Муркошечка• 15 июня 2025
Чому неможливо купити квитки на потяг?
Не їздила потягом близько 10 років, тому не в темі була. Зараз треба їхати у Львів з дитиною, кинулась дивитися квитки, а ніц немає ні зараз, ні через місяць. Чому так?
мадамГрицацуева• 16 июня 2025
Ответ дляСмайликівна
Всегда так было. Я всю жизнь в дороге, в год наезжаю больше 30 поездок. И такой попы, как последние лет 5 вообще не вспоминю.
Не могут все люди в Украине, особенно в войну, абсолютно точно планировать свои поездки ровно за 20 дней. Это бред полный. По всему миру можно ездить без проблем и только у УЗ вечный пипец с билетами.
Тому що рухомого складу очевидно поменшало з початком війни
Губи до вух• 16 июня 2025
Ответ дляБаррикадница
Это всегда так было - лето, отпуска у людей и билеты улетают
Не , не было , всегда свободно брали , с 23 такая жесть
Губи до вух• 16 июня 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Це коли так було?
коли сьогодні брали квитки на завтра? Раніше квитки брали за 45 днів до відправлення. Їздили в Крим, то завжди тільки за 45 днів. Ніколи не брали сьогодні на завтра
Я со Львова , до 23 , именно так и брала всегда за пару дней , когда к родителям .с Киева ехала , сейчас анреал , или +1000
Чучело-Мяучело• 16 июня 2025
Ответ дляГуби до вух
Ну зрозуміло ж, що раніше не так багато людей їздило до того ж Львова
Губи до вух• 16 июня 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Я не знаю, але вже іншим транспортом. Раніше-взагалі не було проблемою.Хочу -їду зручним потягом ,зараз -хочу іду ( машина, автобус, бла бла кар)
Ms. Android• 16 июня 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Что вы мне сказки рассказываете.
Я до 2020 года поездами ездила регулярно. Никогда таких проблем как сейчас не было
Была проблема купе взять. Но если не получилось - плацкарт всегда был.
Ні, завжди на літо і на травневі був треш. Ми якось студентів з приладами запхали на треті полиці за шалені гроші. Це був 2008 рік. Самі на електричках до Джанкоя, далі зловили автобус до Миколаєва, з нього вже на Київ виїхали.
І так було весь час.