Дайте вподобайок• 16 июня в 22:42
Ліцей 59 Київ
Підкажіть, будь ласка, хто знає за старшу школу в 59 ліцеї. Який рівень знань дає школа, які взаємовідносини між учнями? Наперед вдячна всім, хто поділиться відгуками.
Дайте вподобайок
• 16 июня в 22:58
Ответ дляМой_ужин
Тут рейтинг можете глянути
Тобто школа слабувата? Чи хто хоче, той вчиться?
Мой_ужин• 16 июня в 22:59
Ответ дляДайте вподобайок
Так завжди: кому треба, буде вчитися. Рейтинг показує загальну картину. Мотивація до навчання у всіх різна
Дайте вподобайок
• 16 июня в 23:04
Ответ дляМой_ужин
Тут згодна. Але цікавить, які вчителі в школі. Щоб до мотивації ще й було кому навчити.
Неправдиша• 16 июня в 23:14
Поміняли, нарешті!, директора. Тому, що і як буде далі - поки невідомо.
Дайте вподобайок
• 17 июня в 19:48
Ответ дляНеправдиша
Дякую за відповідь.
Неправдиша• 17 июня в 21:19
Ответ дляДайте вподобайок
Дякую за відповідь.
скажу так - їздити сюди не варто, але якщо жити поруч, то чому б ні.