Моя улюблена страшко• 15 июня в 12:52

Сонцезахист дитячої шкіри море - порадьте найкраще

автор Моя улюблена страшко • 15 июня в 12:54
Бочка порохУ• 15 июня в 12:54
Все, где в составе оксид цинка и оксид титана.
Бочка порохУ• 15 июня в 12:55
Ответ дляМоя улюблена страшко
фото
Эти на химических фильтрах. Их надо обновлять. Вот химик рекомендует, но для взрослых, не детей.
Тримбулька• 15 июня в 13:09
Віши, Авен, Урьяж
Чарочка діда• 15 июня в 13:37
Бейбилове спф 50
Стрекоза любви• 15 июня в 14:58
До 6 місяців дитині рекомендовано не користуватися кремами і максимально захищатися іншими методами. Якщо більше 6 місяців, будь-який дитячий крем, з високою системою захисту, який не викликає алергію.
В основному більшість (майже всі) дитячі крема йдуть на фізичних фільтрах. Дехто називає їх «застарілими», але насправді вони найбільш протестовані та вивчені.
Далі обираєте на свій бюджет від аптечних популярних (ля рош, біодерма, до бюджетних біокон, нівеа і тд. )
Витворунка• 16 июня в 17:28
Урьяж барьесан молочко