pupsi4ek• 16 июня в 15:07

Рівень довіри до Зеленського у травні знизився до 65% — опитування

Рівень довіри українців до президента Володимира Зеленського стабільного зростав з грудня 2024 року, однак у другій половині травня — на початку червня цей показник знизився.

Про це свідчить опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

За його даними, 65% українців довіряють Зеленському, не довіряють — 30%. Відповідно, баланс довіри-недовіри становить +35%.

https://hromadske.ua/personaliyi/246586-riven-dovi...
Результат:
вже голосів: 80
71 (88.75%) Не довіряю Зеленському
9 (11.25%) Довіряю Зеленському
svecola• 16 июня в 15:08
він лідер.у нього найвищий рейтинг.у бариги ж нижче плінтуса
автор pupsi4ek • 16 июня в 15:09
Ответ дляsvecola
і молоді гетьмани у лондонах?
_Юта_• 16 июня в 15:11
Ответ дляsvecola
Маня, недорабатываешь!
Сначала надо было в опроснике нужную кнопку нажать, а то совсем позор получился!
Peres Lal• 16 июня в 15:11
Позвольте не согласиться - https://trt.global/russian/article/9443183ca8c3
Если проводить опрос в Верховной раде, Кабмине и в Офисе президента, то поддержка Зе будет 100%
kanuka• 16 июня в 15:11
Ответ дляsvecola
Ага, потужный лидер всех времен и народов, вождь Помню как перед выборами со всех утюгов с Рейганом сравнивали
Seehund• 16 июня в 15:12
Ответ дляPeres Lal
А если сделать опрос всех профилей Маньки, то уровень доверия перевалит за 200%.
Peres Lal• 16 июня в 15:13
Ответ дляSeehund
Я бы сказал, по 200% в день.
Манула• 16 июня в 15:18
Ответ для_Юта_
Маня, недорабатываешь!
Може в душі вона теж не довіряє, як варіант
Але ж копієчка сама себе не заробить
Yuliya82• 16 июня в 15:18
Мане нужно попить водички, больно уж горячка берет
Vivat Academia• 16 июня в 15:21
Ненавиджу Ше задовго до 2019
Ирина_Б_• 16 июня в 15:47
это брифинг адептов Зеленского?
Ann_Arbor• 16 июня в 17:37
В українців ніхто не запитував, щоб подібне стверджувати).
Реальна картина зовсім інша. Власне навіть тут по голосуванню ’трохи не сходиться’ :)
еліт• 16 июня в 21:54
Ответ дляpupsi4ek
і молоді гетьмани у лондонах?
Дети зели тоже там, какая разница они все одной крови