Блиск думки• 16 июня в 13:09
Чи варто мені схуднути?
Ніби і норм, а ніби і вважаю себе громіздкою. Чи потрібно мені трохи скинути?
Не гоню• 16 июня в 14:05
Ответ дляБлиск думки
Ні, звичайно. В мене ще з дитинства комплекси через фігуру
Чому Бог дає такі фігури безтолковим жінкам, які не шарять в красі, і не цінують, що мають?!
Блиск думки
• 16 июня в 14:08
Ответ дляНе гоню
Напевно в кожного свої стандарти краси. Мені подобаються худі дівчата, а я такою ніколи не була
Маргарита и Мастер• 16 июня в 14:12
Ответ дляНе гоню
Це не її фото. Я вже його тут рік бачу.
Блиск думки
• 16 июня в 14:52
Ответ дляnatalize777
А зріст який і маса тіла?
Вага 56 кг, зріст 162
natalize777• 16 июня в 14:56
Ответ дляБлиск думки
Вага 56 кг, зріст 162
ну по ІМТ у Вас нормальна вага, можливо додати трішки фізичних вправ щоб рельєфність проглядалася.
Ума Палата• 16 июня в 15:23
Ответ дляБлиск думки
Вага 56 кг, зріст 162
Якщо вага буде 52, стегна будуть менші, гарантую. В мене ваші параметри були при вазі 56кг, лише зріст 158, і от лише коли вага стала менше 50 (48 моя ідеальна), то і стегна з 99 стали 90-92см, а на невисокому зрості це дуже суттєво.