Сонечко• 15 июня 2025

Чоп графік роботи пункту пропуску

Дівчата, підкажіть. Може хто часто їздить чи їхав недавно.
Намагаюся побудувати альтернативний маршрут через Чоп-Захонь на випадок якщо не зможу купити квиток на прямий потяг до Будапешту.
Якщо потяг прибуває в Чоп в 0:46, хто знає о котрій годині відкривається митний контроль і о котрій починає працювати каса та продавати квитки з Чопу до Захоні?
О котрій я зможу виїхати із Захоні найраніше з урахуванням митниці так купленого квитку через додаток Угорської залізниці?
Чи дійсниі цей графік руху від Захоні?
Потрібно в аеропорту Будапешту бути в 14:00.

Маршрутом таким вже їздила, але не спішила в аеропорт.
Сунуся в чужі справи• 15 июня 2025
Пункт відкривається під поїзди та електрички. Подивіться розклад на сайті УЗ.
Не будь КакСвета• 15 июня 2025
Якщо вірити угорській залізниці, то в 3.32 Чоп-Захонь.
Але можливо є ще якісь електрички
автор Сонечко • 15 июня 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Але можливо є ще якісь електрички
Мене смущає що у Чопі є певний період, коли митники не працюють і міжнародні каси теж, памʼятаю, що стоїть черга чекає, поки почнуть працювати.