Не обижаюсь• 16 июня 2025
Чим замінити макарони і картоплю? Більше нічого не їсть
Донька підліток, татар макаронів і картоплі - нічого не їсть.
Ні рис, ні гречку, ні кус кус….
Чим замінити цікавим і смачним ???
Ви все знаєте, допоможіть пліз
Ні рис, ні гречку, ні кус кус….
Чим замінити цікавим і смачним ???
Ви все знаєте, допоможіть пліз
Реанимация• 18 июня 2025
Макарони бувають дуже різні. По перше цільнозернові (не плутати з макаронами з твердих сортів - там користі майже немає), це білок.
По друге нутові, сочевичні - там ще більше білку.
По третє є гречані і рисові, рисові так взагалі не відрізнити від реальних макаронів, але і користі вони майже не несуть.
Ящо саме про білок - це цільнозернові (вони темні) або з бобових