АнтиТанкист• 16 июня в 09:58
Пароочисник- ваш помічник? Чи стоїть без діла
Пухнасті штани• 16 июня в 09:59
два было, но каких то не дорогих - очень плюется водой, не понравилось
Обнимашкина• 16 июня в 10:08
Рідко користуюсь, але штука класна. В основному щоб помити плитку, особливо якщо вона фактурна. Швидко і без особливих затрат відмиває.
Natal_ka91• 16 июня в 10:09
Стоїть без діла. Думала, кухню ним відмити, ага. Краще на ці кошти накупити хорошої хімії
ХтоЯкщоНеЯ• 16 июня в 10:13
Ответ дляNatal_ka91
Мені виявилось краще викликати раз на пів року клінінг ))) у них і пароочисник, і хімія… а я десь в іншій кімнаті посиджу.. що б не дихати всім цим.
Пароочисник купила, пару разів спробувала.. і стоїть :(
Некомильфо• 16 июня в 10:19
Сьогодні буду вікна мити якраз. І в ванній плитку. Користуюсь декілька разів на рік
Крошечка-хаврошечка• 16 июня в 10:19
Ответ дляNatal_ka91
Ось як раз він для тих, хто не може виносити хімію, як я.
Душка-свекрушка)))• 16 июня в 10:37
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Так він без хімії, нічого не відмиває.
Забрала і не сказала• 16 июня в 10:43
Ответ дляБараболька
Купила проще и лучше керхера. Керхер продала.
Який, порадьте, будь ласка
Natal_ka91• 16 июня в 10:59
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Хімія є всяка. Але якщо вам ок - то це все ж індивідуально, не може одна і та сама річ бути однаковою для всіх
Natal_ka91• 16 июня в 11:03
Авторе, якщо надумали брати, беріть хіба такі як на 1ому фото. Замучитесь бігати доливати воду, а в певних моделях треба ще й чекати поки трохи остине сам прилад
Тундиринда• 16 июня в 11:08
Напомнили, полы мою керхером.
А так очень редко, без химии ни с чем не справляется. Много воды после него.
Хорош для межплиточных швов и выдуть грязь в труднодоступных местах.
Надумаете брать, берите тот, где можно
добавить воду не отключая пароочиститель. Начиная с 4 модели.
Надумаете брать, берите тот, где можно
Добродійка• 16 июня в 11:12
Користуюся, хоча не часто. Мию вікна, плитку, робочу поверхню на кухні, сантехніку. Коротше, для пароочисника є свої задачі, з якими він чудово справляється