svecola• 16 июня в 12:44

"У нас буде гірше, ніж в Бучі і Ірпені, росіяни виріжуть всіх, море трупів"

Нам буде гірше, ніж у Бучі чи Ірпені. Вони не пощадять нікого: ні молодих, ні старих, ні жінок, ні дітей. Вони досі вважають українців слов´янами, а ми для них - закінчені фашисти, прибалти, які живуть занадто добре. Не спокушайтеся, миру не буде. Якщо їм вдасться щось зайняти, окопи будуть завалені трупами. Це має налаштувати нас дуже войовничо, у нас має бути таке ставлення, що кожен громадянин - це як зброя, незалежно від того, озброєний він чи ні. Кожен може бути прихильником або помічником армії», - сказав Р. Вайкшнорас,командувач Збройними силами Литви

в інтерв´ю LRT.lt
автор svecola • 16 июня в 12:44
Боже як це страшно і він правий ..
автор svecola • 16 июня в 12:45
добре що сказав свому народу правду як воно є
Yuliya82• 16 июня в 12:46
Який вишуканий брєд. Війна це зло.
pupsi4ek• 16 июня в 12:47
Ответ дляsvecola
А Зелька в 2022 не сказал. Сказал, готовиться к шашлыкам
чаревна• 16 июня в 12:47
У раши столько мяса бросать ещё на один фронт?
Или это у Литвы, от страха глаза широки
чаревна• 16 июня в 12:48
Ответ дляpupsi4ek
И тем не менее, эти шашлыки жарят во время войны на все большие праздники. Так, что не актуально про них писать
pupsi4ek• 16 июня в 12:49
Ответ длячаревна
Я про то, что в прибалтийских странах людей готовят к эвакуации, а у нас пели, что все хорошо, прекрасная маркиза, весной будут шашлыки.
чаревна• 16 июня в 12:51
Ответ дляpupsi4ek
Если б нас предупредили, на нашей земле жарили б шашлыки кацапы
cheryl• 16 июня в 12:51
А хіба в них немає нікого хто розгледить мир в очах пуйла?
Може б ми їм нашого віддали бєзвозмєздно?
автор svecola • 16 июня в 12:51
Ответ длячаревна
Или это у Литвы, от страха глаза широки
пачками палестинців і корейців пакують.
Даксо• 16 июня в 12:51
Ответ дляpupsi4ek
Те ж саме і на совєтчіці пєлі 90% всіх форумчан - ’як русскіє можуть піти на братський народ’. Чи всіх Зеля надурив хочете сказати?
чаревна• 16 июня в 12:52
Ответ дляsvecola
пачками палестинців і корейців пакують.
Неужели дождёмся, что самое безопасное место будет в Украине.
Кто то где то писал
SantaMonika• 16 июня в 12:53
Удалено администрацией...
Kolibri_18• 16 июня в 12:53
Скільки там тієї Литви - 2.872 млн
менше одного Києва .... Щоб напасти на таку маленьку країну - москалям багато ресурсів не треба :(
співчуваю литовцям, вони класні

скільки проблем через свинособак
Дева Мария• 16 июня в 12:53
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
автор svecola • 16 июня в 12:54
кацап розгружає бомби і ракети в 20 км від Литви вже.булоруська залізниця злила..місто Ліда
Решка7777• 16 июня в 12:55
Ответ дляsvecola
На ф-а заказуху тащить ?
автор svecola • 16 июня в 12:55
Ответ длячаревна
Кто то где то писал
розумні люди так і говорять..у нас буде безпечно .і ситно.ці війни та потепління нароблять горя .а ми виживемо
автор svecola • 16 июня в 12:55
Ответ дляSantaMonika
Удалено администрацией...
я вам сколько раз говорила-не употребляйте соли по утрам в челябинском бараке.
чаревна• 16 июня в 12:55
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Заблокируйте, вы ж так с неудобными поступаете.
Мыслить надо шире, идёт война за территории
чаревна• 16 июня в 12:56
Ответ дляДева Мария
Удалено администрацией...
Кину вас в блок к подружкам
автор svecola • 16 июня в 12:56
Ответ дляKolibri_18
Скільки там тієї Литви - 2.872 млн
співчуваю литовцям, вони класні

скільки проблем через свинособак
жалко дуже їх.німці відправили їм на допомогу 400 солдат трамп віморозився.нато тріщить по швам
ТА7НЯ7• 16 июня в 12:58
Ответ длячаревна
вы намекаете на то что укаинцы сбежали бы? жизнь важнее... а оказалось что мы живой щит раз русаки не жарят у нас шашлыки
ТА7НЯ7• 16 июня в 12:59
Ответ дляsvecola
ракеты, то для нас. а разместили там, чтоб литву держать в страхе
Kolibri_18• 16 июня в 13:02
Ответ дляsvecola
400 ?! бл*, пздц, вибачте
майже те саме, що шоломи для України на початку повномасштабки
нічому життя не вчить, навіть обрання Мерца не допомагає
pupsi4ek• 16 июня в 13:03
Ответ дляДаксо
Я про то, что подготовка к эвакуации и ее проведение - обязанность государства. Только украинское государство об этом забыло в 2022
автор svecola • 16 июня в 13:05
Ответ дляpupsi4ek
а где была ваша оборона на курщине?что у вас вся недострана по периметру пустая хоть слонами проходи.где была разведка израиля когда зашли терористы и детей вырезали?разумная вы наша
автор svecola • 16 июня в 13:06
Ответ дляТА7НЯ7
неа там авиабомбы.от нас далеко..от литвы 20км как раз ок достают
автор svecola • 16 июня в 13:07
Ответ дляТА7НЯ7
они ж сначала запустят бомбы ракеты дрончики а потом пошурует пехота
SantaMonika• 16 июня в 13:07
Ответ дляsvecola
То викладайте повністю його інтерв’ю
Чи так невдобно ?

«Порівняно з Ізраїлем та Україною в нас є географічна вразливість, але оскільки ми є частиною Альянсу, ми перебуваємо в іншій лізі. Звісно, існує загроза, що знадобиться час, щоб зломити потенціал A2AD (метод відлякування противника від розміщення засобів оборони - ред.) у Калінінграді, але це не буде схоже на Україну, де у них немає переваги в повітрі.
У НАТО є регіональні плани, союзники прийдуть з усією своєю міццю, з усією своєю силою. Це буде питання кількох годин, коли в нас знову буде перевага в небі, і тоді одразу все можна буде тут знищити ще до кордонів Литви: будь-яке скидання бомб, будь-яке вторгнення російських винищувачів, «Шахедів», балістичних ракет буде попереджено. Ми не повинні боятися мати і використовувати інструменти ескалації, які можуть і пригасити конфлікт. Що я маю на увазі? Ми маємо бути здатні завдати глибокого удару в тил противника, щоб вести війну не на своїй території, а на його території. Для цього є певні умови»
Захист цивільного населення — пріоритет