Пошаманю• 15 июня в 15:52
Подаруйте мені будинок, щоб я купила таке ліжко)))
Це моя нова мрія, яка 100% не влізе в мою спальню... Сміятись чи плакати, навіть не знаю)
Хотіли б собі таке ліжко?
Результат:
вже голосів:
47 (70.15%)
Не цікаво / Не люблю котів
19 (28.36%)
Хочу, але не можу придбати
1 (1.49%)
Хочу і маю можливість придбати
Пошаманю
• 15 июня в 18:18
Ответ дляПлакалаВАвто
То я. Вони дорослі, от і думають про пилюку і прибирання. А ми з вами діти і хочемо халабудку і м´яких котиків.
Дівчинка Оленка, 39 рочків
❤️! Дівчинка Людмилка, 52 рочки)))
Пошаманю
• 15 июня в 18:20
Ответ дляАйпишница
Автор, сделайте себе фото в нем, с помощью ИИ, насмотритесь и попустит.
Ні, мені справді хочеться таке ліжко) Навіть з усіма мінусами воно мені затишне)
Пошаманю
• 15 июня в 18:22
Ответ дляУдальонка
Автор, Ви в курсі, що фото АІ? Товар нереальний
Яка різниця, якщо я його хочу і розумію, що мені нікуди таке поставити? Виготовити можна будь що, проблема ж не в цьому.
Пошаманю
• 16 июня в 02:32
Ответ дляПрибираю щодня
Ну цікаванька, але кімнату треба величезну
Так отож...(