• 16 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Швидше за все він перед цим ’переступить права’ мамі і та потім йому подарує цю квартиру
Ксерокопия ночи• 17 июня 2025
Ответ дляЦвірінь
Ні, не утримує. Але заробіток удвох більше, ніж заробіток однієї людини.
Ещё три года назад могли уехать и изменить жизнь