Телефон Рубика• 16 июня в 11:41
Работа подростку почти 16 лет на лето - где?...
Где ваши подрабатывали, если подрабатывали?...
Сын хочет начать. Готов хоть на склад в супермаркет ящики носить (он физически сильный, спортом занимается), но вот где возьмут подростка?
Локшина на вухах• 16 июня в 11:55
Племінниця теж рвалась працювати, поїхала на заміський комплекс спробувати себе в ролі офіціантки, через два дні повернулась, бо за 500 грн треба 15 годин бігати, і жити ще з десятком таких працівників в одній кімнаті. Там де беруть на роботу неповнолітніх то умови та оплата праці найгірші.
Трусиковед• 16 июня в 12:16
У нашому місті ніде. Може у Києвах та Львовах більш сучасний підхід, а у нашому промисловому місті - ніде.