Ну що ви, мамо!• 16 июня 2025
Хто їздив автобусом на море?
Дівчата, розкажіть не теорію, а на власному досвіді, хто їздив і куди. Який оператор?
І найголовніше, час в дорозі. Греція, Хорватія, Туреччина, Чорногорія, Болгарія - розглядаю все
Дякую!!!
Наивная Хо• 16 июня 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Або як варіант потягом до Ужгорода, а вже там сядете в автобус до Чорногорії/Хорватії.
Не до Ужгороду, а до Мукачево
Ну що ви, мамо!
• 16 июня 2025
Ответ дляЙосип_молодий
А не хочете потягом до Будапешту, а потім автобус Хорватія чи Чорногорія?
Я уже по-всякому думаю, просто чомусь здається що в одному місці сів, і тебе під готель привезли
А з іншого боку, звісно, з потягом зручніше
Наивная Хо• 16 июня 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Можливо так швидше
Наш автобус не їхав через Ужгород, а от в Мукачево 6 чоловік підсіли
Така бойова Я• 16 июня 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Я теж розглядаю все, окрім Туреччини, бо туди дуууже далеко з ЗУ. Я була В Чорногорії , 35 туди, 30 назад. Терпимо, якщо мати 2 місця в автобусі, на одному б не витримала то точно. Автор, я думаю на рахунок Греції, але ціни ростуть як на дріжджах, вже саме сезон.
Летіть кудись з Сучави.
Зручно
Пургену мне• 16 июня 2025
Я ездила раз 10 из Одессы, самое большое -12 дней вокруг Европы, это еще студенткой. И много раз по 2-3 дня, в том числе с двумя детьми в прошлом году в Болгарию и Турцию. Я переношу совершенно нормально, немного отекают ноги, но приспособилась держать их часто вверх. Спина здоровая, рост средний, худенькая. Дети у меня спокойные, дорвавшись до телефона и планшета, сидели как приклеенные. )) Но они с рождения в путешествиях на машине и авиа.
Наивная Хо• 16 июня 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Як варіант автобусом з будь якого міста в Кишинів прямо до аеропорту. Хоча якщо діти та багато речей, то звісно зручніше без пересадок
Йосип_молодий• 16 июня 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Згодна що 1 транспортом комфортніше, але досить важко стільки автобусом.
Ми їздили пару разів на авто, Київ-Задар, ночували в Берегово обо в Будапешті, тоді не так виснажливо, тому і запропонувала частково потягом.
Любимка-анонимка• 16 июня 2025
цього року їздила в Чорногорію автобусом - дорога зайняла вперед десь 30 годин, назад десь 25. Маленький бусік, дуже комфортний - всього на 9 місць (з них на 2 - водії). Це був мій перший досвід автобусом, перенесла легше, ніж попередній раз, коли була комбінована поїздка - поїзд до Перемишля-електричка до Кракова-літак до Подгоріци-автобус Херцег-Нові.
Перекус беру завжди• 16 июня 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Як розумію ви їхали через Одесу, але усерівно швидко з Києва до Кемера. Ви бусом їхали?
В Одесу не заїжджали, на «двох стовпах» забрали людей і десь ще по дорозі після Одеси, не памʼятаю як населений пункт називається. Їхали автобусом (не бусом), таким як одноповерховий Автолюкс.
Назад доїхали швидше ніж туди, майже за добу, а туди за півтори🤷🏼♀️
Сільський ансамбль• 16 июня 2025
Ответ дляПерекус беру завжди
Дякую. Я просто їхала в Чорногорію близько 1300 км 35 годин туди, 30 назад, і на кордонах ми довго не стояли, а до Кемера з Києва 2300 км. Можливо дорога відрізняється, бо до Чорногорії один серпантин.
Вмію заміряти найкраще• 17 июня 2025
Ответ дляНаивная Хо
Не до Ужгороду, а до Мукачево
Скільки часу треба їхати від Мукачево дл Чорногорії?
Вмію заміряти найкраще• 17 июня 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
З якою агенцією їздили?житло через агенство бронювпли чим самі?Вам тур підібрали чим Вы самі?яка вартість за поїздку вийшла?дякую
Наивная Хо• 17 июня 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Напевно десь 16-17, дивлячись як кордон проходити будете
Любимка-анонимка• 17 июня 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
перевізника порадили в групі ’Українці в Херцег-Нові’, в телеграмі так і називається - Україна-Хорватія-Чорногорія, їдуть по такому маршруту.
Вартість - 150 євро в одну сторону.
Житло бронювала на сайті airbnb, за 10 ночей 300 євро.
Там потратила десь 300-400 євро. Інколи ходила в кафе-ресторани, частіше готувала сама або замовляла доставку. Нікуди на екскурсії не їздила, бо була в Чорногорії дуже багато раз подовгу, то вже все бачила. Але якщо екскурсії, то це десь 30-50 євро. Якщо самому їздити між містами чисто на погуляти, то квиток десь 5-8 євро.
Вартість - 150 євро в одну сторону.