Блиск думки• 16 июня 2025
Чи варто мені схуднути?
Ніби і норм, а ніби і вважаю себе громіздкою. Чи потрібно мені трохи скинути?
Не гоню• 16 июня 2025
Ответ дляБлиск думки
Ні, звичайно. В мене ще з дитинства комплекси через фігуру
Чому Бог дає такі фігури безтолковим жінкам, які не шарять в красі, і не цінують, що мають?!
Блиск думки
• 16 июня 2025
Ответ дляНе гоню
Напевно в кожного свої стандарти краси. Мені подобаються худі дівчата, а я такою ніколи не була
Маргарита и Мастер• 16 июня 2025
Ответ дляНе гоню
Це не її фото. Я вже його тут рік бачу.
Блиск думки
• 16 июня 2025
Ответ дляnatalize777
А зріст який і маса тіла?
Вага 56 кг, зріст 162
natalize777• 16 июня 2025
Ответ дляБлиск думки
Вага 56 кг, зріст 162
ну по ІМТ у Вас нормальна вага, можливо додати трішки фізичних вправ щоб рельєфність проглядалася.
Ума Палата• 16 июня 2025
Ответ дляБлиск думки
Вага 56 кг, зріст 162
Якщо вага буде 52, стегна будуть менші, гарантую. В мене ваші параметри були при вазі 56кг, лише зріст 158, і от лише коли вага стала менше 50 (48 моя ідеальна), то і стегна з 99 стали 90-92см, а на невисокому зрості це дуже суттєво.